Великден на вратата чука, ФЕВРУАРЧЕТО на мама гука ! (4)

  • 34 188
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 206
s.newa, радвам се, че се кърмите! Мисля, че нататък ще става все по - лесно!  Hug

Активна гимнастика имаме на ФП и на Кико (Чико) . Бояна много им се кефеше, сега ще видим Преслава дали ще им обърне внимание.

tanya_g, пробвахте ли пробиотик за запека?

AMORE, Катрин е прекрасна, а снимките са много естетски, както всичко, произлязло от теб   bouquet

Благодаря за коментарите за д - р Цонев, ще го посетим, тъкмо ще проверя колко ще струва премахването на стъклените атрибути, кацнали на носа ми от 6 клас. Само не знам дали има смисъл да махам късогледство, при положение, че ужким с възрастта намалявало, а се увеличавало далекогледството...  ooooh!

SuNnY SkY, дано Диманка е по - добре!  Blush

А това ДД за добър ден ми е много смешно, може да звучи каруцарски, но все го чета по друг начин и страшно се забавлявам  Joy  hahaha

Ники, кво искаш да кажеш, че сме си лепнали коките от 2 градска  #Crazy ? А не може ли да е само задна хрема, защото секретите по - трудно излизат в легнало положение?  Thinking  newsm78

Мяуче, сигурно се майтапиш, при това злонамерено Rolling Eyes   Sunglasses  Mr. Green :
Добре дошла на Шоки, радваме се на остроумните ти коментари.

Витамин Д и аз не давам, и без тва всеки ден мерим улиците.

ВЕЛВЧЕЕЕ, светни ме, моля ти се, какво сте говорили за 90 дневната, понеже аз явно съм го изпуснала. Преди години свалих с нея 23 кила май бяха.

ponqkoga, ние пък имаме съсед, който от 1 година прави ремонт. Всеки ден. И всеки ден кърти точно от 2 до 4. За децата ми това не е проблем, понеже съм ги дресирала да спят на всякакви шумове, но аз се дразня. Забележки съм му правила много, после пратих мъжа ми, онзи тръгна да му посяга, накрая извиках и полиция. Мина се време, започна пак да кърти от 2 часа, но сега вече от полицията и акт ще му напишат, мамка му!  Twisted Evil Зла съм, и аз имам нужда от почивка.
Колкото до колата, нашата я халосаха челно точно преди да родя, ремонтът й излиза 4 бона, от гражданската дават 1000, нямаме каско, та ще трябва да инвестираме там 3.  Sick

Radi_, успокой се, че бебетата усещат настроенията на майката. Ще се оправите, споко!  Hug

Аз съм мноо доволна още от каката от кърпички Бейби Крема, хем са мокри, хем са евтини и български, не вонят много, аз предпочитам тези с лайката.

vanya_pleven, да оздравявате бързо.  Hug За коларгола знам, че се дава за максимум 3 дена, при воднисти сополи, защото изсушава лигавицата. Аз го избягвах, доколкото мога при Бубуто.

Мимита, нашата люлка е такава. Много съм доволна. При избора бих те посъветвала да е с повече скорости ( като станат по - тежки да мърда изобщо) и ако може да е до 11 кг.

Пентаксимът може да се отлага, аз няма да рискувам с ДТК, нека да дупчат балдърите на министъра с ДТК! Close

Sunny76, че те българите да не мислиш, че са по - ларж. Аз се опитвах да направя такава програма за социални придобивки при смотаните ми работодатели, щяха да се гътнат. Добре, че ваучери за храна приеха да има, тъпаци Rolling Eyes

Отивам да чистя.

