РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 027
  • 758
  •   1
Отговори
# 300
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Така е, бързат да порастнат.
Следващата седмица децата от градината ще изнесат концерт на голяма сцена - в театъра на града ни. Имаме вече и покани, много са хубави.
http://media.snimka.bg/6149/018553805-big.jpg

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 16:06 от valка

# 301
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Честит Гергьов ден на всички ,които празнуват на днешният ден  bouquet Със здраве и гордост да си носят името  bouquet  bouquet

# 302
  • Мнения: 112
Честит празник на всички именници и на техните семейства!   Весел празник на всички!

# 303
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
http://vbox7.com/play:5f99dae2

# 304
  • Мнения: 7 430
  bouquet

добро утро....след вчеращната почивка - днес съм отново в ритъм и на работа  Mr. Green Мъжете се гледат в къщи...

Джони, как е дребчо - да му минава бързичко  Heart Eyes

Магноли...леле....ти си с три юначета ли  Hug
Да са ти живи и здрави и на ръце да те носят Wink

Валка, ще чакаме снимки от празненството Wink
И нашите ще имат за края на 3 група празник на голяма сцена и нашия ще тропа хорце...ама да видим кога ще е

...на моя ВИко и второто зъбче долу му се клати...а как излизат направо  ooooh!

Хубав ден  Hug

# 305
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Диде, с трима съм , кой от кой по -убав Grinning Grinning

А пък нашето зъбче,само си се клати и не пада Mr. Green Mr. Green

# 306
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Диде, дано да направим снимки за показване, защото в театъра е тъмно. Осветена е само сцената.
Онзи ден голям майтап. На детски РД сме. Пускат детска танцувална музика. Виктор и още едно дете се хванали и играят ръченица. Промиха им мозъчетата на децата с постоянни репетиции. Сега чуе ли музика и заиграва ръченица. ooooh!  Joy

# 307
  • Мнения: 987
chevroleta,  ще пробвам с тоите идеи. Днес му сложих една кариолка на Яна - погледна се в огледалото и каза , че приличал на момиче и ще му се смеят , ако ходи така навън. Казах му , че той си решава - ако не иска да ходи така да ми даде да го пострижа  Mr. Green. Ще ридим какво ще измъдри до утре   Laughing

Джони, да оздравявате бързо   Hug   . Като се оправите обади се - разхождате се под терасата ми  Mr. Green

Дидка, и Марти все си проверява дали не му се клати някой зъб - но уви - май няма скоро да идва Феята на зъбките при нас   Laughing

# 308
  • Мнения: 1 168
А нашата фея на зъбчетата се появи изненадващо (за втори път) по празниците, когато бяхме на вилата.
Тя  си е подготвила сребърни монети за всяко паднало зъбче, но те останаха в Бургас, Mr. Green та се наложи да даде обикновено левче, придружено с писмо, че като се прибере в къщи, ще си получи поредната сребърна монета... Laughing

# 309
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
А нашата фея на зъбчетата се появи изненадващо (за втори път) по празниците, когато бяхме на вилата.
Тя  си е подготвила сребърни монети за всяко паднало зъбче, но те останаха в Бургас, Mr. Green та се наложи да даде обикновено левче, придружено с писмо, че като се прибере в къщи, ще си получи поредната сребърна монета... Laughing

Какви са тези  сребърни монети  Thinking Заинтригува ме Grinning

# 310
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Върнахме се. По-късно ще ви прочета и ще пиша. Снимки - утре. Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 1 168
А нашата фея на зъбчетата се появи изненадващо (за втори път) по празниците, когато бяхме на вилата.
Тя  си е подготвила сребърни монети за всяко паднало зъбче, но те останаха в Бургас, Mr. Green та се наложи да даде обикновено левче, придружено с писмо, че като се прибере в къщи, ще си получи поредната сребърна монета... Laughing
Какви са тези  сребърни монети  Thinking Заинтригува ме Grinning
Ами стари са, отпреди повече от 120 години. Свекърва ми ги е събирала навремето.

# 312
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
daindi , че това са си антики бе жена, кажи и да си ги пази, и един ден ще е богата Grinning

# 313
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Снощи беше нашия концерт. Беше много хубаво и трогателно. Разплаках се на песента "Моя страна, ноя България". Концертът беше посветен на Плевен и Емил Димитров. Децата изпълниха и песента "Арлекино", а моят синковец и още няколко дечица танцуваха танца на Арлекино облечени в клоунски костюми.
Снимките са ужасни, но ще покажа няколко по-късно. В театъра беше тъмно, само сцената осветена и снимките са отврат.

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Валка сигурно още ти държи от снощи  Hug представям си каква тръпка е - дечко на сцена  Heart Eyes
Момичета извинете ме, че липсвам напоследък , но баткото има изпити на 27 и 31 и приоритетно съм на вълна 7клас  Wink

Минимо - ще излезе , че се познаваме а?

Общи условия

Активация на акаунт