Кой вестници и радиостанции?

  • 1 125
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Ние с тебе да иzлеzем колежки пък?  Mr. Green
Наистина ли? Simple Smile

Ами аz съм Steuerfachangestellte по професия, ама после следвах икономика със специялност финанси и сега като ве4е ни работя, ни живея в Германия, хи4 не съ вътре в неШтата (е, с една обикновенна декларация Ште се справям някакси  Mr. Green )

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ами когато имам време прелиствам Corriere della sera,който купува мъжа ми или хвърлям по едно о4е на електронното издание , Sole 24 ore икономи4еско издание , Panorama .
От дамските списания Cosmopolitan , Donna moderna , Glamour.
КлЮки( ако ми попаднат в работата ,ина4е не купувам Naughty) : Novella 2000 , Chi , Eva 3000.
Детски Donna e mamma, Io e il mio bambino.
Интериор и обзавеждане: Bravacasa, Casa moderna и някои списания за градинарство.
Обожвам радиостанцията Kiss kiss network 

# 17
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ами аz съм Steuerfachangestellte по професия, ама после следвах икономика със специялност финанси...
Хехе, zначи сме от една област. Аz следвах в Германия икономика и се специалиzирах в UN-Steuern, Wirtschaftsprüfung. Wink Следващата стъпка е StB и WP.

# 18
  • Мнения: 7 605
Ами аz съм Steuerfachangestellte по професия, ама после следвах икономика със специялност финанси...
Хехе, zначи сме от една област. Аz следвах в Германия икономика и се специалиzирах в UN-Steuern, Wirtschaftsprüfung. Wink Следващата стъпка е StB и WP.

Успех, това са много сериоzни иzпити, но ти това сигурно го zнаеШ  Wink И аz последно работих във WP, но intern. Имах и въzможност да работя zа КПМГ но си иzбрах да работя към една фирма като вътреШен одитор.....

Общи условия

Активация на акаунт