ето и развръзката по темата

  • 4 433
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483207.msg14540209#msg14540209

след като се върнах от БГ със сина си, където бях за да помогна на скоро оперираната си майка и прекарах цяла седмица в ходене по лекари и изследвания и за малкият, пристигаме си в полунощ и намирам, че гардероба стои несглобен, пътната врата неоправена и на всичко отгоре няма отопление и топла вода, защото е свършило гориво и неговата сметка с малкото пари в нея е блокирана, заради несериозността му и аз се хващам да топля вода, за да измия малкият. Издивях, побеснях, нямам думи да опиша какво изпитвах в този  момент, макар че съм много, много търпелива. Чашата преля, до 5 сутринта стягях тайно багажи, натоварих ги и поспах 2 часа. работата ме чакаше на другия ден. На сутринта след като той ми поиска пари му казах, че съм дотук и има предложение за него. Той се качи в колата и изчезна, даже не чу какво исках да му предложа, но предусещаше. . Започна после да звъни, да ме обижда със смс-и, да ме заплашва, че ще изпочупи всичко в къщи и ще скъса всички дрехи, ще провали хубавата ми работа. Цял ден не бях на себе си. Вечерта взех малкият от гледачка по-рано  и отидох на хотел. Казах му, че се разделяме и да се изнесе веднага. Званял беше около 70 пъти, около 30 написани смс-а. Междувременно се обаждал и на родителите ми да му съдействат и те се бяха притеснили много и бяха готови да идват за да ми помогнат. По смс-ите започнаха молби, започнаха извинения, колко ни обича, как всичко ще се оправи, как иначе няма живот за него, нямало смисъл без нас и т.н. и т.н. И какво? Пак направих компромис, написах си моите 15 изисквания по приоритети и му ги дадох,  ще гледам какво ще стане. За сега 3 дни вече чисти в къщи, шета, урежда това, онова, но още не виждам как мисли да започне да изкарва пари за семейството, а това много ми тежи.

Дали направих поредната грешка ще разбера, дано да е скоро. Някак си го направих повече за него и от съжаление отколкото за себе си. Защо сме такива често!

# 1
  • Мнения: 211
puttmann,не искам да съм черногледа,но хората не се променят.
И как,да живее без вас,кой не иска кокошката със златните яйца?

# 2
  • Мнения: 200
И каква точно е развръзката  newsm78?  Положението ти е пак същото. Имаш си чуден манипулатор в къщи.

# 3
  • Мнения: 4 569
Следващия път като те пребие пак ли ще се върнеш,защото той не може без тебе? Sick Rolling Eyes

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само си удължаваш агонията. Не бих го търпяла и ден.

# 5
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Някак си го направих повече за него и от съжаление отколкото за себе си.

В това е отговорът за мен. Сама го осъзнаваш, това е много.
Помисли вече и за себе си.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Мен ако питаш- направила си грешка ,че си се върнала.

# 7
  • Мнения: 73
Следващия път като те пребие пак ли ще се върнеш,защото той не може без тебе? Sick Rolling Eyes

Къде видя да я е пребивал?

Мъж като 99% от останалите. Малко не е познал че точно в чужбина и при добра работа някоя ще го търпи дълго такъв. Жените в чужбина се променят силно по отношение на търпимост към мъжки слабости.

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Безотговорен мъж, е меко казано.
При моя приятелка, това продължава вече 2 год., с 2 деца..... Само ми се оплаква, ама не предприема нищо.
Аз нямам нерви и за 2 месеца.
Оправяй се, щом имаш сили да търпиш плазмодий.

# 9
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А върна му ли старото положение - да му даваш джобни?

# 10
  • Мнения: 12 681
Дано скоро събереш сили и успееш да го изчегърташ от живота си.
Това с обаждането на родителите ти е върхът - егоизъм без граници.

# 11
  • Мнения: 36
Има много такива мъже не само в България.Но ако твоя е баща на детето ти и го обича и сътветно показва тази си обич трябва да си по снизходителна.Това със списъка с изисквания не го правят дори и най-строгите работодатели  Laughing .

# 12
  • Мнения: 268
За съжаление съм на мнение, че такива промени, които са настъпили при него са временни. В момента, в който се успокои, че си се отказала да го напуснеш ще си стане пак същия.

# 13
  • Мнения: 4 569
Следващия път като те пребие пак ли ще се върнеш,защото той не може без тебе? Sick Rolling Eyes
Къде видя да я е пребивал?
Да,сега се зачетох внимателно.Не я пребива,само и прави психически тормоз-почти недоказуем.

"Каквото сам си направиш,никой друг не може!"

# 14
  • Мнения: 73
Следващия път като те пребие пак ли ще се върнеш,защото той не може без тебе? Sick Rolling Eyes
Къде видя да я е пребивал?
Да,сега се зачетох внимателно.Не я пребива,само и прави психически тормоз-почти недоказуем.

"Каквото сам си направиш,никой друг не може!"

Еее...чак пък психически тормоз! Мъжкия мързел още не е никакъв тормоз. Огромна част от мъжете не работят и единствената им траектория е между диван, компютър и хладилник. От кога това е психически тормоз?

Общи условия

Активация на акаунт