Конкурс по декупаж - април 2010

  • 11 804
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Моите идеи за тема:
1. Храната на трапезата ни-плодове,сирена,морски дарове,готвач,кухня и т.н
2.Кирица,българско писмо,наука,архивни документи,училище
3.Аз обичм Бълагария-забележителни исторически места,природни дадености и архитектурни елементи
4.Автомобили/мотори-ежедневие,ретро,хоби,страст
5.Лов и риболов,или богатството на горите и реките (морето е една друга тема)
6.Обувката-женски страсти патология  Laughing


  Това се сещам в момента,имам и други идеи,но се притеснявам да ги изтипосам,че ще ми дадете жълта книжка Joy

   

# 151
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честито и от мен на победителите   bouquet Наистина изкусни творби.


Идеите са чудни, DjastaPrasta  Peace

Ако остане идеята на Florina, за еднаквата салфетка, незнам дали всички ще имат точно тази. Но в края на краищата каквото реши мнозинството.

Този път мисля и аз да се включа, пък да видим какви ще ги оцапам  Laughing, все пак човек се учи като опитва Wink

# 152
  • Мнения: 7 399
                      На мен предложението за еднаква салфетка ми харесва.Давайте предложение за салфетката и да мислим кой я има за да я получат и тези,които я нямат.Аз се ангажирам ,ако я нямам да прескоча до Кр.село и да я потърся и да ви я разпратя. Peace Това разбира се,ако решите салфетката да е еднаква.

# 153
  • Мнения: 440
Честито на победителите ,а за всички останали поздравления за достойното представяне!   bouquet  bouquet
Джастуша е дала много провокиращи идеи и аз съм за  Peace .Поради липса на време късно се включвам,но надявам се още тази седмица да успея да  пратя наградите на победителите.
Хубава и успешна седмица на всички! Hug Hug

# 154
  • Мнения: 0
Прочетох коментариите за което ви благодаря.

Не държа да получа награда или да съм на първо място просто съм изнервена.
От много време съм безработна и се чудя с какво дасе захвана. Ровя из нета ,  следя някои теми
декупаж, рисувано стъкло, квилинг, фимо, правене на картички, шев и кройка, но хоби без
начален капитал няма.За всяко  трябва да имаш и нужните знания. Извинявам се,че в темата
обсъждахте моите проблеми. Втори път няма да се случи

# 155
  • Мнения: 1
Прочетох коментариите за което ви благодаря.

Не държа да получа награда или да съм на първо място просто съм изнервена.
От много време съм безработна и се чудя с какво дасе захвана. Ровя из нета ,  следя някои теми
декупаж, рисувано стъкло, квилинг, фимо, правене на картички, шев и кройка, но хоби без
начален капитал няма.За всяко  трябва да имаш и нужните знания. Извинявам се,че в темата
обсъждахте моите проблеми. Втори път няма да се случи

Павлинче, гледай по-позитивно на нещата! Всеки има или е имал трудни моменти в живота. "Всяка тъмна нощ има светъл край", казват арабите Simple Smile С каквото и да се захванеш, важното е да го правиш с любов! Успех!

# 156
  • Мнения: 139
Харесва ми идеята на Джаста за България и на Флорина за Лилавата рапсодия. Така няма да познаем Профчето Mr. Green Не шегувам се, харесва ми лилавата идея.
Айде по-смело, че времето върви...аз обаче съм толкова без муза, че не ми идва никаква идея...върти ми се едно малко по-широко понятие, като ''Цветовете на май''   Crazy newsm78
Забравих да кажа, за предмет предлагам или бутилка - всеки си има, а и да няма лесно ще изпразни Wink, или по избор т.е. да няма ограничение в предмета
Джастич, що не кажеш и шантавите идеи  newsm78 какво толкоз  Mr. Green
Започнах да оформям новата тема.Като сме готови с темата и ще я пусна Sunglasses

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 18:52 от kris70

# 157
  • Мнения: 49
А аз предлагам да не ограничаваме предмета, да определим само темата, но да се изкажат и другите.

# 158
  • Мнения: 2 433
проблема с еднаквите салфетки...как ще се намерят еднакви???
иначе на мен фаворит ми е ОБУВКАТА -женски страсти патология Joy

# 159
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
 Поздравления и от мен на печелившитеsmile3525 smile3525страхотни неща сте сътворили! Кураж на тези които не се класираха и успех следващия път!  love001
 Очаквам с нетърпение новата тема

# 160
  • Мнения: 7
Хей Павлинче я малко по позитивно гледай на живота,моята любима мисъл е -Нищо не е толкова хубаво или толкова лошо колкото изглежда ,и нищо не е окончателно!
Вярвай че нещата ще се подредят а през това време за да не ти се въртят лоши мисли из главицата грабвай салфетките!
За конкурса много хубави предложения имате ,но и аз смятам че ще е трудно да намерим еднакви салфетки
Много ми харесаха предложенията на Джаста ,но и на  мен фаворит ми е женската обувка=истинско предизвикателство
А предмета може и да не го ограничаваме

# 161
  • Мнения: 139
Приканвам ви и даже се примолвам за повече участие, за да можем да определим темата за следващия кОнкурс  Praynig Praynig Praynig

# 162
  • Мнения: 0
Честито на победителите и от мен  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря и на всички които са харесали и гласували за моята дъска  bouquet  bouquet  bouquet 


Предлагам предмета да не го ограничаваме, само тема да изберем. Идеите на Джастa много ми харесват, само тази за обувката ми "бяга" като изпълнение, но пък звучи различно и със сигурност ще се получи добър конкурс. Ако трябва да избера харесва ми номер 1 - Храната на трапезата ни - плодове,сирена,морски дарове,готвач,кухня и т.н, но и идеята на Флорина също ми харесва - " Африкански нощи". Но каквото реши мнозинството в крайна сметка  Peace

# 163
  • Плевен
  • Мнения: 97
И на мен тези двете много ми харесват Наде, за храната и за африканските нощи....ама не мога да избера кое повече .Африка като че ли повече  Peace

# 164
  • Мнения: 7
И аз съм ЗА -Африканските нощи

Общи условия

Активация на акаунт