Бременност след противозачатъчни

  • 10 255
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 193
Angel_Dust Simple Smile Благодаря ти много - искам да, затова при закъснение от един ден правя тест Simple Smile Закъснението го смятам при цикъла от 30-31 дни (толкова ми е дълъг без хапчета по принцип, с хапчетата ми е около 27-28 дни) Евентуалното зачеване е около 20-23ти март, началото на посления ми цикъл е 7ми март. Затова си мисля, че просто ми закъснява леко, явно не е бременност щом е отрицателен Sure Check Streamer-a Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 066
Доста години преди да забременея пиех противозачатъчни. Дъщеря ми е жива и здрава. Не мисля, че има от какво да се "пречистваш" и да чакаш.
И май сте по-компетентна и от лекарите подочувам!Защо ткаива крайни изказавания за неща които са препоръчани от лекари,а не просто от съфорумките тука?

Аман от всезнаещи и съдещи. Къде прочете, че съм по-компетентна? Написала съм "Не мисля, че...". Не съм поставяла диагнози. И ако твоят лекар е препоръчал нещо подобно, то изобщо не значи, че той е най-кадърния в страната. Може да е поредното недоразумение на Здравната система в БГ. Или мислиш, че само ти ходиш на лекар?
Не,не мисля!И не съм ходила в Бг на лекар ,само родих тука ,дойдох си в 35 г.с.,та имах няколко лекаря за 2 и 3 мнение,за да се подсигуря,а в Бг ми казаха същото в частната клиника където раждах при подобен тип въпроси за следваща бременност,защото започнах контрацептивите от 1ият месец след раждането!

Общи условия

Активация на акаунт