Търся информация за Петко - аптеки Хера

  • 261 362
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Привет на всички!
Включвам се в темата за да изкажа цялата си майчина благодарност на Петко.
Мили майки ,Петко излекува детето ми ,което от 7 години страда от кожни
проблеми.След като обикалях години наред 'светилата'в дерматологията,имах
късмет да попадна при Петко.Великите лекари от Кожна клиника на Медицинска
академия само замазваха нещата,не искаха да търсят пречинителя на проблема.
Години наред не можеха дори диагноза да поставят камо ли да ни помогнат.
Петко откри след назначените изследвания причината един вирус(Ебщайнбар-вирус).
След приложена терапия САМО ХОМЕОПАТИЯ ,детето ми е здраво и щастливо!
Покланям се пред неговата отзивчивост към болките и страданията на хората!
Благодаря му за всичко!

# 106
  • Мнения: 1
Здравейте, аз ходя при Петко вече от 6 години с моя син който е в момента на 8 години. От както Петко му изписва хомеопатични лекарства за подсилване на имунитета, той не е боледувал и не е пил никакви други лекарства освен тези от Петко.  Горещо го препоръчвам на всички! Simple Smile

# 107
  • Мнения: 0
Здравейте, аз имам две често боледуващи деца,понеже съм от провинцията интересувам се   дали Петко би ми бил полезен в момента когато децата са болни? В смисъл в момент на болест ще ми е трудно да ги заведа на преглед на 200км. от дома, как процедира в този случай - консултация по телефон или просто не поема ангажимент за деца от далечни разстояния? Видях само позитивни мнения за този човек и съм убедена че помага на хората, аз съм взела решение и ще ги заведа когато са здрави, но какво ще правя когато са болни..?

# 108
  • София
  • Мнения: 747
Ще му кажеш от какво най-често боледуват,и с какво ги лекуваш обикновено Peace

# 109
  • Мнения: 2
здравейте момичета,

ще ви бъда много благодарна, ако споделите опит как и дали ви е помогнал хомеопатът Петко най-вече при кожни проблеми на вас или вашите деца.

Моят син е почти на 6 месеца и от началото на 2-рия го мъчи наистина изострен атопичен дерматит. Излишно е да споменавам колко лекари посетихме и колко мазила измазахме. Ефект - никакъв! Въпреки скептицизма ми днес реших да посетя Петко и той ни застреля с новината, че проблемът всъщност не е в кожата, а във функцията на черния дроб. Дерматитът бил само следствие. Препоръча ни арсеникум албум и берберис вулгарис. Ще опитам, пък да видим какво ще стане.

Предварително благодаря за споделеното  Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 1 634
Привет на всички! Simple Smile

Присъединявам се към все по-големия отбор на доволните от Петко!


Имам късмет, че аптеката в Сухата река е съвсем наблизо и още преди 10-ина години го 'открих' , така да се каже! Отидох да си взема нещо за настинка, капки, аспиринчета,.. Той беше един от продаващите фармацвети зад щанда и ме попита имамли един-какви си оплаквания и дали искам хомеопатия. Казах ДА и ми даде на Боарон 2 флакончета и още нещо, не си спомням вече какво е било,.. Така и не си купих това,което си бях наумила Wink Но неговата рецепта се оказа чудодейна!   bouquet

Та оттогава наминавам когато има нещо по-сериозно, а и не съвсем,.. Миналата година преди морето се схванах от климатика в офиса,..  Confused Отидох , чаках около 3 часа докато ми дойде реда , но на другия ден пътувах спокойно за морето! Hug

Помагал е на майка ми много пъти, но за два се чувствам задължена да разкажа,..
Тя е с остеопороза и доста хапчета е изпила и какво ли още не,.. Питам аз Петко, а той ми казва: виждам изследванията, но не виждам паратхормон,.. (после прочетох какво е това в интернет)
Майка ми си направи изследването и се оказа, че е около 10 пъти над нормата! И никой специалист до сега не й беше казал колко е важен този хормон!  Twisted Evil Иначе калций и др подобни всеки назначава!

