Серхан Яваш ( Харун от "Незабравима")

  • 34 553
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Мацки, утре няма да ме има, така че по вероятно е в четвъртък да ви кажа  какво е станало.
Знаете ,че вече не може да гледаме и АТВ-то ,заради права и тнт. ,а и по-късно качват серията  по сайтовете и удоволствието се губи,така че като я изгледам ще кажа какво се е случило.
Изгледах трейлърите пак и Бату говореше на Феяз за думите ,че той определял правилата. И камерата ,която е насочена към Хару е за Феяз посланието. Затова и искаше адресът и каза,че няма да предаде синът си.
Записите на Еда поне спред мен ,нямат нищо общо с Бату.

аз в четвъртък ще го гледам сутинта и най-вероятно после ще се включа в коментар
няма смисъл излишно да задоволяваш любопитството на "само" любопитните. но ти си знаеш.
Да, ще преценя. То си е за тях - не за мен.Ясно е, че каквото и да напиша свързано със сериалът ще бъде взимано  от тук и поствано там. Нека бъдем малко по-добри ,така тези които са сгрешили ,може и да "прозрат" грешките си. Аз съм над тези неща,иначе знаете има и лесен начин.

# 706
  • Мнения: 914
ЗДравйете на всички

Тъкмо ще си починем в Сряда и щее гледаме на спокойствие в четвъртък, петък кой когато може.

Лек ден ви пожелавам.

ПП Абе на балкона не много студено в сравнение с вчера тогава направу урагана се надигна

# 707
  • Мнения: 0
http://www.facebook.com/video/video.php?v=380202204434&ref=mf

 Много ми харесва това парче, страшно и мелодията и гласа на певеца , страшно .
  За Вас ...........

# 708
  • Мнения: 27
Мацки, ще се установя тук, че стана много напечено оттатък! Не мога да ги разбера тези хора, направо ни разбиха компанията! Много ме е яд!

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мацки, ще се установя тук, че стана много напечено оттатък! Не мога да ги разбера тези хора, направо ни разбиха компанията! Много ме е яд!
Ха, добре си ни дошла!!! newsm51 newsm51 newsm51
Дано между нас се чувстваш добре!!!
Тук направихме оазис на готината компания и веселото прекарване на часовете в нета. Party
Ще видите че съм права ...доброто настроение и липса на драми ще направи прекарването ни тук по приятно. Party Party Party Party
И накрая... да се надяваме че няма да "изтрещиме". Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Кат на всеки фрагмент или серия пускаме такива емотки... Praynig newsm17 newsm17
Лелелле...кат се сетим за тва направо полудевам ама пък и ми е смешно... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 710
  • Мнения: 914



Кометке за тебе специално я пускам
Някой вчера каза че все едно всеки момент ще запее : "Я елате пиленца при батко"
Направо и аз така си го мисля че аха ще стане

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 14:16 от degavu

# 711
  • Мнения: 27
Мацки, ще се установя тук, че стана много напечено оттатък! Не мога да ги разбера тези хора, направо ни разбиха компанията! Много ме е яд!
Ха, добре си ни дошла!!! newsm51 newsm51 newsm51
Дано между нас се чувстваш добре!!!
Тук направихме оазис на готината компания и веселото прекарване на часовете в нета. Party
Ще видите че съм права ...доброто настроение и липса на драми ще направи прекарването ни тук по приятно. Party Party Party Party
И накрая... да се надяваме че няма да "изтрещиме". Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Кат на всеки фрагмент или серия пускаме такива емотки... Praynig newsm17 newsm17
Лелелле...кат се сетим за тва направо полудевам ама пък и ми е смешно... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Благодаря ти скъпа. Много се издразних на някои кухи лейки. Предлагам да се примолим на Куин да ни спретне една масова терапия, че нещо май се скапахме от нерви напоследък!  smile3515 doctor  costumed050

# 712
  • Мнения: 914
да си призная всеки фрагмент все по объркан и по объркан го дават.

От тези е ясно че може би Толга ще разбере за Харун освен ако Метин не реши и той да мълчи няколко серийки ей така за колорит.

Еда тя на бърза помощ ли се обажда или на Харун никой не знае така го дават че все едно на Харун се обажда но имайки предвид последователноста на сериала и на фрагмента може и д анямат нищо общо.

Ако научкаме последователността на нещата във фрагмента може и д аможем да наредим как ще протече серията

# 713
  • Мнения: 0
Зизу ... май сериала скоро няма да свърши ... ще има продължение  newsm78 newsm78
аз се бях настроила за следния финал:

Еда и Харун умират.
Ямур остава сираче. Ще зависи от милостинята на Мелда.
Мелда влиза в борда на директорите, подкрепена от Толга
На Тюркян и се връща усмивката на лицето, като си казва какво да се прави такъв е живота ...
и т.н нещо по незаменимо ...

ПП ако искаш ти продължи

# 714
  • Мнения: 33 428



Кометке за тебе специално я пускам
Някой вчера каза че все едно всеки момент ще запее : "Я елате пиленца при батко"
Направо и аз така си го мисля че аха ще стане


Mоля те, намали снимката, защото имаме забележка от администратора,че пускаме "чаршафи."

В скобите на [img] напиши height=400 и ще се намали  :hug
Аз я намалих в цитата  Hug

# 715
  • Мнения: 27
Кометке за тебе специално я пускам
Някой вчера каза че все едно всеки момент ще запее : "Я елате пиленца при батко"
Направо и аз така си го мисля че аха ще стане
Мнооооогоооо ти благодаря! Не знам с какво съм заслужила това внимание, но съм трогната, скъпа!  love001 newsm53  Толкова съм влюбена в този пич, че понякога не знам как се сдържам да не скоча в монитора. Не знам вие, но вечер ме хваща безсънието и се е случвало да го съзерцавам с часове! Не знама що за лудост е това?

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 14:20 от kometka76

# 716
  • Мнения: 33 428
Таааа приятно ми е да съм си у "дома"
Как сте мили съфорумкиии  Hug
Днес времето е хубавичкооо  Crazy Crazy
След малко ще започна да подготвям новата тема,че сме на 48 страница.  Hug Hug

# 717
  • Мнения: 914
ок готово не знаех ще го имам в предвид благодаря за снимките по нататък

# 718
  • Мнения: 33 428
Кометке за тебе специално я пускам
Някой вчера каза че все едно всеки момент ще запее : "Я елате пиленца при батко"
Направо и аз така си го мисля че аха ще стане
Мнооооогоооо ти благодаря! Не знам с какво съм заслужила това внимание, но съм трогната, скъпа!  love001 newsm53  Толкова съм влюбена в този пич, че понякога не знам как се сдържам да не скоча в монитора. Не знам вие, но вечер ме хваща безсънието и се е случвало да го съзерцавам с часове! Не знама що за лудост е това?
Моля теее намали снимкатааа  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 33 428
ок готово не знаех ще го имам в предвид благодаря за снимките по нататък

Няма проблем. Просто имаме предупреждение за голямите снимки и ще е много добре да го спазваме. Аз ще напиша на първа страница на новата тема как се намалят снимките всички да могат да се справят , ако има незнаещи  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт