Незабравима - Unutulmaz Tема27

  • 36 540
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 216
Резюме на 39 епизод

Стоящ пред заплахата на оръжието, единственото, за което може да мисли Харун, е измъчващата се от болки Еда. Надеждата на Еда, че Харун ще дойде да помогне на нея и бебето, бавно намалява с изминалото време.
Карайки Феяз да си признае, Бату сега има само една цел. Сестрата, чиито следи е загубил преди много години. И затова е готов на всичко. На всичко!
Докато всички се притесняват за Еда, тя изживява най-трудните минути от своя живот. Както и Харун.
Докато бебето Ямур приветства идването си на белия свят, опасностите за Еда още не са отминали.
Вземайки в скута си своята дъщеря, Харун отново ще се изправи пред опасността да изгуби обичната жена.
Изпаднал в силно безпокойсто за Еда, Толга ще получи подкрепата на Ниса.
За Тюркян, Ферда и Мелда е останало само да чакат безпомощни. Докато съвестта на Тюркян не и дава мира, Мелда силно ще се разбунтува срещу случващото се.
Чувствайки, че моментът да поеме по един път е вече дошъл, Харун ще вземе важно решение. За което ще потърси Ниса, но някой ще стане свидетел на този разговор ... Мелда!
Рабирайки хубавата новина, Тюркян най-накрая ще се успокои. Един важен въпрос няма да и дава мира
Разбирайки за раждането на Еда, щастието на Толга няма да трае дълго, защото още веднъж той ще се убеди, че Еда е при Хаккъ.
Без да уведоми никой, Мелда ще отиде в болницата. Вземайки на ръце бебето, в нея ще нахлуят смесени чувства. Това малко, невинно бебе нейната малка племенница ли е или символът на нейното нещастие?
За Мелда вече е дошло времето за решения. И тя ще реши.
Дори знаейки, че Хаккъ е при Еда, Толга пак ще отиде в болницата. Превъзмогвайки всичко, ще може ли да влезе в стаята?
Докато Еда и Харун изживяват своята радост, някой вече е предприел действия  да помрачи тяхното щастие.
Черните облаци, които се струпват, какви бури ще развихрят в живота на всички?

# 17
  • Мнения: 0
а какво ще кажете Мелда как си скъса брачното свидетелство а? newsm44 newsm44 smile3532 newsm44 smile3532  

ще е много интересна серия

# 18
  • Под звездите
  • Мнения: 900
МОЛЯ ВИ,ДАИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА АНКЕТА!!!!!
  ФРАГМЕНТА ГО ИМА НА ПЪРВА СТРАНИЦА,НАД ДВЕТЕ СНИМЧИЦИ ОТ НОВИЯ ЕПИЗОД

# 19
  • Мнения: 262
Ура, момичета! Бебето на Еда и Харун е вече реален факт. Да ни е честита Ямур, която успя да устои на всички превратности.

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 21:21 от Isis

# 20
  • Мнения: 0
Г-жа Броненосец, огромни благодарности!!   bouquet  bouquet

Моето предложение за анкета е дали сериала наближава края си или ще има още серии, моето мнение е че вече трябва да свършва..  Hug

# 21
  • Мнения: 315
След този фрагмент, единственно снимката с линейката ми дава някаква надежда.!!!

Не можах да я кача/снимката имам предвид/, нека някой ,който може да я кажи.!!

# 22
  • Мнения: 0
Не знам турците ли са толкова тъжни хора, но поне една серия да бяха оставили да е завладяна от радост, но не и не ! Наистина отчайващо, какъв добър край след толкова рев и сълзи , не виждам... тъкмо се зарадвах на снимките. Добре поне, че Еда ще оцелее. Аман от тези статисти Мелда и Толга! Не разбраха ли, че мястото им не с хора, за които са нелюбими.