И втория случай: миналото лято - висока темп , отпадналост ,.. Отивам аз, а той ми казва: щом 2-ри ден не сваля темп - ето тези кръвни изследвания направете и до края на деня при мен! Отиваме, дава кръв, взимам след 5 часа резултатите, а той категоричен - бронхопневмония! Търси направление и в болница!  Shocked  Никаква кашлица нямаше и аз почти не повярвах! Отиваме в 9 вечерта, правят снимка и диагнозата е 1:1! Веднага я приеха ,..

За моите пролетни алергии - преди години не ми излизаше Зиртек-а от чантата! Сега започвам по негово предписание още от зимата с хомеопатия и на пролет съм подготвена!  Peace

Няма кабинет , консултира в аптеките, напълно безплатно! Ако някой има изследвания - всички да ги носи!  Peace  Хомеопат и фармацевт е, а може би и нещо повече! Важното е, че помага и комбинира различни лекарства, които не съм срещала в никоя лекарска рецепта! (както един кленов сироп в доза-пакетчета, изписан ми за грухтяща кашлица)

Е, дълго стана, но  изках да се обоснова , защото повече от 10 години ползвам услугите му!
А не просто да кажа, че съм доволна. Помни всичко, което е изписал на пациента! И като ме види - направо пита: "Майка ти как е  с .. еди-какво си.."  А пациентите му са толкова много!
И аз съм получавала капки за очи, които да си капя в носа, чета листовките, но
след като помагат - значи е правилното лечение!

В аптеката в Сухата река е без записване - стоиш и чакаш. За тази в Х.Димитър е със записване, но няма да ви върне ако не сте записани Simple Smile

# 111
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен.
Една приятелка горещо ми препоръча Петко ... утре отивам в Младост, защото до колкото разбрах след тази седмица до края на месеца няма да е тук. Ще пиша отзиви като мина, стискайте палци  Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 1 942
Благодаря, че го спомена това за отпуската, че и аз се бях наточила...

# 113
  • Мнения: 41
Запис,да ви следя .Много ценна и полезна информация.

# 114
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз го посетих и съм много доволна.

# 115
  • Мнения: 385
Аз го посетих и съм много доволна.

В какъв смисъл си доволна?
Ще споделиш ли?  Simple Smile
И аз се каня да отида при него,но ми е мнооого далече и  е трудно с организирането.

# 116
  • Мнения: 385
Хубаво е да се включат повече момичета в темата. Wink
 Освен това ми прави впечатление,че половината от мненията да на потребители ресистрирани специално за тази тема....дали е случайност? Thinking Надявам се някой да не си прави самореклама.
Още си седя и се чудя дали да отида или не?

# 117
  • София
  • Мнения: 747
Щом още седиш и се чудиш,явно не ти е дошло времето да ходиш при него Peace Аз живея в Люлин,ходя при него в Сухата река,често без кола,а с градски транспорт.Изобщо не ми е удобно,нито това,че последния път чаках два часа и половина,и то с малкия ми син.....въпреки това,продължавам да ходя.Този човек е уникален.Безкрайно се радвам,че го познавам.

# 118
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Някакси и аз нямам думи много за него - уникален е.

Например ме прати конкретно за детето ми на изследвания и се оказа че точно там има проблем, а до сега никой не се е сетил да го изследва и ме праща на лекар за отстраняване на проблема, като не натрапва конкретни лекари, просто ми казва къде и как да си потърся и да реша при кого точно да го заведа.

# 119
  • Мнения: 5 609
Освен това ми прави впечатление,че половината от мненията да на потребители ресистрирани специално за тази тема....дали е случайност? Thinking Надявам се някой да не си прави самореклама.
Няма нужда от самореклама,аз лично видях доста голяма опашка от пациенти.А и най-добрата реклама е от уста на уста,не от писаници във форуми   Peace

Общи условия

Активация на акаунт