РОДЕНИ 2004 (3 тема)

  • 52 050
  • 758
  •   1
Отговори
# 315
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ние пък вчера имахме официално закриване с открит урок по таекуондо в градината. Довечера вече ще кача снимки, обещавам. Embarassed
Валка, чакаме твоите. Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 763
Валка, много хубаво звучи и без снимки! Сигурно е бил страхотен концерт! Peace
лулумба, добре дошла.  Hug В коя детска градина ходите, бе човек! Такива хубави мероприятия ви измислят - разходка до манастир /нали не бъркам?/, тържества с пиески, сега пък открит урок по таекондо. Ние в нашата градина имахме едно тържество за първа пролет и толкова. Никакви разходки, никакви открити уроци. В градината също имат карате и моята ходи с огромно удоволствие, но като я накарам да ми покаже какво учат - то това си е чиста физкултура -тичат в кръг, пипат пода правят подскоци, навеждат се настрани и пр. Чат-пат само казва "ич-ни!" и рита с крак.
daindi, на мен ще ми вадят мъдрец и ще слушам много - Феята дали може да ме навести и мен,ммм? Wink  Heart Eyes

# 317
  • Мнения: 7 430
манолиам - да са здравички Wink

Ще чакам снимки моля  bowuu

Валка и ние имахме на дребния есента празник в театъра и беше супер тъмно и нищо не се виждаше и накрая аз отидох най-отпред и си снимах от там Simple Smile А за вашето тържествп - чак ми настръхнаха косъмчетата като те четях  Heart Eyes

Аз довечера съм на дребчо на празника - и аз не  знам точно какъв ..

П.С. На ВиктотиО му падна, т.е. глътна и второто зъбче и Феи при нас няма да има...  Sad

# 318
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
шевролета, в небезизвестната "Мечо Пух" сме, за която чакат поне по 400 деца всяка година. И двамата ги приеха на луд късмет честно казано. Теди я бях записала, когато беше само на 4-5 месеца и я приеха една от последните в списъка - влезе на косъм. За Сашко пък кандидатствах вече през системата и буквално някакво странно разместване в последния момент преди финалното класиране, го изстреля напред. Иначе си беше дълбока резерва, независимо, че кака му е вече в това ОДЗ. Аз съм много доволна от градината. Базата им е като на частна, храната е невероятна (всеки ден имат задължително за обяд свежа сезонна салата плюс пресни сезонни плодове, освен другите неща, закуските им са добре решени и разнообразни, абе много е добра), а директорката е много амбициозна и намира начини да разнообразява ежедневието на децата. В петък заминават на еднодневна екскурзия до пещерата "Съева дупка", ще минат и по някаква екопътека и ще посещават ферма за щрауси. За 1 юни задължително имат тържество за закриване на учебната година на Витоша, раздават разни подаръчета и лакомства на децата, които са от градината, а не от нас, родителите.

# 319
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Лулу, много хубаво във вашата градина. В нашата наблягат на тържествата. Директорката е много нахакана. Почти всяка година има концерт през май месец в театъра на голямата сцена. Учавстват всички - от най-малките до най-големите.

# 320
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
При нас в интерес на истината тържествата са малко по-особени. Тоест правят много, но предимно за децата. С родители има само едно, което обикновено е пролетно - като за първа пролет. Иначе на децата правят тържество с Дядо Коледа и това за 1 юни. Изглеждат много, защото всеки преподавател по даден извънучебен предмет си прави открити уроци два пъти годишно, които са си като тържества за децата. Затова се събират повече, но в интерес на истината официално с родители има само едно. Сега за първи път направиха един открит урок на децата пред родителите, който беше не тържество, а открито занятие - в случая за правилата на движението. И беше интересно, защото видяхме в реална среда как работят с децата. Иначе им организират много екскурзии, разни извъкласни мероприятия - в първа група например, садяха дръвчета.

