Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 20

  • 38 118
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
АЛИ РЪЗА, да не се обидиш само  Peace
Ако искаш смени тази цветна рамка отстрани на снимките и смени шрифта, не ти го казвам с лошо, но нека има разнообразие  Hug

Калинчо мамин, щом сме гласували доверие на Али-Ръза и той е проявил желание да се заеме, колажите на първа страница ще бъдат както той ги направи, пиленце.  Heart Eyes Ти тях ли имаше предвид или подписа му? Драги майки и татковци, по-полека с малките , нали не искате да се залутат като децата на Али Ръза! Трябва да им показваме добър пример за толерантност и уважение.  bowuu А колкото за снимките на чалгаджийките, предполагам че Али Ръза има предвид, че не са идеалния пример за следване и че като начин на живот са доста далече от нещата, които нас ни събират около Листопад.  Simple Smile А може би е искал да ти каже чисто и просто "щом ти знаеш да правиш забележки и съвети, и аз знам (въпреки че обикновено не го правя)". Освен това ако знаеш да правиш колажи със снимки, с надписи, рамки, декорации и тути фрути, покажи да видим, може и да ни харесат.  Peace

Последна редакция: пн, 29 мар 2010, 21:39 от soya-fen

# 61
  • Мнения: 0
Абе к'во ви пука дано само филма да не свърши както в романа щото е много смотан,една вечер като си легнах преди да заспя го прочетох и останах разочарован всички са някви деца..  Crossing Arms Joy Ама гледам след няколко (хиляди) епизода наистина Лейля,Али и Хайрито си копуват нова къща  Joy

# 62
  • Мнения: 19
Абе к'во ви пука дано само филма да не свърши както в романа щото е много смотан,една вечер като си легнах преди да заспя го прочетох и останах разочарован всички са някви деца..  Crossing Arms Joy Ама гледам след няколко (хиляди) епизода наистина Лейля,Али и Хайрито си копуват нова къща  Joy
Не, съвсем не е както в книгата.  Laughing

# 63
  • Мнения: 19
Той сега нали каза, че заминава с яхта, после пък е в болницата при Джейда, интересно  Close
Да, ББзащото Неджля се обади да му каже че Джейда е родила и на него не му издържа сърцето да не види бебето.

# 64
  • Мнения: 18
АЛИ РЪЗА, да не се обидиш само  Peace
Ако искаш смени тази цветна рамка отстрани на снимките и смени шрифта, не ти го казвам с лошо, но нека има разнообразие  Hug

Калинчо мамин, щом сме гласували доверие на Али-Ръза и той е проявил желание да се заеме, колажите на първа страница ще бъдат както той ги направи, пиленце.  Heart Eyes Ти тях ли имаше предвид или подписа му? Драги майки и татковци, по-полека с малките , нали не искате да се залутат като децата на Али Ръза! Трябва да им показваме добър пример за толерантност и уважение.  bowuu А колкото за снимките на чалгаджийките, предполагам че Али Ръза има предвид, че не са идеалния пример за следване и че като начин на живот са доста далече от нещата, които нас ни събират около Листопад.  Simple Smile А може би е искал да ти каже чисто и просто "щом ти знаеш да правиш забележки и съвети, и аз знам (въпреки че обикновено не го правя)". Освен това ако знаеш да правиш колажи със снимки, с надписи, рамки, декорации и тути фрути, покажи да видим, може и да ни харесат.  Peace

Кво раздувате думите ми само не мога да ви разбера ?

Хубаво, не сте съгласни с тва което казах - край, нужно ли е да стават дълги и широки ?

# 65
  • Мнения: 81
  Моля ви, дайте линк към днешната серия. Как Дениз защити Фикрет? Много ме е яд, ме изпуснах серията!

# 66
  • Мнения: 19
[во раздувате думите ми само не мога да ви разбера ? Хубаво, не сте съгласни с тва което казах - край, нужно ли е да стават дълги и широки ?
Ами нали за това сме в тоя форум - за "раздувки".  Laughing Просто направих анализ къде и защо прехвърча искра.  Sunglasses

# 67
  • Мнения: 18
  Моля ви, дайте линк към днешната серия. Как Дениз защити Фикрет? Много ме е яд, ме изпуснах серията!

Не я е защитила конкретно, просто каза, че я разбира, че знае че е нещастна и я прегърна, мисля че още няма записи.

# 68
  • Мнения: 18
[во раздувате думите ми само не мога да ви разбера ? Хубаво, не сте съгласни с тва което казах - край, нужно ли е да стават дълги и широки ?
Ами нали за това сме в тоя форум - за "раздувки".  Laughing Просто направих анализ къде и защо прехвърча искра.  Sunglasses

С никакви лоши намерения не съм го казал !!!

Но доколкото знам АЛИ РЪЗА е специалист в областта на графиките и фотографията и се предполага, че трябва и по-интересни и разнообразни неща да ни показва !

Чудо голямо стана вече.

# 69
  • Мнения: 4 569
Я стига сте се карали!  ooooh! Tired

гласувах:
Заради пагубното влияние на големия град и съвременното общество. -Живота в големия град е различен от този в тихо и малко градче,хората и обстоятелствата са различни,анонимността...
Защото ги налагаше, без да се съобразява с обстоятелствата и с мненията на останалите. Трябва да има ДИАЛОГ особено в семейството.
Заради липсата на подкрепа и разбиране от страна на съпругата му Хайрие. Не му е на нивото и го дърпа надолу.   


# 70
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
За малко да ви изпусна  Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 642
За малко да ви изпусна  Simple Smile

И аз, но утре ще ви чета, че сега отивам да спя  smile3524 newsm46
Лека нощ!
Оставяме Али Ръза за нощна смяна!  Grinning Wink

# 72
  • Мнения: 8 644
Много хубаво подредена темичка. Благодарности на soya-fan и на Али Ръза.
Моите отговори на анкетата са: „Заради липсата на подкрепа и разбиране от страна на съпругата му Хайрие”, но всъщност е „Направил, каквото е по силите му, останалото зависи от избора на децата му”, а и в крайна сметка: "Не смятам, че Али Ръза се е провалил, ценностната му система претърпя тежки изпитания, но тя помага на децата му да се вдигнат след направените грешки" и да търсят правилния път. Wink
Ферхи отнесе голям тупаник. За малко да ми стане жал за нея. Rolling Eyes
Лека и от мен!

# 73
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
 smile3525 браво на авторите.

# 74
  • Мнения: 4 607
  bouquet за темичката! В анкетата отговорих така:

Защото ги налагаше, без да се съобразява с обстоятелствата и с мненията на останалите - трябва да има диалог, не можеш да решаваш каквото и да било без да се допиташ до семейството си! Wink
Защото принципите му са остарели вкаменелости, несъвместими със съвременния начин на живот - според мен принципите му са остарели /поне за мен/ или това ми впечатление се дължи на това, че са в Турция, но някой неща ми изглеждат толкова пресилени и нереални, че просто не мога да се съглася.. Peace
И да не беше Ферхунде, друг фактор щеше да предизвика срива - въобще не смятам, че Ферхундето  е виновна за случващото се. Ако не беше тя, щеше да е друг Wink
Днешната серийка не беше кой знае какво..

Общи условия

Активация на акаунт