П.С. Да се излиза след дъжд с деца е страхотно - най - чистият въздух се диша тогава  Grinning

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 15:34 от bitter chocolate

# 706
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала , но малкият ми Валентин не ми оставя свободно време. Чета , че за Пентаксима си говорите и аз трябваше да направя първият прием утре , но проверих навсякъде , преди два дена е бил изчерпан. Мисля да звъня в Министерството на Здравеопазването и да искам отговор , до кога ще се мотат? #Cussing out #2gunfire и няма да си вършат своевременно работата.
Моят хубостник е станал доста активен с ръцете и краката и това ми създава много неприятности. С ръчичките се бие по главата и си бърка в очите. Да не говорим как успява да се надере, въпреки моите ежедневни опити да му държа ноктите къси и епилирани. Сега му обличам блузки , чиито ръкави са затворени , но идва лято и се моля тези движения да станат по- координирани. Някой има ли подобен проблем. Утре ще правя иизследване на носен секрет за стафилококи - стискайте палци да нямаме. Чета , че и други мами са с подобен проблем. Дано дечицата бързо го преодолеят Praynig

# 707
  • София
  • Мнения: 6 011
Шоко  Hug
За мен коките не са притеснителни докато не правят проблеми - т.е. някакви по-сериозни инфекции, пневмонии, вдигане н температура и т.н. В болницата сега са му пускали гърлен секрет, който е чист, явно ако има нещо то е само в носа. Баткото беше точно така и съм ви писала, че беше изключително здраво дете, първите му сополи бяха чак като тръгна на детска общо взето. Малко да се подаде слънцето и ще ги уморим от раз гадините.  Hug

Daniela Kolarova Hug откъде тези памперси на Чико?

# 708
  • Мнения: 98
да вярно-някой може ли да ми пише ако иска и на Лични да е-какви точно може да са пораженията от тия Коки и как се борят най-лесно...от какво се получават...абе изобщо всичко за тия гадове  Tired

# 709
  • Мнения: 1

Daniela Kolarova Hug откъде тези памперси на Чико?
[/quote]

НИКА аз живея в Бели Брези и при нас ги продават на две места едното е на ул. Солун близо до пицария Ветрило /за тези които я знаят/,а другото е на ул.Нишава в един голям децки магазин близо до Южния парк

# 710
  • Мнения: 776
Здравейте и от мен...аз редовно чета но рдяко пиша.
Да се отчета и аз ...бяхме на консултация малката вече е 4130грама и е дълга 43см...качила е 850гр за един месец и сме изцяло на кърма.
Радвам се поче проблеми с кърменето за сега нямам...справяме се.Благодаря на Мяу и Шаманката за всички съвети който са давали..мисля че благодарение на именно техните съвети се справяме успешно с малката.
Ника Кукла Жяничка радвам се че вашите бебоци вече са добре..и никога вече да не ви се налага престой в болница по такива поводи.
Относно Пентаксима и ние трябваше да го сложим днес....обаче никъде в бургас го няма #Cussing out
Аз също държавна ваксина няма да сложа..никой не може да ме принуди...надеждата ми е в това да дойде до 11.05 когато ни е следващата консултация.
ААА kseopea аз в министерството звънях не знаели те #2gunfireпрехвърлиха ме към хеи там един заспал ми разправя" кой кой" и ми обяснява да съм звънела в агенцията по лекарствата те трабвало да знаят.
Викам си ОК и на тея ще им звъна.От там една много любезна секретарака дет на нея и се накарх накрая в яда си вече...ми каза че едистевеното което мога да направя е да пиша мейл до изпълнителния директор ..и да си задам въпросите в писмен вид.Мисля кат си събера мислите и това да направя.Ако някой го итересува посочения мейл давам го веднага..туко виж по чудо взели че реагират.Ама общо взето си прехвърлят топката..уж всички много работят ама никой нищо не върши или поне така излиза..за съжаление. Mr. Green

# 711
  • Мнения: 307
Здравейте!
Ние се прибрахме от консултация-Сияна е наддала 1.300кг и вече е 5.300 и 56см.
С.нева аз говорих с педиатърката и тя ми препоръча инфаринкс(дано съм го написала правилно),та купих нея и я сложихме.
Сияна цяла сутрин ревеше вкъщи,но като я боднаха поплака малко и взе да и се доспива,та сега спи в люлката. Grinning Доста добре я понесе.
Рали честита ви люлка-много да и се радва Йо!
Аморе голяма е сладурана Катрин Heart Eyes
Сашкова Марти е прекрасен Heart Eyes
Ваня   да оздравявате бързо!
Ради Hug

# 712
  • Мнения: 149
Хайде и аз да се разпиша набързо

След вчерашния консулт: мерки и теглилки - 7240 и 63см...горкия ми кръст....мишката се мъчи да се обръща и е много приказлив, стига да има, кой да го слуша Wink

newa, поздравления за това, че не се предаваш, а полагаш усилия и продължаваш с кърменето Hug

