Споделете 139

  • 37 611
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 008
Оф, и аз съм будна.
Снощи се прибрах в 17, станах в 21, отидох на купон, седях до 2:30  Shocked, прибрах се в 3 и спах до 7  Joy
Като принцесата, дето през нощта ходила да танцува и късала пантофки  Laughing
Пантофки не скъсах, но се забавлявах страшно много  Grinning, от което имах нужда след тази седмица.

# 706
  • Мнения: 4 586


Добро утро, госпожо Умбра!

Щом включа телевизора, и виждам Блатечки.

# 707
  • Мнения: 428
Е, значи само аз днес се надигнах мързеливо в 10.30ч.  Shocked
Посрещна ме дъждовен ден и две феи накацали компютъра.
Това не ми попречи да си изпия традиционно (или пък ритуално?) кафето на терасата.

Умбра, прекрасни пантофки!
Толкова пъстро настроение създава снимката.
Такъв да бъде и съвместният ви житейски път!

# 708
  • Мнения: 7 008
За първи път в този офис (вече 7-8 месеца съм тук), си направих кафе ( в предишния за 2 години бях пила общо 5 кафета, сигурно).
И то в единствената сутрин, в която съм дошла от 8, а не от 3.
И тъй като не знам как се прави кафе с кафемашината, си сложих 5! лъжички нескафе, че все ми се струваше, че ще е твърде рядко.
Оказа се конска доза  Crazy

# 709
  • Мнения: 428
Oх, Ео, така ви завиждам за принцеските години, които при мен отминаха отдавна и... безвъзвратно.
Ама от бялата завист е, шЪ знаЙш! Mr. Green
Ходи ми се на купон, ма никой ме не кани.

# 710
  • Мнения: 7 008
To и аз не излизам често, всъщност.
Няма какво да ми се завижда, работа - спане, работа - спане.
Добре че приятелките ми имат имени и рождени дни, да се излезе малко.  Blush

# 711
  • Мнения: 606
Сготвих си шейк от банани, дюли, сладко от ягоди и литър мляко.
Мляс!

Вече си имаме и бебе дрян в двора, а черешата до оградата прилича на затрупана от сняг, толкова е цъфнала.
Дано да чете Споделете, че и да завърже.

Освен главата ми, тропа нещо и по колата и колкото и да е невероятно, не се знае какво е.
Само от едната страна, отпред има 10 тампона и 5 шарнира. Честито.

# 712
  • Мнения: 4 586

Моите кайсии слана ослани.

# 713
  • Мнения: 4 300
След бегъл поглед на последните страници и толкова хубави новини ( ако не броим пастърмата) почти ме е срам да го напиша, но все пак..благодаря ви за стиснатите палци, продължавайте обаче да стискате Praynig. Прогнозата е добра, но пътят до нея ще е тежък. Добре, че съм се омъжила за прекрасен мъж.

# 714
  • Мнения: 2 212
Умбре, честито! Да ви е сладък и пъстър семейният живот и много деца да си имате. Много, много, колкото искате много  Grinning

VG, честито и на теб, леко и безаварийно.

Тези последни дни ми е натоварено доста откъм работа и ангажименти покрай нея, е разбира се, имаше и неофициална част, която доведе до сливането на петъка и съботата, в резултат на което в момента ми е доста неориентирано кой съм, къде съм, но все пак.
А ми остават броени дни до заминаването и трябва да си събера мислите...поради което имам и едно такова питане - е ли възможно да се продава в търговската мрежа вино в нечупливи бутилки, т.е. дали някой знае да има такова чудо...защото уж обещах на домакините да нося вино, ама нещо идеята таз бутилка вино в основния багаж да ми се подмята не ми се чини прекрасна. В ръчния багаж няма как да стане, а вариантът да пресипвам от стъклена в пластмасова също някак си не ме блазни, поради щото нямам доверие дори на себе си, че ще я затворя добре бутилката....ама и терзание....

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 22:30 от ester

# 715
  • Мнения: 804
Естер, има вино в кашонче и в пластмасова бутилка, ама не е много подходящо за подарък, а и качеството му е недоказано. 
Има хубави дървени кутии за вино в които бутилката се чувства сигурно и уютно. Като се добави малко уплътнение, няма проблем да прелети успешно до всяка точка на света.

# 716
  • Мнения: 516
Нали помните, че Марио си пада по математиката? Е, пак е в челната тройка на Великденското математическо състезание.
фукам се, естествено Mr. Green

# 717
  • Мнения: 212
Естер, и аз имах същите терзания преди време, сега ще ти пиша лс как ги разреших Simple Smile

И аз слях петъка и събота в работа, ужасно уморена съм, и психически и физически, нямам желание за нищо.

# 718
  • Майничка
  • Мнения: 12 686
Естер, всичко чупливо и разливащо се се увива яко във фолио за свежо съхранение.

# 719
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз заминавам утре;
Багажът не е стегнат, дори списък не съм направила;
Имам работа за целия китайски и индийски народ, а не ми се подхваща грам;

Естер, аз увивам внимателно бутилките вино във фолио и ги слагам между дрехите; ако багажът е добре подреден, мисля, няма да има проблем.

Рокси, много, много положителна енергия ви пращам!

Общи условия

Активация на акаунт