Великден на вратата чука, ФЕВРУАРЧЕТО на мама гука ! (4)

  • 34 163
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Велвче, ще се накумим  Mr. Green / за сефте го чувам тоз термин,ама ми е забавен/ в най-скоро време.
Слънчо,браво на малкия ти голям мъж за мерките  Hug
И аз  не съм виждала Памперси на Чико,преди имаха магазин на ул.Богориди,но сега го няма  newsm78
Шоко, как да не му липсваш на човек,такива хубави постове,никой не пропускаш  Hug

Димана е добре, кашля много по-малко,ще изчакаме още 2-3 дена и сме готови за ваксина,но ваксина така или иначе няма до края на другата седмица / поне така ми казаха/ тъй че това е при нас.

Уф, още не съм установила от какво й е червено дупето,възможно ли е едни и същи памперси , но новия пакет да е различен от стария и от него да е проблема. Пратих мъжа да купи Пуфис, ще видя дали има разлика.

Шоко,аз също ползвам Baby Crema,лайката  Peace

Дъждовно и гадно време е тук , а Димана заспива за 10-15 мин. и се буди,много е крива .Предполагам ,защото си стоим вкъщи,а не сме на разходка.

# 721
  • София
  • Мнения: 6 011
Бръмби, все още бижутата са му големки, едното повечко!  Laughing

# 722
  • Мнения: 97
Аз пък съм виждала Никиния мъж и на живо  smile3534 smile3534 и е много мил и симпатичен...
Ще си признаеш ти. Laughing
Ще, ще, ама беше с мечето Hug smile3534 smile3533

# 723
  • Мнения: 206
Ники, Бръмби, чета за семейните бижута и не се усетих, докато не прочетох отговора.  Joy  Joy  Joy По този повод се сетих за стари мои приятели и песента, която направиха като пубери, казваше се "Едната цица е по - голяма от другата"

Слънчогледче, ще съм ти признателна за телефона на доктора, четох, че и по ЗК преглеждал?

Велвче, мен ми е 3 ден, грам не съм свалила, миналия път на 3 ден бях -3 кг.  Sick Ендокриноложката ми беше казала, че съм в хормонална буря, докато кърмя и да отслабвам след тва, дано не е била съвсем права  Sad

SuNnY SkY, що не изчакате Пентаксима, да не бързате толкова много?  newsm78  Hug Иначе супер, че Диманка е по - добре. За дупето е абсолютно възможно да е от пампите, сменяй ги, правилно ли се досещам, че сте ползвали Памперс?

Велв, ще ме уморите с Никиния мъж  Joy  hahaha


# 724
  • София
  • Мнения: 6 011
Ники, Бръмби, чета за семейните бижута и не се усетих, докато не прочетох отговора.  Joy  Joy  Joy По този повод се сетих за стари мои приятели и групата, която направиха като пубери, казваше се "Едната цица е по - голяма от другата"
Значи сина ми е готов за групата "Едното мъдО е по-голямо от другото!". Joy

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
SuNnY SkY, що не изчакате Пентаксима, да не бързате толкова много?  newsm78  Hug Иначе супер, че Диманка е по - добре. За дупето е абсолютно възможно да е от пампите, сменяй ги, правилно ли се досещам, че сте ползвали Памперс?
Пеленките са на Памперс, 3-ка. Сега вече имаме и Пуфис ,ама те много сладко лилави  Crazy
А за Пентаксима,ще го чакаме . Предпочитам него да сложим .

