Незабравима-Unutulmaz тема28

  • 33 998
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
момичета тръгна първия епизод

# 646
# 647
  • Мнения: 315
Момичета на мен не ми е удобно при присъствиета на Форбес а сега и на Емел аз да превеждам, все пак аз все още само уча езика, въобще не съм веща. Неудобно ми е.  Аз това исках да напиша и на Форбес. Confused Embarassed
Стела, чуй какво ще ти кажа, като по-голяма от теб:
НИЕ НЕ СМЕ ТУК ЗА ПРЕВОДИТЕ, НЕ ИСКАМЕ НИКОЙ ДА СЕ ЧУВСТВА ДЛЪЖЕН ДА ПРЕВЕЖДА АКО НЕ ИСКА ТОВА. ВСИЧКО, КОЕТО ИСКАМЕ Е ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ СЪС СТРАХОТНО НАСТРОЕНИЕ, А НЕ ДА СИ МЕРИМ ПРИКАЗКИТЕ ДАЛИ НЯМА ДА ОБИДИМ НЯКОГО. АКО ИСКАШ ДА НАПРАВИШ НЕЩО, ПРОСТО ГО НАПРАВИ И ТОВА Е - ДОБРАТА ПОСТЪПКА ВИНАГИ СЕ ОТПЛАЩА, ДОБРОТО РАНО ИЛИ КЪСНО СЕ ВРЪЩА, БЪДИ СИГУРНА В ТОВА. НИЕ ВСИЧКИ ПРИСЪСТВАЩИ СМЕ ПОКАЗАЛИ, ЧЕ СМЕ ТИ ИСКРЕНО ПРИЗНАТЕЛНИ ЗА ТОВА, КОЕТО ПРАВИШ, ДОРИ И НА ДОБРА ВОЛЯ. ДЕЙСТВАЙ ПО СОБСТВЕНА СЪВЕСТ, А НЕ ПО ТОВА ДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ ГО ОДОБРИ ИЛИ НЕ!
Ти си интелигентно момиче и се надявам, че ще ме разбереш какво имам предвид!
НЕ СЪМ СЕ ИЗЛЪГАЛА В ПРЕЦЕНКАТА МИ ЗА ТЕБ!ТИ СИ МНОГО ГОТИНА!

Благодаря! Въпреки, че това, което казах го мислят и много други тук, сигурна съм!
Да ,наистина го мислим!!
Само ,че сме притихнали в очакване !
 Не приемаме -  не предаваме!

# 648
# 649
  • Мнения: 27
най сетне се дОвтасах, утреще ходим до кавала, на кааве в Драма... и много работа но ноща е пред мен нали... КОМЕТКЕ АКО ИСКАШ ПЪРВАТА НОЩ ЩЕ БЪДЕ ЗА ТЕБ, ЩОТО ВИЖДАМ,ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ИЗДЪРЖИШ , А ПЪК АЗ ЩЕ ОСТАНА ДОКАТО НАУЧА ЕЗИКА, ТАКА ЧЕ МИЛА НЕ СЕ ДОКАЧАЙ..... Joy Joy Joy Joy Joy
А ПЕТКО ЩЕ НИ ПАЗИ АКО НЯКОЙ ДРУГ НИ ХАРЕСА ,ДА НЕ НИ ОТМЪКНАТ.... hahaha hahaha hahaha
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!!


Ще си дойдем на думата, така, така! Една нощ - една, все е нещо! Благодарности!  bouquet

# 650
  • Мнения: 9
ПУСНАХА ГО! ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ

# 651
# 652
  • Мнения: 9
СЛЕД КОЛКО ВРЕМЕ ДА ОЧАКВАМЕ ДР.ПОРЦИЯ ЕПИЗОД?

# 653
# 654
  • Мнения: 0
Веднъж охраната да си свърши работата  и да си заслужи заплатата Simple Smile

# 655
  • Мнения: 0
Веднъж охраната да си свърши работата  и да си заслужи заплатата Simple Smile

да, най накрая

# 656
  • Мнения: 0
Харун настоява да го пуснат. Заплашва този който е насочил пистолета срещу него както и Бату с убийство. Бату: за последен път те питам, към Феяз, защо е погубил семейството му и къде е сестра му. Ф: Нищо не знам ти казвам, господ да те накаже. 1,2 Х: Ако има нещо, кажи! Каквото знаеш кажи! Феяз казва да оставят него, но да пуснат Харун. Че Харун няма никаква вина. Почна да се обеснява нещо, но не разбрах всичко, само това че искал те да се спасят но..Бату казва, какво си искал да се спасят ти ги уби. Феяз каза, че той е искал да го убие, а той работил само за спасението на своето семейство. Бату:Лъжеш! Ф, казва че това е истината. Бату го упреква за майка си за себе си и за сестра си, и пита какво е станало с нея и къде е. Ф: първо пусни Харун и тогава ще говорим.
Е- Харун, там ли си? Успокоява Ямур, че след малко ще ги спасят.  
Харун отказва да тръгне, не иска да оставя баща си с този мъж. Не искай това от мен! Ф - Иди си сине, заради мен. Прости ми, сине.
Бату - Това не е приключило, не съм свършил! Тея се извиняват че не са дошли по-рано. Ф пита къде отива Х и с кого е говорил по телефона. Не е сега времето да обеснявам.

# 657
  • Мнения: 315
Видяхме вече 2 части ,чакаме третата!
Не мога да гледам , не издържам!
 Харунчо настъпи газта!!!

# 658
  • Мнения: 3 203
Дали Феаяз разбра за Еда.На Бату плановете май пак му излезнаха накриво.И тоя сън на Еда с циганката .Тия сценаристи не ни оставиха поне малко да се зарадваме.Тъкмо си кажем е вече товае а то пак в размисли и страсти.

# 659
  • Мнения: 315
Какво Ви казах , Феяз не разбра ,кой се обажда на Харун!
 Ама и той глупака ,защо не му каза!!

Общи условия

Активация на акаунт