Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 12

  • 34 464
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
тарталета ще има ли чл 43 днес

# 676
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 600
 Joy Чакайте да хвърля боба  Mr. Green Моята информация беше, че са пуснати още в понеделник, което обаче впоследствие се опроверга. За момента още нищо не мога да кажа, защото е едва 9 часа, хората сега започват работа. Евентуално след 11 ще знам нещо, но то ще е за Шумен само.

# 677
  • Мнения: 577
Икона имаш ли възможност да пускаш по-разбиращие се постове?

Когато цитираш твоите писаници се появяват в дясно и не се разбира какво искаш да споделиш. Слагаш някакви интервали. Отделно пълниш темата с безмислени постове.
 

# 678
  • Мнения: 38
току що научих това от дарик нюз   #7073
Колева - 31.03.2010 г. 09:26:13
Току що се обадих на горещия телефон 02 9350550 и господина ми отговори че днес привейдат по чл.43 за цялата страна.

# 679
  • Мнения: 1
Аз също се обаждах и казаха днес в цяла България се превежда чл,43 и интеграции

# 680
  • Мнения: 38
E ДА АМА НЕ.оТ ИНВЕСТБАНК бУРГАС КАЗАХА ,ЧЕ НЯМА ПРЕВОД. newsm78На кой да вярвам вече незнам

# 681
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Докато не ги видя в сметката ми хич не им вярвам.  Naughty
От както ни лъгаха по Коледа и Нова година ,вече няма сила която да ме накра да вярвам на думи изречени от който и да е в АСП или МТСП. Crossing Arms

П.П.bsmama много по-вярна ще да е информацията от банката,те все пак нямат мотиви да ни въртят и лъжат,ние сме им клинети.Виж за МТСП е повече от ясно ,че пак ще се чудят с кой да се оправдават и за пореден път ще останем на голям празник без пари.
И пак специално аз тези пари ги ползвам за детето няколко пъти в годината като му купувам доста скъпи очила,но това не е всеки месец.Ами тея семейства за които парите са неотложни, защото купуват ужасно скъпи лекарства ежемесечно.Не ги е срам хора без съвест за това. Tired

И много ми е интересно, защо не си забавят техните заплати някой месец,особено когато предстои празник.Не само това, ами на всичкото отгоре се пуснаха във почивка 10 дена. Безобразници.(разсъждавам си просто)

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 10:50 от Падаща звезда

# 682
  • Мнения: 38
Ми да те там само лъжци.Ще кажеш ,че една майка ги е раждала.Лъжа след лъжа.Не им пука за болните и гладните.То хората са го казали:Сития на гладния невярва

# 683
  • Мнения: 2 962
А има ли такива на които им бавят и майчинските?
За тази година в началото на март ми изплатиха майчинските за януари и това беше.Надявах се да ме зарадвам сега преди празниците, ама май няма да се случи.

# 684
  • Мнения: 3
Ми да те там само лъжци.Ще кажеш ,че една майка ги е раждала.Лъжа след лъжа.Не им пука за болните и гладните.То хората са го казали:Сития на гладния невярва
                                                                                                                                                                                                                                                                        до довечера има време не се тревожи а пък и утре е работен ден  bouquet

# 685
  • Мнения: 3
А има ли такива на които им бавят и майчинските?
За тази година в началото на март ми изплатиха майчинските за януари и това беше.Надявах се да ме зарадвам сега преди празниците, ама май няма да се случи.
                                                                                                                                                                                                                                                                                   отиди до нои там ще ти направят справката за забавянето ти

# 686
  • Мнения: 1
Ммомичета ще има или след 11 или след 17 тогава прават преводите

# 687
  • Мнения: 531
Има някакъв нов закон за чл. 43, днес ми сервираха, че не излязли формулярите и април няма да си взема парите. В каква държава живеем бе хора Sick

# 688
  • Мнения: 75
Има някакъв нов закон за чл. 43, днес ми сервираха, че не излязли формулярите и април няма да си взема парите. В каква държава живеем бе хора Sick
Съжалявам мила,ако имаш повече инфо относно въпросните промени би ли споделила на лични Peace

# 689
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
А има ли такива на които им бавят и майчинските?
За тази година в началото на март ми изплатиха майчинските за януари и това беше.Надявах се да ме зарадвам сега преди празниците, ама май няма да се случи.

Няма нужда да ходиш дори.В сайта има телефони за контакти,виж за твоя град кой е и се обади. Peace
И току що проверих в сайта,моето  майчинство утре ще го превеждат ,за март което е.Явно за твоето забавяне има някаква причина в работодателя ти.Моят е мн. коректен и до сега 11 месеца винаги ми го превеждат в първия възможен ден от месеца.(за голяма моя радост)

Общи условия

Активация на акаунт