# 726
  • York
  • Мнения: 826
Успяххххххххххххххххххх.................да се намъкна в бременилските дънките, които носих до към 7-я месец  newsm44 newsm44 newsm44
Никаааа, аз помня какго предлагаше по едно време пък сега в стравница се превърна  Joy
Шоколадче, голяма грешка това да оставите колата си без каско. Моята барака на нищо не прилича, но пък си има каско.
Явно масово ползваме кърпичките на Бейби крема  Laughing

Моята малечка все още не спи - от 9ч насам все се кокори  ooooh!
Аз се поразходих за малко, напазарих, пооправих малко къщата и сега съм замислила едно чайче топло да пия.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 011
Иииии, верно ли съм го пробутвала? Аааа, минало-бешело, оправдавам го с бременилския хормонален дисбаланс, обаче премина, сега вече си го ползвам.  Joy

# 728
  • Мнения: 219
велв, знам, че светът е малък, а пък и фирмата не е малка, хора бол в нея  Grinning. Еми, хайде де, може да станем колежки  Laughing.

Нашата люлка е такава http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.1293, но на сайта, откъдето я поръчах вече я няма, беше в промоция. Сглобих я успешно  Grinning, ходихме с Йо за батерии, че точно такива нямахме и сега като се нахрани го мятам в нея и си свършвам домакинската работа, поне така планувам  Mr. Green.
Чух се с педи и се разбрахме да й звънна на 20ти, защото тогава се очаква да има нова пратка Пентаксим и да поръча и за Йоан.
Аморе, приказна ти е малката госпожица!!! Ммм, стилна и красива, мечтаната снаха  Grinning. Избор голям ще има  Wink.
Слънчо, браво на теб и Васко! Добре се гледате!  Hug
Ще проверя и аз за памперси Чико щом сте доволни.
Пухче, браво и за вашия консулт!  Hug Расте си Сиси и тя  Heart Eyes.


# 729
  • Мнения: 72
Привет и от нас,ние сме ОК,не съм писала отдавна,защото по цял ден чиста,и се занимавам с Михаела,като е будна ако не съм я гушнала реве,като имам свободно време,гледам да излеза на кафе,или си седя на двора(живееме в къща),мъжо оправя градината,посадихме си райграс,цветя,кипариси,всякакви чудеса,ще снимам и ще ви покажа какво чудо е станало.Иначе аз си влизам лека полека във форма,свалила съм около 20 кила дотука,остават още 10,само корема ме притеснява,че не сваля толкова лесно,това е около мен,приятен остатък от деня ви пожелавам Grinning

# 730
  • Мнения: 97
Рали,
Наглеждам ги позициите, че моята е малко по- не обща, ама като се завръщаме като нищо. И без друго
ще ми е супер удобно, току-виж ме взели:)
Шоко,
Ама ти пишеш ли в отчетната за 90 дни? newsm78 Ако да, да идвам и аз, пък да се бутаме заедно, така по-ще имам дисциплина. Аз като я почнах - някъде към килограм свалих, ама не съм се и ограничавала. Но после, едно по едно, отклоненията се натрупаха и съвсем я зарязах ooooh!
kiki 82 ,
как ги свали тез 20 кила #Crazy #Crazy Аз имам още 7-8, ама ще ги преборя. ама -ха! Crossing Arms

# 731
  • Мнения: 4 187
И аз да питам как ги сваляте тези килограми бе хора  Tired, накрая в отчетната само аз ще съм кит   Mr. Green !!!

# 732
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
...накрая в отчетната само аз ще съм кит   Mr. Green !!!
Да, бе, да! Naughty

Аз пък ползвам Moneybookers, а не PayPal. Но не редовно, само ако някой клиент предпочита този начин на плащане. После прехвърлям към разплащателна сметка и тва е. Струва ми се по-изгодно. Това няма връзка с компанията като работодател, ама ми напомнихте, та споделям.

Шоки, как така свали 23 кг. за 90 дни? Егати диетата! Или аз нещо не съм разбрала... пак.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяуче, то зависи колко е имала да сваля, но е напълно възможно по принцип. Аз със същата диета за около 45 дни свалих 12 кг. и после забременях.  Laughing А иначе в темата имаше една мацка със свалени над 40 кг. с тази диета и разделно хранене по принцип.

# 734
  • Мнения: 4 187
Отивам в 90 дневната  Whistling, може да приспособя нещо за себе си, че не мога да се гледам  Crossing Arms !

Общи условия

Активация на акаунт