Активна гимнастика имам на Таф тойс; много съм доволна и от самата гимнастика и от др. продукти на тази марка Peace

Кукла, добре дошла  Hug Дано неприятностите останат зад вас! Пусни някоя снимка Praynig

AMORE, Катрин е един прек-ра-сен малък бонбон. Дрешките и те са много-много красиви Heart Eyes

Шоко, имам номера на д-р Цонев, ако искаш да ти го пусна на ЛС newsm78А
И аз съм много доволна от кърпите на Бейби крема и памперсите на Чико Peace

Еееееее, само аз ли не съм виждала Никиния мъж Thinking

# 713
  • Мнения: 210
Аз имам един Пентаксим който не ми трябва, майка ми го е купила за 60 лв. , ако някой иска мога да му го преотстъпя,понеже моя док. има ваксини и не виждам смисъл да я разнасям в лед по пътищата newsm78

# 714
  • Мнения: 97
Чоко, Hug
оворихме си с Ника & Съни скай да ходим в 90 дн.тема, че там бая ме насмотаха като чуха "кърмачка", ама се разбрахме те
двете да се накумят Crazy Mr. Green Т а още ги чакам Whistling
Мяуче Heart Eyes Hug Heart Eyes,
Ето, виждаш - има урожай - освен да си спретнем една котешка агенция за преводи, друго не се сещам Hug hahaha hahaha
Рали,
Колко е малък светът! Имам двама приятели,които са ти колеги, даже навремето доста се изкушавах да почна при вас, че ми е супер близко до вкъщи, ама така и не стана Mr. Green
Но не се знае, все още ми е опция:)
Слънчо Hug Браво на твоята мишка - добре го гледаш Hug Hug
Аз пък съм виждала Никиния мъж и на живо  smile3534 smile3534 и е много мил и симпатичен, ама
кой го пипне, сигурно мечка ще го гази Joy Joy Joy
Пух, ама и вие добре си растете! HugДано сега да се наспинка и дане ти е кисела Hug
Ето и нещо,което ми отива на времето навън:
http://www.youtube.com/watch?v=Ly0fz0T_lQE
П.П. Някой да е чувал за Харемчето и Мемо newsm78

# 715
  • София
  • Мнения: 6 011
Велви, ако някоя ми пипна мъжо ще и се иска да я беше газила мечка!  Joy Като се знам колко съм дива, така ще качествено ще помета улиците с нея, че Фандъкова ще ми предложи София на концесия.  Joy

Уф, още не съм готова за диета, ама като видя, че нищо не ми става и бързо-бързо ще се приведа в готовност.  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 7
Лелеееее, аз към един и половина гушнах Митко, защото много ми се спеше, а то не млъква диването, и до преди малко сме къртили, добре че звънна една приятелка да ме събуди, че.... Сега ядем и на бегом отивам да взема щерката от училище, трябваше в 4.30 да я взема.
Стар, Стас е голям сладур, май на теб си прилича, ама само една снимка в албума, как да разбере човек. Айде офейквам, че детето ме чака сигурно пред даскалото. Shocked

# 717
  • Мнения: 7
Ника, а какво  стана със семейните бижута на Макс. Оправиха ли се?

# 718
  • Мнения: 97
Велви, ако някоя ми пипна мъжо ще и се иска да я беше газила мечка!  Joy Като се знам колко съм дива, така ще качествено ще помета улиците с нея, че Фандъкова ще ми предложи София на концесия.  Joy

Уф, още не съм готова за диета, ама като видя, че нищо не ми става и бързо-бързо ще се приведа в готовност.  Mr. Green
Хайде, хайде, чакам ви със Съни, а и Шоко, пък и който там ще Mr. Green А за мъжете- хич и няма да си го помислям твоя да го закачам Joy После при кого ще ям фасул Joy
Аз на моя за туй не му слагам снимки, че ми е много убав Joy Joy и Ше ми го земнат hahaha hahaha

# 719
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Аз пък съм виждала Никиния мъж и на живо  smile3534 smile3534 и е много мил и симпатичен...
Ще си признаеш ти. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт