Незабравима-Unutulmaz тема28

  • 34 012
  • 738
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Ей БобоЯна, думи нямам за твоя ДЪЖД. БРАВО! smile3525 smile3525

Благодаря ти мила! От поет като тебе такъв комплимент си е чест!

# 61
  • Мнения: 914
ще трябва д анапипа и едно стихче за еидин определено

ммм да и на лилипопчето от Сливен

# 62
  • Мнения: 27
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!

# 63
  • Мнения: 0
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!


Откъде ги изкопаваш днес тия снимки на нашия убавец само небрежно брадясъл? Ша да влагаш някакъв подтекст, ама аз нали като го видя и оглупявам, та не мога да се сетя  newsm78 newsm78 newsm78

# 64
  • Мнения: 914
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!

Кометке не ми се сърди за тов аотгоре и отдолу просто така ми дойде с римата нямам лоши мисли з атеб само хубави

# 65
  • София
  • Мнения: 1 395
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!

Ей, трудно ви се угажда на вас, жените. Не може всички да сме на по 18 години и мъдри като членове на турския СЕМ. Аз вече комплекси получих, че не съм се родил доста след Харун. Ако и Еда гледа така на този порок, къде съм тръгнал за риба край Босфора без въдица.

# 66
  • Мнения: 914
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!

Ей, трудно ви се угажда на вас, жените. Не може всички да сме на по 18 години и мъдри като членове на турския СЕМ. Аз вече комплекси получих, че не съм се родил доста след Харун. Ако и Еда гледа така на този порок, къде съм тръгнал за риба край Босфора без въдица.

За да не си капо ще ти купим и въдица за именния ден хайде от нас да мине

# 67
  • Мнения: 27
Мисля, че моята зависимост от негово светейшество Харунски, неизменно ще ме докара до 4 километър. Трябва да помоля нашата докторка да ми налепят стените в стаята само със снимки на Харун, та да съм кротка! #Crazy #Crazy

# 68
  • Мнения: 914
ехх тарабас извинявай мила тебе съм те забравила в моето стихче

когато седна ще измисля за още някои които се сетих

все пак нали това е повода да го почна това стихче да има почти всички там

# 69
  • Под звездите
  • Мнения: 906
Има и друго предложение за анкета:Какво ще направят ХАРУН И ЕДА след излизането им от болницата:
1/ще признаят истината на всички
2/ще останат заедно
3/ще се разделят
4/ще започнат пак с лъжите
5/ще заживеят в къщата на ФЕЯЗ ,ЕДА И ТОЛГА,ХАРУН И МЕЛДА

КОЯ ОТ ДВЕТЕ ДА ПУБЛИКУВАМ.Казвайте за да приключа и да се включа и аз в дискусията

# 70
  • Мнения: 0

Е, това наистина е забележително. Маркира като жалон творчеството ти и развитието ти като автор, а бих казал и цялата ни форумна поезия тук. Много ми хареса - явно вдъхновението не само те е споходило, но този път се е загнездило в теб.



Е, няма да се разберем така! Ама не е честно да ми изземваш с толкова труд завоюваната позиция на литературен критик! С тоя "жалон на творчеството" направо ме завря в ъгъла. Сега аз откъде ще ги изкопавам тия сложни, къдрави фрази за по-нататъшните ми критически шедьоври!

Гледай сега - има такива случаи в литературната история. Някой критикува, анализира, оценява, пък накрая му писва и решава да покаже как се пише. При теб точно това се е получило. Разказа ни играта...и мисля на критик да се преквалифицирам (само твой, естествено -няма гладен да остана при наличие на такъв обект за критика).

Абе да ти кажа честно, не разчитай много с това да се изхранваш, че с моята "продуктивност" и ти аз гладни ще си останем, ама като истински интелектуалци ще обясняваме нашата немощ с елитарност!!!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 395
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!

Ей, трудно ви се угажда на вас, жените. Не може всички да сме на по 18 години и мъдри като членове на турския СЕМ. Аз вече комплекси получих, че не съм се родил доста след Харун. Ако и Еда гледа така на този порок, къде съм тръгнал за риба край Босфора без въдица.

За да не си капо ще ти купим и въдица за именния ден хайде от нас да мине

Колко мило и щедро от твоя страна, но аз като казах въдица, тайно си мислех за един по-така харпун. То какво ще хвана с тая въдица - най-много стария син анцуг на Еда, захвърлен там от сценаристите след края на снимките.

# 72
  • Мнения: 0
Мисля, че моята зависимост от негово светейшество Харунски, неизменно ще ме докара до 4 километър. Трябва да помоля нашата докторка да ми налепят стените в стаята само със снимки на Харун, та да съм кротка! #Crazy #Crazy

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

...може ли аз да се намърдам в твоята стая?

# 73
  • Мнения: 0
ехх тарабас извинявай мила тебе съм те забравила в моето стихче

когато седна ще измисля за още някои които се сетих

все пак нали това е повода да го почна това стихче да има почти всички там


Браво на теб! Трайно се насочваш към Гинес и това си е!

# 74
  • Мнения: 27
Пускам тази, че на другата ми се видя възстаричък!

Кометке не ми се сърди за тов аотгоре и отдолу просто така ми дойде с римата нямам лоши мисли з атеб само хубави

Ааааа, не се притеснявай, аз съм много добронамерена! Чувството ми за хумор, слава богу, ме е обладало като зъл демон мевинно девойче! #Shocked Абе, въобще твърдо съм се насочила към онова място (комуната, де)!  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт