Препоръчайте ми добър майстор за кухни във Варна на нормални цени???

  • 11 153
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Solus, направиха ни проект, страшно любезно беше момичето, взеха размери много бързо, направиха кухнята по-рано от уговорения срок, поставиха я без забележки и излъскаха всичко преди да си тръгнат момчетата. Просто нямам думи. Кухнята ни струваше 2000 лв (без уредите), а не е мъничка. За справка из други мебелни къщи цената, която ми предлагаха за горе-долу същия вариант започваше от 4000лв нагоре.

# 16
  • Мнения: 11 747
За цената е от огромно значение с какви материали е изпълнен проекта. Може абсолютно еднаква кухня да е с огромна разлика в цената, в зависимост дали е ПДЧ или е МДФ, да не говорим за масив. Механизмите също значително оскъпяват, ако са маркови. Според мен е некоректно да се говори за 'цена на кухня', без да се уточнява с какво е направена. Той само плота може да варира между 50лв и 2000лв, според материала от който е изработен.

# 17
  • Мнения: 0
За жалост не мога да ти препоръчам  свестен майстор, но мога да ти препоръчам къде ДА НЕ СИ ПОРЪЧАШ.Преди 4-5 месеца си поръчах детска стая във една варненска фирма style-m намираща се до стадион Черно Море, с/у НАП. Та поръчах си аз детската дойде времето за монтаж и на датата ми се обаждат и ми заявяват че камиона им се бил развалил и щели да отложат монтажа с 1-2 дена и така 6 дена и аз си мисля вече че тези ме завлякоха с парите.След поредното обаждане ми заявиха че утре сутринта идват.Наистина дойдоха към 11:00 нахвърлиха малко мебели по стените понадраха ми боята и отидоха да обядват и така 3 часа върнаха се взеха си инструмента и си тръгнаха. #2gunfire #2gunfire #2gunfireНа другия ден дойдоха в 14:00 поназглобиха леглото и пак си тръгнаха в 15.30 отивали да пазарят някакви материали и да съм им дала остатъка от парите тъй като имало някакви механизми за купуване,доплатих им тъй като вече бях дала 1100 лв. а не съм получила почти нищо едно легло и някакви полици подпряни  все още на стената.Вечерта извиках една приятелка на кафе да и се оплача и тя като видя за какви мебели става дума и за какви пари и се уплаши, извика нейна колежка която преди е била продавачка във мебели Виденов. Та тя като видя какви плоскости са ми пробутали, уж си бях поръчала немски където струват по техните думи 130-160 а те ми сложили някакви от 40 -50 някакви гръцки които бялото беше толкова фино че прозираше основата на ПДЧ-то. Донесе тя някакви карнетки с цветове като ги сравнихме направо ми премаля.И на другия ден като дойдоха тия от style-m някакви други монтажници попитах ги първо докога ще ми влизат в къщата нови и нови хора те мълчат и все едно ме няма.Попитах ги защо са ме излъгали за цветовете и че това не е цветът който ми показаха в магазина.Донесоха ми 3-4 карнетки с цветове опитаха се да ми замажат очите но аз ги изненадах в магазина и им показах цвета на тяхната мостра на една кухня която ми бяха показали на място. Въртяха сукаха и ми намекнаха че могат да са ходят взели парите мебелите са при мен и всичко е наред.Ако съм искала да съм ги съдила.Оказа се че единия от тези монтажници бил и собственика на фирмата,проби едната дръжка неправилно,но нямало материал да я сменили и ако съм искала да съм си доплатила, да купили плоскост и остатъка щели да ми го върнат и само срещу 230 лв. отказах им изчаках да свърши монтажа и да минат през домът ми всички монтажници и шефове на фирмата им.И с цялата си наглост като си тръгваха собственика на фирмата мисля че Владимир се казваше ми се усмихва и ме пита какво става ще правим ли секция в хола #CrazyИ така измамниците ми взеха близо 2700 лв за детска с немски плоскости и австрийски материали а получих някакви гръцки плоскости които вече се раздуват и турски обков който вече почна да ми създава проблеми пантите не се отварят както трябва  а и вратите се търкат една в друга, а няма и 1 година.След този случай толкова се наплаших че още не мога да се престраша да почна да си търся секция и накрая май ше си поръчам някаква готова от Лазур.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 8
Здравейте, аз съм управител на фирма Стил-М, която Dariq Slavova-Boneva споменава в пост #17.

Със закъснение попадам на този пост и се опитах да се свържа с Dariq Slavova-Boneva чрез лично съобщение, но не съм получил отговор за последните десетина дни. Нито аз, нито колегите ми откриваме данни за такъв клиент в споменатия в поста период.

По принцип изобщо не участвам в монтажната дейност (в поста пише, че съм един от монтажниците), нито досега сме работили с плоскости от гръцки производители. Лично заявявам, че никога не съм допускал немарлива и некачествена работа, за каквато става дума в поста.

В профила на Dariq Slavova-Boneva се вижда, че няма други постове освен този и въобще няма и голям брой влизания в bgmamma, което допълнително ме навежда на мисълта, че това е фалшив потребител и целият пост е клевета.

Модераторите на bgmamma могат да проверят, че съм изпратил лично съобщение на Dariq Slavova-Boneva, в което я моля да ни припомни за такъв случай, чрез запазен договор или просто да ни изпрати снимки от мебелите. Използвам възможността и тук публично, да я помоля за същото.

При липса на отговор, приемам, че това е злонамерена клевета. Уверявам всички досегашни и бъдещи наши клиенти, че в Стил-М, гр. Варна никога не си позволяваме некоректно отношение спрямо клиентите или некачествена работа. Винаги работим с договор, който е една гаранция, че носим отговорност, включително и пред Комисията за защита на потребителите.

С уважение към всички наши клиенти,

Владимир Петров

Последна редакция: сб, 11 апр 2015, 18:59 от AnMary

# 19
  • Мнения: 1
НЕОКОМФОРТ - Бягайте надалече от тази фирма! Хотелско качество с много недообмислени проекти.

Общи условия

Активация на акаунт