Fertilaid или М2-ТОН

  • 86 574
  • 489
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 232
 Praynig  Ще се отчета Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 655
Беше ли вече днес на преглед,ако си док какво каза?Ако трябва пусни пак Е2,за по-сигурно в друга лаборатория.
При мен така веднъж се получи грешка и то не малка:Пускам ФСХ за започване на стимулация,излиза ми 15,док казва,че трябва да го намалим иначе нищо няма да стане.Пия един месец лекарството /забравих как се казва/ и отново пускам ФСХ,излезе ми 20 и щях да се побъркам,вместо да намалява,то се вдига.Д-ра тогава се усъмни и каза на лаборантката да ми изпратят кръв в Кандиларов.Резултата ми там беше 10.
Ира, тези стойности на ФСХ-то преди или след като започна М2-ТОНа. И аз имам съмнение, че ФСХто ми е малко височко - 9, но докторката ми не се впечатли от него, та се чудя дали да не пробвам това чудодейно вещество. Не знам обаче дали е съвместимо с кортикостероидите, които пия за антиспермалните тела?!   newsm78

# 32
  • Мнения: 613
Dandiela,преди да го пия са стойностите,след това се оправиха!
Хриси,какво става с теб???

# 33
  • София
  • Мнения: 6 232
пуснах ти на лични отчета Simple Smile,уж да не спамя темата Blush-всичко е ОК- 499  Peace, девойката на регистратурата не знам какво гледа и как ми повтори два пъти четири деветдесет и девет. Доки ми го хареса и продължаваме с цетротид днес и утре и гоналчето newsm68

# 34
  • Мнения: 122
Искам да попитам, някоя от вас забелязала ли е някакви странични ефекти при приема на М2ТОН? Започнах да го пия от 3-ти ден на МЦ и малко след 2-я прием започнаха сини болки в яйчниците с изтръпване на бедрата, чувствам се отпаднала, лошо ми е. Възможно е да е просто съвпадение, не зная newsm78, чудя се дали да не ги спра и да ги започна отново след като ми свърши?

# 35
  • Мнения: 613
Ejika,не би трябвало да имаш,чак такъв силен и моментален ефект от М2ТОН.Все пак това са билки и трябва повечко време да ги приемаш за да подействат.Макар,че при мен резултата от тях се видя още от едномесечния му прием.
Но всъщност е възможно като се замисля,особено,ако си по-чувствителна и усещаш всичко.

# 36
  • Мнения: 122
Ира, много ти благодаря за отговора. Да, и на мен ми се стори странна тази моя реакция, помислих, че е от някакво внушение, но болката  си беше съвсем истинска, при положение, че 2 часа преди това бях пила аулин (имам си дисменорея, нормално е за мен всеки месец), усещането си беше повече от осезателно.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 232
Ejika,аз не съм го спирала изобщо през цикъла, но нямах някакви неприятни и непривични усещания, да не би пък да си проявила алергия към някоя съставка newsm78

# 38
  • Мнения: X
http://allbewell.blogspot.com/2007/12/pcos-m2-tone.html

намерих подробна информация за М2 тон-а!!! Hug

# 39
  • Мнения: 335
Другарко певица Рени, златна си!  bouquet

# 40
  • Мнения: 613
Някоя от вас дали ще може да го преведе,че сигурно има и други такива като мен на които английския не им е като роден език? newsm78

# 41
  • Мнения: 560
Ето малко от текста, но нямам време за повече. Довечера ще гледам да довърша:

Цитат
М2 Тон е биолкова формула, произведена от „Чарак”. Препоръчително е при СПКЯ, менструален дисбаланс като дисфункционални маточни кръвотечения  и различни видове безплодие. Съдържа билки и соли, които регулират хипоталамо-хипофизната-яйчникова връзка, по този начин регулира хормоните, отговорни за овулацията и менструацията. Подхранва ендометриума и подпомага зачеването. Продава се в таблетни форми и сироп.

За жени с ПКЯ, спомага за възстановяване на овулацията, коригира вължината на лутеалната фаза и регулира нивата на естрогените.

# 42
  • Мнения: X
Аз продължавам с превода :

...
Препоръчителната дозировка е 10-15 мл сироп или 1-2 таблетки 2 пъти дневно след храна / П.П. Това тук се различава от написаното на шишенцето ! / за 6 месеца. Когато приема му е съчетан с други средства като ..../ видове аюрведични диети / , детоксикации /очистване/ на организма , системни физически упражнения , след 2-3 месеца могат да се наблюдават положителни резултати.
Често при приемането му,липсващата менструация започва да настъпва при 45-60 дни, като постепенно се нормализира до период 28-30 дни. След като менструацията се нормализира, съпътстващи проблеми като акне,окосмяване,напълняване и косопад  се преустановяват.

# 43
  • Мнения: 613
Благодаря и Браво на Валари и Другарката певица Рени smile3501
Аз съм го пила и знам в общи линии за действието му,но друго е да научиш подробностите,които всъщност са най-важното.
Иначе съм много доволна от него! Peace

# 44
  • Мнения: 560
Аз 2 месеца бях на Фертилайд, но сега мисля от другия месец да мина на М2 Тон-а и ще пиша за разликата. Само дето трябва да почна да взимам отделно ФК и витамини  Thinking, защото във Фертила всичко беше съчетано и на месец излиза 55 лв, а М2 Тон-а излиза около 30 лв.
Нищо, ще видим. Иначе не знам дали от Фертила, но 2 месеца ми идва на 32-34-ти ден, което за мен си е постижение  newsm44. Преди с месеци не ми идваше.
Не знам защо реших да го сменя, може би защото пише, че  Тон-а е насочен особено към ПКЯ (т.е. моето заболяване).

Общи условия

Активация на акаунт