Книги, свързани с ислямския /или мюсюлманския/ свят

  • 144 086
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 711
          Вчера получих "Последна спирка Барселона", Валдана Мора/Владимир Стоичков в ел. вариант. Вече я има в Мейл буукс. Надявам се да ме грабне,че отдавна не съм чела нещо на тази тематика.  Не съм поглеждала как е форматирана, дано е добра. При интерес я изпращам срещу мейл !

# 736
  • Мнения: 1 520
Крем-карамел, впечатли ме тая книга - "Последна спирка Барселона", която си разказала Peace
Много се радвам, аз я прочетох на един дъх Simple Smile

На всичките главни героини живота е протекъл много интересно, преди да се срещнат в купето...
И биха продължили да се радват на живота, ако не бяха срещнали наемната убийца, от която най сигурният начин да се предпазиш е никога да не я срещаш, дори на оживени места...

Независимо от финалa, стилът на автора, съчетаващ неповторим изказ и цветист език (каквото и да означава това), ме накараха да се насладя на книгата от сърце Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 11:18 от krem-karamel

# 737
  • Мнения: 4 070
Ама не разказвай толкова много, поне слагай в скрит текст. Peace

# 738
  • Мнения: 10 687
Наистина! Уникална постъпка, Крем-Карамел!!!!!!!!!!!!!!!  ooooh!
Ще знам занапред никога повече да не чета постовете ти!

# 739
  • Мнения: 1 466
Наистина! Уникална постъпка, Крем-Карамел!!!!!!!!!!!!!!!  ooooh!
Ще знам занапред никога повече да не чета постовете ти!

Абсолютно...  #Cussing out
А мислех да я чета тази книга... вече няма много смисъл май...  ooooh!
Карамел, не можеш ли да се досетиш, че така убиваш удоволствието на хората, които все още не са чели книгата?

# 740
  • Мнения: 10 687
Вили, изчакай известно време докато забравиш разказаното и тогава прочети книгата  Hug
И избягвай постовете на потребителката занапред  Close

# 741
  • Мнения: 4 070
Хии, хиии- аз не прочетох. newsm53 Тя девойката явно се впечатли от това, че се заинтригувахме, може да е нова в темата. Да не я съдим толкова много.

# 742
  • Мнения: 1 520
А мислех да я чета тази книга... вече няма много смисъл май... ooooh!
Карамел, не можеш ли да се досетиш, че така убиваш удоволствието на хората, които все още не са чели книгата?
Не, защото не съм заклет книгоман като повечето тук.
Определям се като умерен такъв, затова не намерих нищо нередно да споделя с какво най много ме грабна книгата.
Направих го с най голямо удоволствие, а какво отношение получих насреща Shocked

Това,което си позволих да разкажа е съвсем малка част от целия роман...
Вече го изтрих и си коригирах постинга,за да няма недоразумения...

П.П. Между другото, в портала book.store.bg на доста от продаваните книги има качени по няколко страници - за запознаване със съдържанието. Аз винаги ги чета и това никога не ми е разваляло удоволствието от четенето на цялата книга по-късно.
Но явно хората сме различни...

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 08:19 от krem-karamel

# 743
  • варна
  • Мнения: 229
 "Последна спирка Барселона"тази книга я гледах в лидл -струва 3 лв ,всъщност и други книги имаше ,но заглавия не запомних .

# 744
  • Мнения: 1 466
Не съдя никого.
Неприятно ми стана, че за книга, която мислех да чета, вече знам повече отколкото ми се иска да знам.
Не съм от хората, които първо прочитат финала и тогава се връщат в началото на книгата. Обичам тръпката от това какво ще се случи и искам да го разбера като чета страниците на книгата, а не мнения във форум. И вярвам, доста от четящите тук са така.
Миж, имам достатъчно книги за четене, за да не е проблем да не прочета тази Hug , надявам се Карамелчето следващия път да използва бутона"скрит текст" и всичко ще е наред.  Peace

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Позволих си да пусна нова тема, защото гледам, че Ванилия, от октомври не е влизала във форума, надявам се да не се обиди

НОВА ТЕМА   bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=810151.new#new

Общи условия

Активация на акаунт