Родителски кооператив

  • 103 623
  • 329
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте!

Родителски кооператив "Къща Слънчевите Зайчета" има свободни места за дечица от 1 до 3 годинки.

Заинтересованите могат да ми пишат на ЛС за повече информация.

Хубава вечер!

# 196
  • София
  • Мнения: 382
redreny2000, здравей!
Надявам се да сте си намерили вече дечица и запълнили групата! Разкажи ни малко повече, ако може за "Къща Слънчевите Зайчета", понеже преди време между кооперативите си коментирахме, че не знаем нищо за вас. Как сте се организирали, на принципа на общата солидарност сте, т.е. поделяте средства, отговорности или под друга форма? Родители дават ли дежурства? Би ни било интересно Simple Smile Хубава седмица, изпълнена с много детск усмивки ви желая!

# 197
  • София
  • Мнения: 160
ra_iv, ние се присъединихме там септември. Не сме от отганизаторите. На тях им се роди второ детенце преди седмица и аз им съдействам.
Иначе едно семейство се грижи основно за организацията, като те са си сметнали далу горе месечните разходи и останалите дечица са на месечна такса там.
Има учителки, които се грижат за децата и родителите не са ангажирани. Но пък при желание могат да участват и ходят, когато поискат.
Намираме се в една къща близо до Южния парк, с дворче, където извеждат децата, когато времето го позволява.
Храна се поръчва за обяд от кетъринг.
Родителите имаме ангажимент да водим децата закусили, да осигуряваме плодове и следобедна закуска по график.

Питайте, ако има още нещо, което ви интересува.
Намерихме си едно детенце, но имаме все още места.

# 198
  • Мнения: 1
Здравейте,

бихме искали да се включим или ако има желаещи да организираме кооператив в района на:
Студентски град, Витоша, Симеоново, Бистрица или Драгалевци
моето дете е момиченце на 1 годинка Simple Smile

# 199
  • Мнения: 1 071
Здравейте!
Сега откривам темата. Да знаете някой кооператив в кв. Кр. село, Хиподрума или Лагера в София?

# 200
  • Мнения: 33
"Слънчовци"се намира на ул.Нишава срещу Южния парк.
"Къщата на слънчевите зайчета също е близо до парка може би на 2 спирки в една пресечка на бул.Гоце Делчев.Улицата е Никола Крушкин-Чолака
Аз бях и в двата кооператива и за двата мога да кажа хубави неща.
В първия много ми хареса приятелската атмосфера и отношение,а
втория е просто като някаква приказка самата къщичка.Има зимна градина и двор и люлка,на мен ми се стори много приятно.
Далече са ми и двата от Надежда,за това се отказах
Успех!

# 201
  • Мнения: 4
Здравейте,

ние сме новооткриващ се родителски кооператив "Чело коте книжки", който се намира в центъра на София, до метростанция "СЕРДИКА". Жилището, в което ще отглеждаме нашите дечица е просторно, топло и уютно, разполага със собствена вътрешна тераса - мансарда, където необезпокоявано малките палавници могат да играят на чист въздух. Възпитанието на децата е едно от най -важните неща за пълноценното им развитие, затова сме предвидили разнообразни дейности като изучаване на английски език по метода "Хелен Дерон", театрални занимания, детска работилничка, библиотека "Чело коте книжки" със заемане на книжки за дома, занимателни литературни четения, песнички, организирани танцувални занимания. Имаме и много други идеи, които да обогатяват сетивното и умственото възприятие на малчуганите. Кухнята е на кетъринг.
Търсим си съмишленици - има свободни места за деца между 1г. и 3г.
За контакт с нас: chelo.kote.knijki@gmail.com или на телефон: 0898 60 36 36.

# 202
  • Мнения: 64
Здравейте! Търся РК в Лозенец(долната част). Моля, споделете ако знаете за такъв.

# 203
  • Мнения: 1 071
vnebeto, благодаря ти за предложенията и твоите впечатления   bouquet ще ги имам предвид, но са ми малко далеко. Сега е добре, но после в студа и дъжда ще ми дойде в повече. Продължавам да търся Simple Smile А ти сега какво ползваш?

# 204
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile  В нашия кооператив имаме място за едно детенце. Възрастта е между 2 и 3 годинки, намираме се до Южния парк. И вече имаме страхотни учителки Simple Smile

# 205
  • Мнения: 1 092
Здравейте! Опитваме се да направим кооператив в Русе. Търсим си дечица Simple Smile Ако има заинтересовани пишете ми на лични

# 206
  • Мнения: 1
Здравейте!

Има ли някакво развитие за района на Младост (София)? Дали вече съществува кооператив в квартала, или някъде наблизо?

# 207
  • Мнения: 4
Здравейте! Имам син на година и девет месеца. Обожава децата и игрите.  Зимата обаче наближава, дечицата в парковете намаляха и май ще прекарваме все повече време вкъщи. Иска ми се да му осигуря пълноценно общуване с деца и възможност да развива своята индивидуалност. Безумните правила и възгледи на възпитателите в държавните ясли (ако човек изобщо може да се добере до тях) не съвпадат с философията ми. Частните ясли и центрове за деца пък от своя страна са или заети, или твърде скъпи, или не приемат деца, които „още не са свалили памперса“. Оказва се доста трудно да се намери шарено, топло и приветливо място за деца между 1 и 3 години.

Затова решихме да го създадем... И така се появи СТАЯТА ЗА ИГРА: http://igra.ad4you.eu/

Наскоро се настанихме в къща с двор до парка „Заимов“. Имаме хубава, голяма, светла стая, пълна с играчки и приключения, и двама прекрасни аниматори, които обичат игрите с деца.

# 208
  • Мнения: 26
Може да се наложи да протестираме против новия закон за предучилищното образование, в който ще става задължително децата над 4г да ходят на градина. Това ще е от 2016г.
Вижте това:
http://www.novanews.bg/news/view/2012/11/26/39936/%D0%BF%D1%80%D … 016-%D1%82%D0%B0/

# 209

Общи условия

Активация на акаунт