Конкурс по декупаж - април 2010

  • 11 815
  • 197
  •   1
Отговори
# 60
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Е, опитах, но нали си ме знаете, стисках, стисках и ...да си кажа  Joy
В моя избор затова е наблегнато на  женските образи,
много лесно ми се върза предмета с пролетта,
че какъв по добър /и удобен   newsm29 / според променливото климатично време уред
за хармонизиране на пъстрото и ухайно семейно щастие ?!   angel008

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 126
1-во място - №14
2-ро място- №12
3-то място-  №9

# 62
  • Мнения: 2 045
Мисля, че става все по- трудно да се избере...
1 място- № 10
2 място- № 8
3 място- № 12

# 63
  • Мнения: 1 726
1 място- № 12
2 място- № 9
3 място- № 10

# 64
  • Мнения: 2
ВАЖНО !!!!!!!!!

Момичета, една от участничките има питане дали може да гласува за себе си. В правилата не сме писали дали един участник може да гласува за себе си, затова моля спешно да се включите, за да решим този казус.

Според мен не би трябвало да можете да гласувате за себе си, но кажете си и вие мнението.

# 65
  • Мнения: 2 433
разбира се че може! Ако анкета беше ананимна - мислите ли че нямаше да се гласува така??Според мен си е в правото да подкрепи своята си твърба.
П.П. Президента даже гласува за себе си Mr. Green

# 66
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Като се има предвид, че може да го направи само веднъж  Mr. Green направо да гласува
/обаче аз си запазвам правото да си почеша езика, че умрем за емоция  Joy/
Това ще рече, че съм твърдо ДА, да си кажат и другите  Peace

# 67
  • Мнения: 7 415
             Аз пък съм ТВЪРДО НЕ! Защото веднага ще попитам могат ли да гласуват приятелките ми , родата и....естествено имат регистрации преди указаната от вас дата.Само в къщи сме над 10 човека,а за колегите да не говорим  Joy Joy Joy И нали се сещата,че има доста хора ,които даже знаят коя салфетка съм купила или коя картинка съм принтнала на принтера в службата и съм се похвалила ,защото страшно ми харесват.Да не говоря,че като ми хрумна щурата идея да участвам имаше оживен спор коя от двете работи да пусна и...аз си отстоях мнението,въпреки,че на мнозинството допадаше другата. Mr. Green Така,че ако трябва сами да се подкрепяме ЩО да не викнем и помощ. Mr. Green Той и президента вика помощ  Mr. Green че и плаща даже. Joy Joy Joy
            Сега си мисля,че най-добре е и на публикуващите да разрешим да гласуват и те като изпълнителя знаят кое на кого е. Laughing Пък и те да участват и да се подкрепят,а ние ги отрязахме от участие с регламента.         
            Пропуснах - Хайде,да не ставаме дребнави за 1-2 точки и да не разваляме хубавата ни идея.Като ще се състезаваме нека да е с добри чувства,а не с елементарни сметки.Нека ни оценят другите,а всеки от нас си знае до колко и какво може.При това всеки си харесва работата и едва ли това,че другите имат различни от неговите предпочитания ще се отразят на отношението към собственото му творение.И още - ако място № 1 е по-важно от хобито ни и удоволствието от него,то жалко.
           

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 20:46 от Didia

# 68
  • Мнения: 252
1 място- №12
2 място- №10
3 място- №4

Успех на всички!

# 69
  • Мнения: 2
            Сега си мисля,че най-добре е и на публикуващите да разрешим да гласуват и те като изпълнителя знаят кое на кого е. Laughing Пък и те да участват и да се подкрепят,а ние ги отрязахме от участие с регламента.          
            Пропуснах - Хайде,да не ставаме дребнави за 1-2 точки и да не разваляме хубавата ни идея.Като ще се състезаваме нека да е с добри чувства,а не с елементарни сметки.Нека ни оценят другите,а всеки от нас си знае до колко и какво може.При това всеки си харесва работата и едва ли това,че другите имат различни от неговите предпочитания ще се отразят на отношението към собственото му творение.И още - ако място № 1 е по-важно от хобито ни и удоволствието от него,то жалко.
            

Според мен самия факт, че конкурса е анонимен, а вие като си знете коя ви е творбата се губи анонимността на практива - за мен това е противоречие.

Абсолютно подкрепям Didia, че не трябва да разваляме конкурса със сметки, в крайна сметка става дума само за едно хоби и удоволствието от него  Simple Smile

Така, че ВСЕКИ САМ СИ РЕШАВА КАК ЩЕ ГЛАСУВА.

P.S. След кратка справка на всички гласували до момента - никоя участничка, не е гласувала за своята си творба.

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 21:16 от klamerita

# 70
  • Мнения: 7 415
                             То си е ясно,че никой не е гласувал за собственото си творение,ама защо изобщо се занимаваме с този въпрос. Laughing Вижда се в темата приятелското отношение и готовността за помощ на новаци,а и не само на тях . Така,че - да забравим и да си останем приятели и то не само виртуални. Peace
                             На всички  Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 21
Е то си е ясно за гласуването,всеки си знае кое как е правил и е ясно,че ще харесва своето си гардже най - много ,ама тогава се губи смисъла май? newsm78

# 72
  • Мнения: 376
Според мен,не трябва да се гласува за собствената творба!И при мен се получи същото ,като при Дидиа.Направих две неща и пуснах това,което по ми се понрави  на мене,като за конкурс,а не това на домашните.И както казвате,та това е конкурс с приятелски чуства,не на живот и смърт.толкова ни е добре така,приятелски и мирно си живеем тука  Hug ,нека да не го разваляме за 10бр. салфетки и чинйка  Praynig  Praynig

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 23:43 от zdravkova

# 73
  • Мнения: 376
много красота,много нещо   smile3501
много труден избор  newsm78
1.място-N: 12
2.място-N: 10
3.място-N:   8

# 74
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ок, щом НЕ, значи НЕ ,ще го преглътна, а вече се бях наточила да си спретнем една Евровизийка и да се затръшкам като Слави, ама нЕйси , smile3505 няма да си чеша езичето -
ОБЕЩАВАМ !  Joy
Ето и поредния опит, който натрупахме за следващия конкурс - да се добави забрана за гласуване на собственно произведение  Peace
И като казах следващ конкурс, та .... ах, морето.... каква ще е темата, че докато сте заети с гласуването и класирането на този  аз да трупам салфетки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт