Колко често?

  • 7 259
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз не съм си ходила вече доста време, но причината не е че не искам, но знам, че като си отида и почват 1001 проблема да идват на главата ми. Най- тъпото е, че ако отидем двамата- няма къде да спим в нашия двустаен апаратамент. Мислех да пробваме да купим апартамента на баба ми и дядо ми- те пък взеха, че изкуственно дигнаха цените на имотите, а и тук като чуят за подобен кредит......

  С толкова мъка и преживяно заминах оттам- даже не предполагах, че това ще ме гони психически и на 2300 км /дали не са и повече?/...

   Сега чакам едни резултати от изпити и затова стоя на тръни и не мога да си помисля за заминаване.Иначе за догодина планът е готов- с кола претъпкана догоре с неща за близки и познати, които наши приятели подаряват. С кола е много хубаво, че виждаш и други места /ние искаме да комбинираме с  Хърватско, която все още е евтина за спане/. Ние пътъвахме така един път /аз се присъединих в Унгария/ и нямахме проблеми- е, трябваше да си купим отделна застраховка за сърбите /100 евро/, както и като видеха холандски номер на колата- на магистралата трябваше да плащаме в евро / обратният път приятелят ми е платил повече!/...Но те май нямат право да искат това и за догодина ще разуча всичко...

  Едно нещо е сигурно- ако имам дете най-важното ще е то да бъде в България при всяка една възможна минута. Това е огромно богатство....

  Цената от 250 евро от Амстердам не е ли само, когато се тръгне от София? На моя приятелка са й поискали 360 евро- представителката тук....Тя пътува с Бех и нямаше проблем. Ще видим дали ще се прибере нормално.....

# 16
  • Мнения: 2 567
Досега съм си ходила поне 2 пъти в годината, имам нужда да презаредя малко батериите на родна територия  Laughing Въпреки че всеки път е търчане, не бих се отказала. Сега покрай бременността няма да се прибирам минимум година, надявам се да издържа, но като ме завърти шайбата с бебелан сигурно няма да ми е до това  Grinning
Пътъвала съм 1 път с кола, беше доста уморително, въпреки че си спахме в мотел през нощта. С новата компания Bexx Air летях 1път, останах доволна, на отиване имахме малко закъснение, но на връщане всичко си беше наред.   Wink
Всъшност проблемите като се замисля са само на бг територия., По едно време летях с чартъри до морето и оттам до София- с автобус.  Повече няма да го правя обаче- 1 път гонихме самолета от Велико Търново (развали се там автобуса) до Варна с такси, другият път пък го чаках в Бургас около 5 часа на 40 градуса жега   Imp

# 17
  • Мнения: 1 959
www.balkanholidays.co.uk    tova sa BG aviolinija poleta vi otivane i vrashtane izliza kam £260 letjat do Varna i Burgas problema pone za men e che letjat samo ljatoto(chartari).ekipaja e balgarski .Razgledaite saita i sami shte vidite.

# 18
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: 6o6i
С новата компания Bexx Air летях 1път, останах доволна, на отиване имахме малко закъснение, но на връщане всичко си беше наред.   Wink

Чувала съм за тази нова компания. С какви самолети летят? Защото аз нямам много доверие на авиокомпании, които не познавам... Confused  Не че и при другите не може да стане нещо, но все пак се чувствам по-сигурно по отношение на поддръжка и т.н.

# 19
  • Мнения: 1 975
nie ne sme si xodili ot mnooooooooooooogo vreme  Cry

# 20
  • Мнения: 2 567
Цитат на: rosa
Цитат на: 6o6i
С новата компания Bexx Air летях 1път, останах доволна, на отиване имахме малко закъснение, но на връщане всичко си беше наред.   Wink

Чувала съм за тази нова компания. С какви самолети летят? Защото аз нямам много доверие на авиокомпании, които не познавам... Confused  Не че и при другите не може да стане нещо, но все пак се чувствам по-сигурно по отношение на поддръжка и т.н.


С ТУ или Airbus. Ние нямахме проблеми, но чувах едни страхотии за един от полетите им-в София натоварили пасажерите по живо по здраво и после започнало едно суетене около самолета, работници се накачили на крилото... Shocked  Shocked  Shocked  Та народът се развикал вътре и резултата бил 5-6 часа чакане на летище София докато намерят нов самолет.  Imp

# 21
  • Мнения: 2 452
Аз досега си ходех поне веднъж годишно, а миналата година си бях 2 пъти, но то бе по изключение и много неприятен повод Sad
След точно една седмица ще бъдем във Варна, цялото семейство  #Milti Ние нямаме кой знае какъв избор, защото освен със самолет, другия вариант е да прекосим океана с кораб, но това може да стане един ден, като се пенсионираме. Сега няма да ни стигне времето от отпуските. Ние обикновено пътуваме през UK с прекъсване, защото съпругът ми е оттам, та и сега ще бъдем 1 седмица в България и след това в UK.
По повод този постинг:
Цитат на: aniji
www.balkanholidays.co.uk    tova sa BG aviolinija poleta vi otivane i vrashtane izliza kam £260 letjat do Varna i Burgas problema pone za men e che letjat samo ljatoto(chartari).ekipaja e balgarski .Razgledaite saita i sami shte vidite.

Тази година билетите бяха изчерпани с много месеци напред - ние през юни не успяхме да си купим билети за НИКАКЪВ чартърен полет до Варна (нямаше и до Бургас, защото аз в отчаянието си опитах всичко, дори разговарях с представител на компанията) за началото на септември (което е добре за туризма в България!). Ако искате да пътувате по този начин си купете билети няколко месеца предварително или рискувайте за "last minute deal".
Нашето пътуване ни коства няколко хиляди (май е около 5000$) с преспиване в хотел в Лондон (там имаме много приятели, но самолета ни е в 6 сутринта, та най-удобно е да преспим на летището) и т.н. за 3-ма души. На теория  билета за дете над 2 години е 50% от този за възрастен, но  на практика се заплаща около 80% от цената за възрастен Cry .
"Мама от Финландия", аз "едно време" живеех във Финландия (Куопио) та следващото лято сме решили да идваме до Финландия, за да заведем дъщеря ми до Рованиеми, за да се срещне със  Santa.
По този повод, дъщеря ми (2g. 10 m,) е с впечатлението, че Санта "lives in the Fireplace" and "the Wolves make the toys for the children".  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 22
Цитат на: aniji
www.balkanholidays.co.uk    tova sa BG aviolinija poleta vi otivane i vrashtane izliza kam £260 letjat do Varna i Burgas problema pone za men e che letjat samo ljatoto(chartari).ekipaja e balgarski .Razgledaite saita i sami shte vidite.

Ей да ви се похваля. Ще си ходя в БЪЛГАРИЯ. Това е най-хубавият подарък получен от мъжът ми. Вчера ми съобщи, че ми е закупил билет от Болкан холидейс. Билета ми струва 229 паунда. Казцам на летище Бургас. За първи път ще летя с български линии, че да видим. Отивам си сама за две седмици. Децата и кучето той ще гледа.
ГАБРОВО дръж се - идааааааааааааа Laughing  Laughing  Grinning  Sunglasses
Забравих да кажа, че летя от Абърдийн директно до Бургас - кеф, няма да имам смени Simple Smile

# 23
  • MUC
  • Мнения: 572
Цитат на: Honda
Цитат на: aniji
www.balkanholidays.co.uk    tova sa BG aviolinija poleta vi otivane i vrashtane izliza kam £260 letjat do Varna i Burgas problema pone za men e che letjat samo ljatoto(chartari).ekipaja e balgarski .Razgledaite saita i sami shte vidite.

Ей да ви се похваля. Ще си ходя в БЪЛГАРИЯ. Това е най-хубавият подарък получен от мъжът ми. Вчера ми съобщи, че ми е закупил билет от Болкан холидейс. Билета ми струва 229 паунда. Казцам на летище Бургас. За първи път ще летя с български линии, че да видим. Отивам си сама за две седмици. Децата и кучето той ще гледа.
ГАБРОВО дръж се - идааааааааааааа Laughing  Laughing  Grinning  Sunglasses
Забравих да кажа, че летя от Абърдийн директно до Бургас - кеф, няма да имам смени Simple Smile


Супер Хонда! Направо ти завиждам, но благородно:lol:
Това чартър ли е до Бургас?

А ние тука вече посрещаме есента Cry

# 24
  • Мнения: 530
Цитат на: Honda
Цитат на: aniji
www.balkanholidays.co.uk    tova sa BG aviolinija poleta vi otivane i vrashtane izliza kam £260 letjat do Varna i Burgas problema pone za men e che letjat samo ljatoto(chartari).ekipaja e balgarski .Razgledaite saita i sami shte vidite.

Ей да ви се похваля. Ще си ходя в БЪЛГАРИЯ. Това е най-хубавият подарък получен от мъжът ми. Вчера ми съобщи, че ми е закупил билет от Болкан холидейс. Билета ми струва 229 паунда. Казцам на летище Бургас. За първи път ще летя с български линии, че да видим. Отивам си сама за две седмици. Децата и кучето той ще гледа.
ГАБРОВО дръж се - идааааааааааааа Laughing  Laughing  Grinning  Sunglasses
Забравих да кажа, че летя от Абърдийн директно до Бургас - кеф, няма да имам смени Simple Smile


Еееей, Хонда, наистина страхотен подарък! Вашия тати явно е много смел, щом не го е страх да остане сам с двете щерки и кучето за цели две седмици! Wink  Stuck Out Tongue  Simple Smile  Simple Smile

# 25
Цитат на: Bobbylein
....Това чартър ли е до Бургас?

А ние тука вече посрещаме есента Cry

Да чартърен полет е.
Да не мислиш, че тук е по-различно.  Sad  То тази година се чудя дали въобще имаше лято Rolling Eyes

# 26
Цитат на: MM
...
Еееей, Хонда, наистина страхотен подарък! Вашия тати явно е много смел, щом не го е страх да остане сам с двете щерки и кучето за цели две седмици! Wink  Stuck Out Tongue  Simple Smile  Simple Smile

Остави, аз останах опулена като ми каза. Никога не съм си мислела, че ще поеме такъв "риск" Grinning
Само дето съм на смесени чувства - за първи се разделям с двете пуполинки. Сигурно ще вися на телефонна постоянно Confused

# 27
  • Мнения: 530
И аз не се бях разделяла с Анна (само веднъж за една нощ) до миналото лято (тя тогава беше на 11 месеца). Но я оставихме на майка ми и баща ми в София и отидохме до Гърция за 5 дни с мъжът ми. Вярно е че се обаждахме всеки ден да проверим как са, но честно казано си и починахме идеално. Не може без смесените чуства, но после като си помислиш колко ще им се радваш като ги видиш отново, така тъкмо няма да ти е мъчно че свършва почивката в България. Simple Smile

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Ей да ви се похваля. Ще си ходя в БЪЛГАРИЯ. Това е най-хубавият подарък получен от мъжът ми. Вчера ми съобщи, че ми е закупил билет от Болкан холидейс. Билета ми струва 229 паунда. Казцам на летище Бургас. За първи път ще летя с български линии, че да видим. Отивам си сама за две седмици. Децата и кучето той ще гледа.
ГАБРОВО дръж се - идааааааааааааа Laughing  Laughing  Grinning  Sunglasses
Забравих да кажа, че летя от Абърдийн директно до Бургас - кеф, няма да имам смени Simple Smile

Хей Хонда, това са супер новини Laughing . Много се радвам за теб, мъжът ти е направо златен, чудесен подарък ти е направил.  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 29
Honda priatno prekarvane v Bg!
Nie prednata sedmica se vurnahme ot tam i kakto kazva6 ne e to4no po4ivka a edno ludo ti4ane po rodnini i priateli.osobeno kakto nie biahme s5 mese4nata ni du6teria ,koiato vsi4ki s izklu4enie na maika mi(tia be6e na rajdaneto) ia vidiaha za pruv put.
stana vupros za puti6tata,az su6to sam suglasna 4e iz gradovete sa ujasni,a magistralite bivat.nie specialnomalkata ne sme ia vozili napred nazad s kola,samo ot leti6teto do vku6ti-v skuta mi.
re6ihme da ne vzemame stol4eto za kola i biahme pove4e po razhodki s koli4kata.
za sujalenie vremeto be6e mnogo kofti i samo vednuj otidohme na plaj!ne si spomniam Varna da e bila tolkova obla4na i dujdovna prez avgyst...

xxx

Общи условия

Активация на акаунт