Юлски бебета-Тема 30

  • 20 789
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
Наистина воскресе!

Да сме живи и здрави,да ни радват мъниците!  easter

# 16
# 17
  • Мнения: 37
Христос возкресе!
 easter easter
Надявам се вече за мога да следя редовно темата Grinning
Дрехите ги пера с Тео и гладя всичко. Твърда храна давам м/у 12-13ч. Спи по гръб само два пъти съм я заварвала да спи по корем.
Цветен прашец,и аз така спя в нейната стая и съм отговорила ,че спи при нас.  Hug
Весел празник момичета Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 11 818
Честито Възкресение Христово!  Hug

Благодаря за пожеланията за Влади, не бих се дала лесно аз на АБ, въобще не съм си и помисляла. Wink Мисля, че боаронските перлички проработиха, през нощта не е имал температура. Все още е отпаднал и не вилнее, но усещам, че и това скоро ще стане и ще се покаже в истинската си светлина пред гостите. Simple Smile
Ели, от снощи капя и Цитросепт по твоя препоръка. Peace

Видях много хубави деца, яйца, козунаци.. браво! Аз все пак успях да спретна кифлички..

# 19
  • Мнения: 914
 Христос Воскресе!
Всички болнички бързичко да се оправят!
Абе то прохождане на босо хубаво, ама как шъ стнани - у дома ясно, всички разбрахме, че най-добре на босо, ама навън очевидно не мога да я пусна боса. Евентуално на вилата на свекърите има дворче с трева - може там, ама и там даже знам ли дали нещо из тревата няма да има. Но поне няма има счупени бутилки, например.
Джил, как можа да споменеш сайта на Мадъркеър, аз не го бях разглеждала, пък и не възнамерявах, викам си то сигурно много скъпо, ама се изкуших накрая да надникна. Забелязвам, че до 5ти април доставката е безплатна при поръчка над 60 паунда (иначе било 150), ако разбираш накъде бия... Joy Да действаме?

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Христос возкресе, момичета! Хубав празник е днес, а поводите са доста. Честит имен ден на празнуващите, да носят с гордост имената си и да са много щастливи.   bouquet

ЧРД Маринче, нека здравето и щастието да са винаги с теб, бъди благословена и надарена с много обич и късмет.


Днес нашето момиченце става на 9 месеца и ви черпя с тортичка по този повод. Тази година пропуснах да меся козунаци, другата ще се отчета. Диде, страхотни са ти станали козунаците и яйцата и да намачкаш набора Елински за днешнатаму месечинка от нас!

По бебешките въпроси ще се включа по-късно.

Ето я и месечинкова с тортата.


# 21
  • София
  • Мнения: 15
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
Микиви аз пък мислих, мислих и накрая отбелязах отговора, че си спи в детската стая!
Laughing

# 22
  • Мнения: 250
mia_ata,честит рождин ден!

# 23
  • Мнения: 76
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!! Честито и на имениците!!! Весел празник!!  bouquet Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 581
Христос Воскресе

mia-ta, честит рожден ден. Пожелавам ти много здраве и любов

Честити месечики на днешните бебоци

Маймунче, относно твоите въпроси :
1. В колко часа са ви твърдите хранения - старая се към 11-11,30 да дам пюре и после към 17,00 - каша, не винаги се получава така, но гледам да го спазвам
2. Как спят децата ви - по корем обикновено Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 025
Христос воскресе!

mia_ata,честит Рожден ден!

Марулка, много ви е хубава Невичка!
инкс , не че те подтиквам, но може да разгледаш и други английски сайтове  - Марк енд Спенсър е на цени наполовината на тези в Мола  Wink
Радина, много хубави козунаци, браво!!
Сиси, дано ви помогне , както на Калина подейства!!  Heart Eyes
Миме, и нашата докторка винаги предписва  противоалергично при кашлица, и няколко сиропа, преди ми беше много чудно защо, но след това прочетох из нета и ми се изясни, като беше каката по-малка давахме вит.Ц и ампулки Калций, а после Ериус или Кларитин, винаги сироп Вентолин, той действа разширяващо на бронхите, за да се избегне пристъп и отделно още един обикновен сироп- в зависимост от това колко тежка е кашлицата - хомеопатичен или   билков със живовляк , или някой по силен като Мукосолван, примерно.
Отиваме на празничен обяд при нашите... Simple Smile

@ми, забравих да кажа - магазина е в началото на "Бадемова гора", от към входа на Южния парк,съвсем в началото се пада.Не съм гледала цени на бебешките, само моделите, че са със заздравена петичка, отпред имаше затворени и така, надявам се след месец - два да купим  Grinning

Последна редакция: нд, 04 апр 2010, 18:32 от EliG

# 26
  • Мнения: 253


Желая на всички ви да сте живи и здрави   bouquet
Чочи,мерси за темата.
Пак съм изтървала 4-5страници,но после ще наваксвам,че отиваме на гости и цял ден няма да ни има.

Миа Ата Честит Рожден Ден

# 27
  • София
  • Мнения: 15
МИА АТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И ПРЕКРАСНИ МОМЕНТИ!
Хайде ние отиваме да ядем агнето, да видим какво е станало. Laughing
Хубав и спокоен ден на всички.

# 28
  • Мнения: 37
МИА АТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти много любов,здраве и незабравими мигове!  bouquet
Цветен прашец, в нашия случай не знам и аз правилния отговор  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 208
ХРИСОС ВОСКРЕСЕ !!!

Честит рожден ден на Миа ата. Hug

Нашите твърди яднета са към 09-10.........13-14......и към 17-18ч.
Иначе Катето спи в движение - изобщо немога да й определя позата.Обикаля цялата кошара  Mr. Green Петя спи под душека си  Mr. Green - последно време все там я намирам  Laughing


Ако не знаете как се борят яйца ,вижте  Mr. Green

http://vbox7.com/play:10adbd50

Ето ги моите бурачета


Последна редакция: нд, 04 апр 2010, 14:09 от Мама Диди

Общи условия

Активация на акаунт