FarmVille - 21 тема

  • 33 287
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз да не Ви изпусна

# 61
  • Мнения: 86
Падна ми се патицата
Става долу-горе

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 384
ааа прекалено е интересно тук  Hug

# 63
  • Мнения: 0
ooooh! там си е била, просто аз не съм я виждала  Laughing Падна ми се статуята на мамута.... само , че се питам, за толкова игра в истинската ми ферма, как там не ми се падна, а в помощната и то на 2рото квадратче.

Тази златна кутия мисля, че се пада в новите ферми на мястото на гълъбите - след като си дадеш мейла.  Thinking Аз на стария ми акаунт я нямам и не ми се е падала, а в новите - да.

Те и гълъбите ми дадоха.

Неее тази златна кутия се пада рядко от прекопаване а не от мейла. Peace

# 64
  • Мнения: 0
Размених яйца за вятърна мелница и крилата и се въртяха докато беше в гифт бокса. Щом я сложих във фермата обаче, спряха. И при вас ли е така?

При мен в гифт бокса не се въртеше но навънка като я изкарах се върти постоянно.

# 65
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз пък днес не мога да се сприятеля с новия си акаунт, вече около 20 такива акаунта съм направила, но досега не съм имала такъв проблем newsm78

# 66
# 67
  • Мнения: 4 785
Аз пък днес не мога да се сприятеля с новия си акаунт, вече около 20 такива акаунта съм направила, но досега не съм имала такъв проблем newsm78

Снощи забелязах, че когато пратих покана от помощния към истинския, то можех да взимам неща, но не се появявах като съсед в помощната, после изпратих покана от истинския към фалшивия и веднага се появих!  Laughing

# 68
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз пък днес не мога да се сприятеля с новия си акаунт, вече около 20 такива акаунта съм направила, но досега не съм имала такъв проблем newsm78

Снощи забелязах, че когато пратих покана от помощния към истинския, то можех да взимам неща, но не се появявах като съсед в помощната, после изпратих покана от истинския към фалшивия и веднага се появих!  Laughing

Не става Sad, цял ден пращам покани от истинския към фалшивия и обратно, приемам ги, пращам за съседство, приемам ги,но не става, а вече събрах паричките за кутия. Ще почакам ден-два, дано се оправи. Преди малко брат ми ми каза, че има същия проблем с едно момиче-не може цял ден да приеме поканата й за приятелство newsm78

# 69
  • Мнения: 416
Да се запиша и аз Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 270
Изтеглих гном  Sick

# 71
  • Мнения: 4 785
skrita FUstA Не съм сама в нещастието си!  Mr. Green

# 72
# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

от какво идва гнома, мистериозните кутии ли?

# 74
  • Мнения: 328
Запис за сега съм събрала към 20табелки,и почти всички медали само за конюшната ми остана синия сега него събирам ама бавно става по 1-2 на дено  Sad
а колекциите съм решила да ги събера всичките 60 и тогава наведнъж да ги публикувам ама ще видим може и поне до 30 да се пробвам да ги събера за сега имам гориво а и сея за дни вече,смятам ако горивото ми свършва вече а още не съм събрала всичките 60 колекци ще ги пусна колкото са за сега са към 23-25 някъде бяха  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт