Дъждовно време (Yağmur zamanı) bTV - TEMA 4

  • 55 019
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 167
И то каква лека нощ. Crazy

В сериала ми хареса и това че не наблягаха пряко на битовизмите.

# 676
  • Мнения: 1
за съжаление и той свърши

# 677
  • Мнения: 0
Епизод 5 Ейлюл обяснява на Асие и Турна защо се е върнала
Ейлюл: Но когато господин Фърат ме помоли..... щом ми спомена Наз
Асие: Чакай малко, г-н Фърат ли поиска да се върнеш???
Ейлюл: Даа (учедени погледи между Асие и Турна), за това се съгласих.... МНОГО ГО ОБИЧАМ....(нови погледи).......... дететооо, Наз    Joy Joy Joy Joy Joy

# 678
  • Ловеч
  • Мнения: 8
Доста дълго ще ни вълнува този филм. Всичко беше толкова истинско сякаш живееха филма, а не го играеха. И аз съм забелязала, че в нашите филми напоследък това липсва - изкуствени са ми... и затова ги гледам по диагонал.
И вместо "добро утро" едностихче - подарък от мен...

Времето тихо пясък в часовника сипва,
падат минути – една по една…
Тъмно е, ала утрото вече изригва
и си отива, бяга нощта…

Тази нощ, във която сме пак разделени
прогони! И ми дай светлина.
Дай ми, Време, не оставяй да изчезне
безследно във очите ни любовта…


Светъл и усмихнат ден ви желая!  Simple Smile

# 679
  • Мнения: 8 717
Добро утро, верни фенки на "Дъждовно време!"


Радвам се, че ентусиазмът ви не секва и ви подарявам слънчева закуска!




# 680
  • Sofia
  • Мнения: 311
Здравейте, девойки мили  Hug
Гледам страхотно начало на деня, прекрасна закуска, направо мечта Heart Eyes
И понеже закуската е била рано, аз да ви почерпя с по едно плодче


# 681
  • Мнения: 3 504
Eхоооо, я не тъжете, пускате си го в нета и мъката изчезва, така винаги ще са сред нас, трудно ще свикнем, когато пускаха рекламите за дъждовно време, просто филма си ме грабна от там, без да съм го гледала, знаех, че ще е интересен, сега  от новия  гледах 3 мин. и още не съм се "халосала" така да се каже, не може любовта ми към всички да е еднаква. Малко почивка, че вече от сериали  #Crazy

# 682
  • Мнения: 0
единственото хубаво от края на филм за мен е, че времето от 17 до 18:30 вече ми е свободно Laughing

# 683
  • Мнения: 0
Малко закъснях с коментара си,но се надявам raliko да ми прости Simple Smile Колажите ти са страхотни,много ми харесаха. smile3501

# 684
  • Мнения: 105
silveto777   bouquet Моля,моля,удоволствието е мое Heart Eyes Толкова ми липсва това  наше Дъждовно време,че цял ден  исках да завали...Ама не,и този път синоптиците не познаха....За това пък  както казва poly26 и на мен ми се отвори малко свободно време.....Ама да бяха пуснали нещо хубаво,а то... ooooh!

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 19:33 от raliko

# 685
  • Мнения: 0
Стана 17:00 и аз цоп пред телевизора да чакам Ейлюл и Фърат!!! Забравих че свършиха, въпреки че вчера гледах другия  ooooh! ooooh! Цял ден стоя в даскало и си мисля, че като се прибера ще гледам "Дъждовно време"  smile3518 smile3518 smile3518 Не мога да свикна, че е свършил!!! Всияките ми приятелки го гледаха и сега като си говорим, ми става едно такова тягосно..... да, гледам го в нета, ама не е същото.... няма я тръпката всеки ден да стоя и да очаквам следващия епизод.....  newsm45 newsm45 newsm45

# 686
  • Мнения: 0
Отговорила съм на всички на ЛИЧНИ без      keii          , защото тя е по-трудна за разгадаване.Ще чака отговора си утре.Току що видях нов коментар на nusha0904 и тя ще чака утре .Лека нощ от мен и

Юлияна мен си ме пропуснала.Моля те,направи и на мен анализ.Много ми е любопитно да разбера,какво ще ми кажеш.

И още нешо-смятам за магистратура да запиша Психология. Много се надявам един ден,когато дипломата ми е вече факт(надявам се да успея да завърша)да мога да разсъждавам поне наполовина като теб.Наистина те поздравявам.

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 07:22 от silveto777

# 687
  • Мнения: 0
Съжалявам.И един цитат не мога да направя като хората.Исках да цитирам Юлияна,но нещо не ми се получи.

# 688
  • Мнения: 0
Надявам се все пак да получа отговор,за анкетата на Юлияна.Моите отговори са 1-заради огроооомното търпение на Ейлюл и 2-заради невероятният Фърат.Обичам го този човек.

Момичета аз въобще не мога да свикна с липсата на нашия любим сериал.Не знам как е при вас,но при мен май е нещо патологично.През всяка свободна минута се ровя в нета и гледам нещо от сериала или за актьорите.Да не говорим,че съм напълнила компютъра с всякакви снимки.Моля ви,кажете ми аз ли нещо не съм добре или има и други като мен на които този сериал така им е легнал на сърцето.

# 689
  • Мнения: 0
Споко нищо ти няма, аз съм същата!!! Вчера дори, докато бях в час по руски език и даскалицата обясняваше урока, аз знаеш ли какво правех- мислех си за Фърат и му пишех писмо с любовни обяснения.... и не се бъзикам!!! Не дай си боже да ме бяха хванали, не знам как щях да се обяснявам  #Crazy #Crazy По цял ден стоя и си мечтая- ако бяха казали това, ако бяха направили онова.... и ми се иска пак да го пуснат, не мога без филма!!! И аз като теб, де що има клипчета съм изровила, като краста е просто- седна ли веднъж да гледам, няма спирка!!!  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
Надявам се да, че ти доказах че дори и ти да не си добре има и по зле от тебе  Whistling Whistling Hug Hug

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 23:53 от samanta666

Общи условия

Активация на акаунт