Fertilaid или М2-ТОН

  • 86 561
  • 489
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 4 143
няма значение на коя марка производител ще купиш фолиева к-на гледаи по големите опаковки излизат по евтино и са по 90 хапчета пие се всеки ден по 1 и няма противопоказания на против полезна е за теб и за бъдещото ти бебче лекарите я препоръчват поне 3 месеца преди забременяване и после до 6 месец аз лично я пия от 1 година в очакване на бебето тази к-на е важна предпазва  бъдещето бебе от спина бифида което е тежка малформация такаче смело можеш да я пиеш

Благодаря ти за бързия отговор. Още утре ще видя и ще си купя за да започна да пия, че от другия месец доктора ще ме напъва за бебе ( тъй като ще ми минат инжекциите Золадекс ).

# 466
  • Мнения: 440
 Hug Praynig Peace  bouquet желая ти успех мила

# 467
  • София
  • Мнения: 3 669
за фолиевата киселина мога да ти кажа, че повечето лекари препоръчват неофолик мета

# 468
  • София
  • Мнения: 10 704
за фолиевата киселина мога да ти кажа, че повечето лекари препоръчват неофолик мета
Peace Peace Peace

# 469
  • София
  • Мнения: 4 143
ОК много ви благодаря Simple Smile Надявам се наистина всичко след месец да се нареди. Да и на мен това една мацка ми препоръча да си взема Неофолик ( фолиева киселина ) била хубава и поне не толкова скъпа .... и върши същата работа като другите.

# 470
  • София
  • Мнения: 3 669
ОК много ви благодаря Simple Smile Надявам се наистина всичко след месец да се нареди. Да и на мен това една мацка ми препоръча да си взема Неофолик ( фолиева киселина ) била хубава и поне не толкова скъпа .... и върши същата работа като другите.

аз имах предвид, че док. препоръчват неофолик мета а не неофолик  Simple Smile

# 471
  • Мнения: 41
НЕОФОЛИК МЕТА табл. 0.4 мг. * 90, аз съм си го купила за 9 лева и са 90 хапчета, по едно на ден се пие ако лекаря не ти предпише друго

# 472
  • София
  • Мнения: 4 143
НЕОФОЛИК МЕТА табл. 0.4 мг. * 90, аз съм си го купила за 9 лева и са 90 хапчета, по едно на ден се пие ако лекаря не ти предпише друго

А знаете ли каква е разликата и дали има въобще разлика между Неофолик и Неофолик Мета ?

# 473
  • Мнения: 41
Неофолик мета всъщност е метилирана фолиева киселина - L-метилфолат.
"L-метилфолатът е активната форма на фолиевата киселина. Фолиевата киселина в организма изпълнява своите функции, едва след като се превърне в L-метилфолат. Дотогава тя не е активна и няма биологично действие." Метата по-бързо се усвоява от обикновената фолиева.

# 474
  • Мнения: 382
Виждам, че скоро не е писано в темата, но имам някои въпроси за Fertilaid newsm78
Док ми го изписа за  подобряване общото състояние на организма и каза, че това можело да доведе и до подобряване на яйчниковата функция. Каза,че ако го взимам няма да навреди и имало някакъв шанс да помогне малко.
Като видях съдържанието на  Fertilaid обаче се оказва, че 90% от съставките аз ги взимам и то в доста високи дози с едни специални витамини, които си поръчвам от САЩ против косопад. И сега се чудя при това положение има ли смисъл изобщо да сменям моите витамини с  Fertilaid newsm78 Разминаванете в състава на  Fertilaid и Maxi hair са някакви  билки ( Червена детелина, женшен, адамово дърво и гинко билоба) които пише, че са включени в състава на  Fertilaid. Та въпросът ми е кое се предполага, че подобрява фертилността - съдържанието на витамини и антиоксиданти или билките в препарат? Или пък комбинацията от двете newsm78

Кажете какво мислите вие  bouquet

# 475
  • Мнения: X
Leisi, точно адамовото дърво, което го няма в твоите витамини, е една от съставките, които подобряват яйчниковите функции.  Според мен, има смисъл да се пие Фертилейд и приемът на препарат против косопад не може да го замени. Но това е лично мение, консултирай се с лекаря си и прочети информацията и листовката на Фертилейд (има ги онлайн). Там си пише подробно за това адамово дърво.  Peace.

# 476
  • София
  • Мнения: 36 121
Виждам, че скоро не е писано в темата, но имам някои въпроси за Fertilaid newsm78
Док ми го изписа за  подобряване общото състояние на организма и каза, че това можело да доведе и до подобряване на яйчниковата функция. Каза,че ако го взимам няма да навреди и имало някакъв шанс да помогне малко.
Като видях съдържанието на  Fertilaid обаче се оказва, че 90% от съставките аз ги взимам и то в доста високи дози с едни специални витамини, които си поръчвам от САЩ против косопад. И сега се чудя при това положение има ли смисъл изобщо да сменям моите витамини с  Fertilaid newsm78 Разминаванете в състава на  Fertilaid и Maxi hair са някакви  билки ( Червена детелина, женшен, адамово дърво и гинко билоба) които пише, че са включени в състава на  Fertilaid. Та въпросът ми е кое се предполага, че подобрява фертилността - съдържанието на витамини и антиоксиданти или билките в препарат? Или пък комбинацията от двете newsm78

Кажете какво мислите вие  bouquet

Комбинацията от двете Peace

# 477
  • Мнения: 62
pila sam i 2 dobavki,no sega na posledniq si opit pix 3 mes m2 ton mnogo mi pomogna ot 10qicekletki 8 oplodeni transver na 4 embriona bremena sam za 5 mes s bliznaci momi4eta prepora4vam vi go nai iskreno.

# 478
  • София
  • Мнения: 770
Честито и успешен финал. А м2тон не съдържа ли фитоестрогени и дали може всеки ей така да го пие? Аз се колебая. newsm78

# 479
  • Мнения: 62
men mi go dadox 3 meseca predi starta v kombinaciq s DHA-dobavka ,za6toto mi be6e 4 opit i da podobrim qicekletkite ka4estvoto im i broikata.

Общи условия

Активация на акаунт