# 321
  • Мнения: 1 168
...daindi, на мен ще ми вадят мъдрец и ще слушам много - Феята дали може да ме навести и мен,ммм? Wink  Heart Eyes
Joy Разбира се...дори ще получиш най-голямата сребърна монета!  Wink  Hug

# 322
  • Мнения: 458
от ДГ организират екскурзия и таза година пак няма да ходим. Най официално ни помолиха да не пускам сина.  newsm78
Сега съм в чуденка как да му обясня, че другите ще ходят, а той - не.

# 323
  • Мнения: 581
от ДГ организират екскурзия и таза година пак няма да ходим. Най официално ни помолиха да не пускам сина.  newsm78
Сега съм в чуденка как да му обясня, че другите ще ходят, а той - не.

Защо? Може да измислите някакъв компромисен вариант. Например семейно да отидете някъде на екскурзия или на същата екскурзия на която ще ходят и децата от градината.
При нас екскурзии от ДГ  засега не сме имали , открити уроци също. Сега децета ще имат тържество, специално и само за тяхната групичка. Отделно си остава и голямото манифистиране за 24 май. Миналата година Валя беше от манифистиращите,много дечица носеха един дълъг венец. Тази година пак ще се манифистира. А при вас как е на 24 май?
Клати и се зъб от събота и още не е паднал, чакаме го да си падне сам. После ще идват разни феи и други.

# 324
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
от ДГ организират екскурзия и таза година пак няма да ходим. Най официално ни помолиха да не пускам сина.  newsm78
Сега съм в чуденка как да му обясня, че другите ще ходят, а той - не.

Защо? И аз да питам. Много гадно така, какво е това делене на децата. Thinking Наистина не е лошо в същия ден да го заведете някъде на екскурзия като му обясните, че тази е специално и само за него.

# 325
  • Мнения: 2 529
от ДГ организират екскурзия и таза година пак няма да ходим. Най официално ни помолиха да не пускам сина.  newsm78
Сега съм в чуденка как да му обясня, че другите ще ходят, а той - не.

Много неприятно Confused Мен пък ме караха да пусна детето на 15-ти, а аз нещо се притесних и казах, че няма да ходи  Embarassed Гледам, че и другите питат, та и аз - да не би да е по-палавичък или?  Embarassed

# 326
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ето обещаните снимки:
http://viki2004.multiply.com/photos/album/45/Koncert_11.05.2010#photo=1
http://viki2004.multiply.com/photos/album/46/2#photo=1
Както казах снимките са ужасни. Но поне малко се усеща настроението в залата.
Виктор учавста в танците с белите дрехи и с клоунските костюми. Трудно ще го различите от другите деца.

# 327
  • Мнения: 112
valка , личи че е било много пъстро и весело!

ЧЕСТИТ СПАСОВДЕН! НА ИМЕННИЦИТЕ- ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 328
  • Мнения: 763
Лу, много е хубаво това което казваш за градината.  bouquet Дано имаме късмет с малкия. Само не разбрах, това одз или само градина?
валка, настроението наистина се усеща!
xamelion, аз ли нещо не схващам, ама защо сте помолени да не ходите?
daindi  Hug! на мен и захарче ми стига, макар че такова шубе ме гони.... #Crazy
Между другото питах вчера моята щерка дали не й се клати зъбче и дали няма да пада някое скоро, на което тя ми отвърна: Не, а и аз си ги обичам моите зъбки!   Crazy

# 329
  • Мнения: 458
от ДГ организират екскурзия и таза година пак няма да ходим. Най официално ни помолиха да не пускам сина.  newsm78
Сега съм в чуденка как да му обясня, че другите ще ходят, а той - не.

Много неприятно Confused Мен пък ме караха да пусна детето на 15-ти, а аз нещо се притесних и казах, че няма да ходи  Embarassed Гледам, че и другите питат, та и аз - да не би да е по-палавичък или?  Embarassed



хиперактивен + в добавка от лекарствата за алергичната асма става и малко агресивен. Та госпожите са си прави да се притесняват навън с такова дете.

Отделно е с характер, като на майка си.  Twisted Evil  диктатор, веднага организира другите деца да правят бели  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт