Snn bahar - Любов назаем - Tема 6

  • 26 857
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
a,имали окъде да се гледа снощната сериика?

В началото на темата са дадени линкове-от турските серии се пада 21,но ги има и на български мисля че беше 40 серия

# 61
  • Мнения: 127
Зизу и аз до тебе. Ако се бяхме видяли, да му врътна едно маане и мен щеше от пръв поглед да ме имрендиса.

# 62
  • Мнения: 0
a,имали окъде да се гледа снощната сериика?

В началото на темата са дадени линкове-от турските серии се пада 21,но ги има и на български мисля че беше 40 серия
Благодаря!

# 63
  • Мнения: 1 127
Лееелеллеле....СУПЕРРРРРРР си ЗИЗУ  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 64
  • Мнения: 2
ЗА ТЕЗИ ДЕТО НЕ ЗНАЯТ или не са имали време да ровят в нета...........Аз доколкото разбрах са се запознали на някаква сватба и веднага се харесали разбрали, че са един за друг и много бързо след това се оженили ..За него ;... той има сестра и племенник,  както казва е горд чичо,:  в детството си не обичал да ходи на градина, бягял.... По късно в уч-ще не ходил 11 дни на даскал заради побой от баща му, може белега на челото му да е от него,,, нз ,Вярва в извънземни, мечтае да пилотира F16,,, обича най- много да яде сочни кюфтенца, не може да готви нищо.. На света повече от всичко обича сина си...  Доволен е че ,,,е успял да опази семейството си ст медиите ...Накрая на снимките на Любов назаем, ги карали да се целунат като хората, като ги успокоили ,че в къщата има пералня (може би баня)..................и други работи
Такаааааа...и аз да се изходим компИтентно по темата... Thinking
значи от така даденото инфо, стигам до извода че с Гальо сме един за друг... Mr. Green
Направо мислим да му пуснем СV-то си у фейсбукя...лелелеле... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
1. И я така ще го земем още същата вечер кат се видиме. Party
2. И я имам сестри и племенник и съм ГОРДАТА ЛЕЛЯ... Wink
3.И я не обичах да ходим на градина...и нали беше пред блока ...се прибирах неколко пъти сама докат един ден тати не реши да ме запознае с трендафила от близо...след тая случка изчаквах търпеливо мама.
4.И я бегах от даскало кога ми е кеф...па да нема да се цепим от колектива я...нищо че се аз бех инициятора на тези прояви. Joy Joy Joy
5.В я вервам че има извънземни форми на живот и за тва некой път летим с НЛО...утре ще пилотирам F-16...до сега не се бех сетила. hahaha hahaha
6. И я обичам сочни кИфтета...само дет освен сина си обичам и дъщеря си....ще станем едно гооолемо фемили. Mr. Green
7. И я "не обичам" да се шуми около мене...и се радвам че съм опазила Гаргамел от медийте. Joy Joy Joy
8. И я не се целувям на обществени места...само ловим пакети...но, при интерес. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да обобщя...мислим да му предложим брак у фейсбукя...па нема друг скойто да си пасвам така добре. Whistling Whistling Whistling
Лееелеллеле....пак се олях...СОРИ за дългия пост...ама се развълнувах на клавиатурата... bowuu bowuu bowuu



Браво ЗИЗЗЗУУУУУУ !!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 65
  • Мнения: 127
Ох дидем, дидем какъв дерт берем. Ама за наш Гальо зная, че е крайно време да те разкара.

# 66
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох дидем, дидем какъв дерт берем. Ама за наш Гальо зная, че е крайно време да те разкара.
...и Мики си земи
да немаш проблеми... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 84

Такаааааа...и аз да се изходим компИтентно по темата... Thinking
значи от така даденото инфо, стигам до извода че с Гальо сме един за друг... Mr. Green
Направо мислим да му пуснем СV-то си у фейсбукя...лелелеле... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
1. И я така ще го земем още същата вечер кат се видиме. Party
2. И я имам сестри и племенник и съм ГОРДАТА ЛЕЛЯ... Wink
3.И я не обичах да ходим на градина...и нали беше пред блока ...се прибирах неколко пъти сама докат един ден тати не реши да ме запознае с трендафила от близо...след тая случка изчаквах търпеливо мама.
4.И я бегах от даскало кога ми е кеф...па да нема да се цепим от колектива я...нищо че се аз бех инициятора на тези прояви. Joy Joy Joy
5.В я вервам че има извънземни форми на живот и за тва некой път летим с НЛО...утре ще пилотирам F-16...до сега не се бех сетила. hahaha hahaha
6. И я обичам сочни кИфтета...само дет освен сина си обичам и дъщеря си....ще станем едно гооолемо фемили. Mr. Green
7. И я "не обичам" да се шуми около мене...и се радвам че съм опазила Гаргамел от медийте. Joy Joy Joy
8. И я не се целувям на обществени места...само ловим пакети...но, при интерес. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да обобщя...мислим да му предложим брак у фейсбукя...па нема друг скойто да си пасвам така добре. Whistling Whistling Whistling
Лееелеллеле....пак се олях...СОРИ за дългия пост...ама се развълнувах на клавиатурата... bowuu bowuu bowuu[/b][/quote]

Леле мацка..така не съм се смяла от 6 ти клас голямото междучасие  Joy Joy Joy

Аз имам един въпрос към тези дето са гледали целия филм..кой убива мъжа намелек?

# 68
  • Мнения: 1 127
бащата на Фарук/Зейнел/

# 69
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
бащата на Фарук/Зейнел/
Абе верно ли то я му занули ЕГН-то...лелеле кво съм опущила... newsm09 newsm09 smile3506 smile3506

# 70
  • Мнения: 84
е то е нормално...той няма какво да губи..

# 71
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехооооооо...спинкате ли??? Whistling
Ади слизайте от балконя че се пукна парапета. Mr. Green

# 72
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  ruporuu Айде спящите...ставайте...часът е 16.00 време е за следобедна закуска...  ruporuu

# 73
  • Мнения: 1 127
  ruporuu Айде спящите...ставайте...часът е 16.00 време е за следобедна закуска...  ruporuu

не немога повече  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 74
  • Мнения: 127
Меню: едноок леко забелен смок.

Общи условия

Активация на акаунт