FarmVille - 21 тема

  • 33 332
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
а някой може ли да ми обясни, защо не мога да се включа в мисията на някой приятел, при положение, че няма други участници? Дава ми, че не може и това е, колкото и да опитвах, през линка който се пуска на стената му. Не може да ми я намери в активните мисии. Това от какво зависи? Shocked

# 706
  • Мнения: 820
а някой може ли да ми обясни, защо не мога да се включа в мисията на някой приятел, при положение, че няма други участници? Дава ми, че не може и това е, колкото и да опитвах, през линка който се пуска на стената му. Не може да ми я намери в активните мисии. Това от какво зависи? Shocked

никой май още не е разбрал отговора на този въпрос ... за съжаление...

# 707
  • Варна
  • Мнения: 98
Някой има ли проблеми с Фейсбук, като натисна да взема някоя публикация и ми зарежда бяла страница, трябва по 10 пъти да натискам на една и съща публикация, че да ми даде нещо.

Някой купи ли си маймунката? На мен ми е сладка, ако някой я е взел може ли да пусне снимка.

# 708
  • Мнения: 147
и на мен ми зарежда бяла страница, нито мога да си приема подаръците, нито да влезна във фермата  Close

# 709
  • Мнения: 58
и на мен ми зарежда бяла страница, нито мога да си приема подаръците, нито да влезна във фермата  Close
И при мен е така,но не всеки път. По сто пъти рефрешвам докато стане.

# 710
  • София
  • Мнения: 4 904
Преди малко ми се изясни още една мистерия - ако имате засят даден посев и след това се включите в мисия със същият, при обирането на първия ще ви отчете точно толкова бройки, колкото сте засяли след влизането в ко-оп.  Thinking

На това не бих разчитала, ако поне още няколко човека не го подтвърдят от опит.
Първата мисия (тикви), която пуснах, беше на път да се провали точно поради причината, че един от помагачите ми беше засял тиквите преди да се включи в КООП-а и след като ги обра, в мисията не му отчете НИТО ЕДНО квадратче.

# 711
  • Мнения: 820
Преди малко ми се изясни още една мистерия - ако имате засят даден посев и след това се включите в мисия със същият, при обирането на първия ще ви отчете точно толкова бройки, колкото сте засяли след влизането в ко-оп.  Thinking

На това не бих разчитала, ако поне още няколко човека не го подтвърдят от опит.
Първата мисия (тикви), която пуснах, беше на път да се провали точно поради причината, че един от помагачите ми беше засял тиквите преди да се включи в КООП-а и след като ги обра, в мисията не му отчете НИТО ЕДНО квадратче.

Kally May, от написаното аз разбирам точно това, което казваш ти, т.е. отчита че засяваш тогава, когато влезеш в мисия - засятото преди това не се брои. Както и ако има засято повече от дадената култура спира да отброява в момента, в който се достигне съответния брой.

# 712
  • Мнения: 86
Оф, голяма играчка е да направиш 18 cash  ooooh!

# 713
  • Мнения: 1 263
Kally May, решението за съсед, който иска да се включи в мисия, но е засял цялата си ферма  с дадената култура е като узреят не да ги ожъне всичките наведнъж, а едно по едно или  по 4 (ако е с трактор) като на всяко извършва трите действия (жънене, оране и сеене) и след това продължи със следващото квадратче. Така ожънатото ще бъде отчетено за мисията..


Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 19:31 от basis

# 714
  • Мнения: 820
Оф, голяма играчка е да направиш 18 cash  ooooh!

да и аз си купих слон, защото много исках, а от като играя нямаше .... и сега пуснаха в мисията с доматите - направо се прекарах  Tired

# 715
  • Мнения: 86
Аз за маймуната
И това, че линка с безплатния кеш не работи ме изнерви доста  #2gunfire

# 716
  • Варна
  • Мнения: 40
колко бройки трябват за син медал при мисиите

Различни са за различните култури. Ако тръгнеш да се присъединяваш към мисия или да пускаш нова, ще видиш бройките и едва след това избираш дали да се откажеш или да участваш Peace
за сините медали говоря(нали има нови рибони). Колко мисии трябват, за да спечеля син медал (рибон, панделка)

# 717
  • Мнения: 25
Искам да ви попипам за мисиите Къде мога да видя колко посеви трябва да се сеят

# 718
  • Мнения: 4 785
Уф, храних Куджо 8 часа по-късно и си беше до мен  Mr. Green Имах 2 изостанали акаунта с по 2 и 1 кеш - изпратих си простор, някакъв щанд и щанд за лайм и ги закрих  Peace Сега гледам събота и неделя е кофти времето, пък и нищо не сме планували - май ще се включвам в мисии  Crazy

# 719
  • Мнения: 0
http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=1633326040& … cruitFriendReward
Ето линк към мисията с белите тикви, преди малко я започнах. Който иска да се включва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт