Варненци - в кой ресторант ходите най-често и защо? - 2

  • 98 839
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 531
Точно така.В дясната кула в лявата и страна.

# 721
  • Мнения: 11 747
Така и не съм го посещавала, но реално то не е ресторант, а по- скоро пиано бар. Май само суши сервират. Вдругиден ще пее Васил Найденов.

# 722
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 531
Определено не е за наяждане,а за прислаждане.В менюто има около 3-4 салати,също по толкова предложения за предястия,основно и паста.Сушито е другия вариант.Направили са менюта за дами,но объркаха и на мен предложиха това с цените.Не са с натрапчив сервиз,даже забравят да си отсервират.Позволяват си да подменят елементи от поръчката своеволно,което много ме подразни.Никакви изисквания за облекло.Метр д’отел-а(или каката с резервациите)си ходеше по клинче и плетен блузон,сякаш сега слиза от ските.Няма да повторя,т.е. да потретя.

# 723
  • Мнения: 11 747
А цените какви са? Гледката как е? Не се ли върти твърде бавно, за да е ефектно?

# 724
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 531
Аз бях на двойна маса в най-външния кръг,който е статичен,но сменихме компанията минимум 5 пъти.Гледката-кеф ти Западна промишлена зона,кеф ти бившето ДМЗ  Grinning.Но когато човек е кьорав,като мен всичко е една прекрасна симфония от преливащи се сетлинки.Цените за предястие са около 10-12 лева.За суши 4 парчета-6 или 7 лева.Но стартово ти лепват 6 лева за музикален фон.Креслата са удобни,защото в доста заведения са тип "за гости"-пий и си ходи.

# 725
  • Мнения: 11 747
Аха, значи неевтино и там. Но, 6лв за непретенциозен музикален фон, щото за специалните гости вероятно ще е повече и то доста повече.

# 726
  • Мнения: 759
За новия ресторант на Бр. Шкорпил и аз да споделя, че за мен е скъпо - какви цени на вина има във винения лист...

# 727
  • Мнения: X
Иланг,благодаря за инфото,ще имам предвид разположението на асансьора,а скъпи и бедни на предложения менюта с мострени грамажи крайно недолюбвам,но за един път ще се прежаля и това ще му е на въртящия,от сега го прогнозирам. Naughty

# 728
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 478
 HugЗдравейте и от мен! Бях във въртящия ресторант през деня, интериора ми хареса,кафето също,не сме поръчвали друго от менюто,качихме се заради гледката,а и щяхме да пробваме Компирите ! Пине- Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug Това беше през декември ,преди празниците. Разгледах и менюто, имаше доста правописни грешки ,а прочутия винар Едуардо Миролио беше написан ето така- ед. Мироглио Shocked Shocked Shocked- Пино Ноар- 96 лева за бутилка. Но най - фрапиращото за мен още на входа- "Музикален фонД- 6 лева. Така написано, има много значения, поне за мен е грешка и не им останах длъжна естествено. Интересно ми е сега дали са променили нещо и са се поправили.... Rolling Eyes Mr. Green

# 729
  • Мнения: X
Че нали много отдавна ги забраниха тези такси за музикален фон в заведенията,които преди редовно фигурираха в менюто,написани с дреееебничък шрифт?Да не би да е отпаднала забраната,или тези карат по ръба? newsm78

# 730
  • Мнения: 5 462
Я кажете пуши ли се в този ресторант , пък и в другите споменати малко по напред ?? newsm78

# 731
  • Мнения: 0
Я кажете пуши ли се в този ресторант , пък и в другите споменати малко по напред ?? newsm78
Подобни въпроси си задаваме само в България...и в Сомалия

# 732
  • Мнения: 5 462
Я кажете пуши ли се в този ресторант , пък и в другите споменати малко по напред ?? newsm78
Подобни въпроси си задаваме само в България...и в Сомалия
Какво му е на въпроса ?? Confused Shocked

# 733
  • Мнения: 2 590
Я кажете пуши ли се в този ресторант , пък и в другите споменати малко по напред ?? newsm78
Подобни въпроси си задаваме само в България...и в Сомалия
Какво му е на въпроса ?? Confused Shocked
Нали от 01.01.2011 влезе в сила новата наредба, където трябва да има отделни зали за пушачи и непушачи, ако заведенето е над 100 кв.м. (тук може и да бъркам с квадратурата), ако е по-малко собственика може да реши дали да бъде изцяло за пушачи или изцяло за непушачи.
В колкото заведения влязох след това забелязах, че се действа по въпроса и бяха отделили специални зали.

# 734
  • Мнения: 54
Я кажете пуши ли се в този ресторант , пък и в другите споменати малко по напред ?? newsm78
Подобни въпроси си задаваме само в България...и в Сомалия

Аз също не мога да разбера какво му е на въпроса. Просто явно на някой хора им прави удоволствие да са груби.

Общи условия

Активация на акаунт