# 23
  • Мнения: 0
Резюме на 39 епизод

Стоящ пред заплахата на оръжието, единственото, за което може да мисли Харун, е измъчващата се от болки Еда. Надеждата на Еда, че Харун ще дойде да помогне на нея и бебето, бавно намалява с изминалото време.
Карайки Феяз да си признае, Бату сега има само една цел. Сестрата, чиито следи е загубил преди много години. И затова е готов на всичко. На всичко!
Докато всички се притесняват за Еда, тя изживява най-трудните минути от своя живот. Както и Харун.
Докато бебето Ямур приветства идването си на белия свят, опасностите за Еда още не са отминали.
Вземайки в скута си своята дъщеря, Харун отново ще се изправи пред опасността да изгуби обичната жена.
Изпаднал в силно безпокойсто за Еда, Толга ще получи подкрепата на Ниса.
За Тюркян, Ферда и Мелда е останало само да чакат безпомощни. Докато съвестта на Тюркян не и дава мира, Мелда силно ще се разбунтува срещу случващото се.
Чувствайки, че моментът да поеме по един път е вече дошъл, Харун ще вземе важно решение. За което ще потърси Ниса, но някой ще стане свидетел на този разговор ... Мелда!
Рабирайки хубавата новина, Тюркян най-накрая ще се успокои. Един важен въпрос няма да и дава мира
Разбирайки за раждането на Еда, щастието на Толга няма да трае дълго, защото още веднъж той ще се убеди, че Еда е при Хаккъ.
Без да уведоми никой, Мелда ще отиде в болницата. Вземайки на ръце бебето, в нея ще нахлуят смесени чувства. Това малко, невинно бебе нейната малка племенница ли е или символът на нейното нещастие?
За Мелда вече е дошло времето за решения. И тя ще реши.
Дори знаейки, че Хаккъ е при Еда, Толга пак ще отиде в болницата. Превъзмогвайки всичко, ще може ли да влезе в стаята?
Докато Еда и Харун изживяват своята радост, някой вече е предприел действия  да помрачи тяхното щастие.
Черните облаци, които струпват, какви бури ще развихрят в живота на всички?


винаги навреме, благодаря smile3525 smile3525 smile3525

# 24
  • Мнения: 0
Благодаря на Стела за новата чудесна тема и за превода на фрагмана от г-жа Броненосец.  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 315


Моето предложение за анкета е дали сериала наближава края си или ще има още серии, моето мнение е че вече трябва да свършва..  Hug

По скоро да бъде нещо за реакцията на Мелда или Толга.!!!

# 26
  • Мнения: 0
След този фрагмент, единственно снимката с линейката ми дава някаква надежда.!!!

Не можах да я кача/снимката имам предвид/, нека някой ,който може да я кажи.!!


Накрая на резюмето не става ли ясно, че Еда оцелява ?
Аз поне така го разбрах, но отново трудности пред тях.
Дано оцелява Еда...... Praynig

# 27
  • Мнения: 0
Благодаря на Стела за новата чудесна тема и за превода на фрагмана от г-жа Броненосец.  bouquet  bouquet

Ако имаш предвид мен, не съм я правила аз мила. Eidin  е "виновницата".  Rolling Eyes Hug Hug

# 28
  • Мнения: 315
От прочетеното резюме още повече се стреснах.!!
Дали Мецана ще стигне до там ,че да посегне на детето?????

# 29
  • Мнения: 0
За Мелда вече е дошло времето за решения. И тя ще реши.

Докато Еда и Харун изживяват своята радост, някой вече е предприел действия  да помрачи тяхното щастие.
Черните облаци, които се струпват, какви бури ще развихрят в живота на всички



ааааааа, това не е истина.... #2gunfireМелда пак ще направи някоя гадост #2gunfire #2gunfire

ДАНО НЕ Е НА ДЕТЕТО, ТАЯ ЛУДАТА ДА НЕ ВЗЕМЕ ДА ОТВЛЕЧЕ ДЕТЕТО newsm78

Общи условия

Активация на акаунт