Незабравима-Unutulmaz ТЕМА 26

  • 30 065
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И новият фрагмент говори за ужасна серия.
Струва ми се, че Бату вече не преправя гласа си.
Играе на живот и смърт.
Хвърлянето на халката и за мен означава скъсване на брачния обет,
има поверие обаче, че загубиш ли халката си, ще умре половинката ти.
Затова халката трябва да се пази.

# 16
  • Мнения: 0
forbes,ще преведеш ли говорящите фрагменти.Моляяяяяя Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigи предварително мерси Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 0
здравеите ,има ли нови серии преведени след 32/3 част ? Ако някои знае да пише !!!


Не, и няма да има.
Евентуално се очаква превод на 37 серия.

# 18
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Изгледах пак фрагмента и този ,който научава ,че това е дом на Арсланлъ е Метим,приятеля на Толга,той/Толга/ е в колата и "естествено" не чува разговора,так че е възможно и в тази серия на Толга да не му "светне сигналната лампичка"

# 19
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
И новият фрагмент говори за ужасна серия.
Струва ми се, че Бату вече не преправя гласа си.
Играе на живот и смърт.
Хвърлянето на халката и за мен означава скъсване на брачния обет,
има поверие обаче, че загубиш ли халката си, ще умре половинката ти.
Затова халката трябва да се пази.

Ееее не съм чула за тези поверия,те явно са от най-старите религии,но е възможно,въпреки че са ми много категорични,Господ не е такъв деспод-както и да е!Това ,което исках да кажа е,че нали всички ние искахме и се "молихме "да има някаква развръзка,добра ,лоша ,но да я има-еее сега май не е толкова лесно,на кой му стиска да е развръзка на всяка цена?С уговорката в този форум,че това е все пак филм!!!!

# 20
  • Мнения: 1 216
Чакайте, рано е още за финал, пък да гадаем добър или лош.
Днес Буура Гюлсой в тв предаване е казал, че сериалът ще продължи да се снима най-малкото до 52 епизод. Вероятно е да има и продължение.

Вторият озвучен фрагмент

Х: Еда!

М: За какво ти е  Еда?

 Х: Страхувам се, много се страхувам да не загубя любимата си жена и бебето

Ф: Знаеш,че няма да изложа на риск живота на сина си! Давай адреса и стига толкова!

Е: Ако гледаш тези записи, значи твоята майчица вече я няма. Татко ти ще бъде до теб и ще запълни моята липса. Когато вие сте заедно, бъди сигурна, че ще ви пращам усмивки от небето.

Х: Виж! Какво мога да ти кажа по въпрос, за който нищо не знам!

Б: Мълчи! Тук аз определям правилата! И според моите правила ти ще останеш тук!

# 21
  • Мнения: 3 203
eidin много блгодаря за хубавата тема . Отново ще има много трудни моменти и предсоящата серия  но надеждата умира последна и аз ще продължавам да се надявам на хубав финал. Искам да съм оптимист и да вярвам в щастливата развръзка . Дано !

# 22
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Ееее какво излиза,безотговорната ,глезена Еда отново се обръща само и единствено към все още нероденото си дете?Ако все още някой я смята за такава ,значи живота с нищо не го е "нокаутирал".За мен тя е най-силното момиче на 19 ,независимо кой с какви епитети ще я накичи!

# 23
  • Мнения: 0
Ееее какво излиза,безотговорната ,глезена Еда отново се обръща само и единствено към все още нероденото си дете?Ако все още някой я смята за такава ,значи живота с нищо не го е "нокаутирал".За мен тя е най-силното момиче на 19 ,независимо кой с какви епитети ще я накичи!


съгласна, тя е много силен характер, но е лесно ранима душа и затова на моменти ни изглежда безхарактерна

# 24
  • Мнения: 0
Ееее какво излиза,безотговорната ,глезена Еда отново се обръща само и единствено към все още нероденото си дете?Ако все още някой я смята за такава ,значи живота с нищо не го е "нокаутирал".За мен тя е най-силното момиче на 19 ,независимо кой с какви епитети ще я накичи!


съгласна, тя е много силен характер, но е лесно ранима душа и затова на моменти ни изглежда безхарактерна
  за мене Еда от самото начало е била от героите който винаги ме е карал да се замисля върху постъпките му .. как ги прави и дали се замисля за последствията .. имало е моменти в които е бил анай- нерешителния човек но и на моменти най- силния .. за мене тя един от полойюжителните герои във филма и герой от който можеш да научиш нещо ново всеки момент но и можеш да видиш грешките които можеш да допуснеш

# 25
  • Мнения: 0
Ама като гледам от анкетата какви оптимисти се извъдихме !
Водим убедително. И дано се окажем прави.  Praynig

# 26
  • Мнения: 0
Толга би трябвало да знае за Харун. Първо, когато проследи Еда с таксито и през прозореца се виждаше като Еда и Харун се прегръщаха и второ, когато Толга отиде в къщата на Харун след като стреляха по него, Харун слезе от колата в двора и Гюляй му съобщи, че Мелда е бременна. Двамата мъже би трябвало да се видят през прозореца.
Не разбирам защо все още показват, че Толга не знае.

# 27
  • Мнения: 1
Толга би трябвало да знае за Харун. Първо, когато проследи Еда с таксито и през прозореца се виждаше като Еда и Харун се прегръщаха и второ, когато Толга отиде в къщата на Харун след като стреляха по него, Харун слезе от колата в двора и Гюляй му съобщи, че Мелда е бременна. Двамата мъже би трябвало да се видят през прозореца.
Не разбирам защо все още показват, че Толга не знае.
Всъщност не са го дали да ги вижда в никой от тези случаи. О т улицата не се вижда че Еда и Харун се прегръщат, а после единия гледаше на една страна а другия на друга и не се засякоха. Макар че има хиляди други поводи Толга да се сети че Харун е Хакъ, но той просто не желае да види истината

# 28
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Скъпа,ти явно от време на време имаш възможност да гледаш сериите и коментарите да четеш-не те упреквам,всеки си знае времето и възможностите,но ако се               върнеш серии назад ще видиш,че режисьорите такава постановка са ни спретнали и Толга не знае до момента нищо за Харун и Еда,той знае само за някакъв мръсник на име Хакъ и Еда ,от който тя чака бебе!

# 29
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Извинявайте, къде мога да гледам филма?
От както го спряха по Нова не съм гледала нито едзна серия....

Общи условия

Активация на акаунт