окосмихте ли се през бременноста

  • 7 644
  • 174
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 920
На корема ми се пръкнаха три огромни черни косъма Mr. Green Това беше моето допълнително окосмяване за цялата бременност.

# 46
  • Мнения: 6 182
мога даже да твърдя че се забави растежа на космите.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 194
Не, при мен даже намаля окосмяването.

# 48
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
 Laughing Да. И ушите ми станаха по-дълги.  Stop

Не, не се окосмих, но се сдобих с гадни брадавици по врата. Слава Богу, после се отървах от тях!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 129
Не, не се окосмих, но се сдобих с гадни брадавици по врата. Слава Богу, после се отървах от тях!

Сподели кога и как, че и мен ме мъчи същото  Laughing

# 50
  • Мнения: 920
Не, не се окосмих, но се сдобих с гадни брадавици по врата. Слава Богу, после се отървах от тях!

Сподели кога и как, че и мен ме мъчи същото  Laughing
Не съм Дега, но и аз ще споделя. Сега се сетих , че имах една гадна брадавица, коя стана четворна през бременноста, изгориха ми я с електрокоагулатор (дано съм го написала правилно Crazy) за пет минути. раничката, която остана, зарастна за една седмица и вече нямам нищо.
Съжалявам за офф-а Rolling Eyes

# 51
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не, не се окосмих, но се сдобих с гадни брадавици по врата. Слава Богу, после се отървах от тях!
Сподели кога и как, че и мен ме мъчи същото  Laughing
Аз ще споделя, а ти ще си прецениш как ще постъпиш. Peace

Дъщеря ми вече беше на няколко месеца и заглеждаше най-голямата от брадавиците ми (беше отпред, на гърдите, под шията). Колкото и да се опитвах да я опазя, не винаги успявах и от време на време отнасяше по някое нейно нокътче.

Допускам, че от това се е разранила леко (в никакъв случай разкъсала, нито дори прокървила, знам, че всички кожни образувания са деликатни и по тази причина трябва да се пазят от подобно механично увреждане).

Не си спомням вече къде прочетох, че обикновен сок от лимон върши работа. Един ден просто изстисках един и намазах брадавицата с няколко капки. Няколко пъти общо. След ден-два видях, че брадавицата е завяхнала, а впоследствие се откъсна сама.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 129
Супер, мерси Дега  bouquet

# 53
  • Мнения: 106
Не,не се окосмих,напротив,кожата ми се оправи и космите ми като,че ли по-бавно растяха.....

# 54
  • plovdiv
  • Мнения: 112
Аз по рождение съм си по косматичка Rolling Eyes,но сега определено ми е поокапала "козинката'' и то много интересно на петна ,а и се налага по рядко да се епилирам напоследък

# 55
  • Мнения: 158
До като бях бременна един косъм не видях,много ми беше добре, ама сега пак на ново

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Нито с една от бременностите не съм се окосмявала, при мен също се позабави растежа на космите.

# 57
  • Мнения: 121
Не, напротив  newsm44 newsm68 "оплешивях" (но не по главата разбира се) Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 053
При мен намаля.И малко след раждането беше така.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 621
При мен навсякъде окосмяването намаля, но не и на корема-там пък си имам мъх. Wink

Общи условия

Активация на акаунт