Да заведа ли 2 г. си дете на цирк Балкански?

  • 12 419
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Наистина - някой знае ли актуални цени?

# 16
  • Мнения: 3
Дано цирк Балкански дойде скоро и в Монтана! Иначе аз съм на 20 години и не пропускам цирково представление когато има гостуващ цирк в Монтана!

# 17
  • Мнения: 371
Казаха ми 20лв. за възрастен и 10лв. за дете.

# 18
  • Мнения: 1 420
Аз мисля, че е индивидуално. Щом си водила детето на друго представление и й е харесало, значи няма проблем  Peace Моята щерка е на 3 годинки, но не мисля, че ще издържи на едно място 2 часа, пък било и на цирк. А тея цени са малко...  #Crazy зад а отиде едно 4 членно семейство трябва да даде 60лв за билети и не се знае още колко за пуканки и т.н.  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Веднъж годишно водя сина ми на цирк.тази година искам да отида с двете деца и нямам притеснения дали дъщеря ми ще издържи,тя харесва животни,театър също..мисля,че ще и хареса.
Гледах програмата и мисля да отидем когато цирка се премести в Люлин,надявам се тогава времето да е по-топло.(Имам лош спомен от бързане в проливен дъжд към цирка с почти 3годишния ми син,а аз бременна)

# 20
  • София
  • Мнения: 1 020
Казаха ми 20лв. за възрастен и 10лв. за дете.
10 лева за дете, но най-вероятно е когато е с място, мен ме интересува когато е без място колко е билета.
По-скоро да заведа детето, но май наистина да се стопли повече времето.
Благодаря ви на всички, които се включихте. Очаквам и някой да се включи по-подробно с цени!

# 21
  • Мнения: 577
До колкото ми казаха 20лв възрастен и дете до 3г. без право на място 3лв.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Щом и е интересно - заведи я.

# 23
  • Мнения: 8 999
Мъжът ми заведе децата за пръв път на цирк, когато бяха на 3 /дъщеря ми/ и на 2 г /синът ми/. Каза, че им е било много интересно и са гледали с отворени усти от началото до края.
Ако на детето му доскучее, винаги може да го изведеш навън.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
и ние започнахме с цирка на 2г., ама като че ли тогава не ни беше много интересно, веднъж даже си тръгнахме по средата, моят съвет е да изчакате до 3г., на все пак си зависи и от детето - моето е малко буйно, трудно се задържа два часа на едно място, пък и като сметнеш транспорт, два билета, пуканки, магаренца, снимки и т.н. цената си е доста солена

# 25
  • Мнения: 2 653
Цените за възрастни са- 14,15,24 и 40лв в зависимост от мястото.Деца до 3 г - 3 лева, по-големите мисля бяха по 10.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 020
Цените за възрастни са- 14,15,24 и 40лв в зависимост от мястото.Деца до 3 г - 3 лева, по-големите мисля бяха по 10.
Много полезна информация. Преди малко дадох на моя приятелка да вземе от 20 лв билети за мен и детето, а то такава цена няма  Rolling Eyes. Дано тези по 14 и 15 лева да са на прилична места, ако не остава от 24.

# 27
  • Мнения: 2 653
Цените за възрастни са- 14,15,24 и 40лв в зависимост от мястото.Деца до 3 г - 3 лева, по-големите мисля бяха по 10.
Много полезна информация. Преди малко дадох на моя приятелка да вземе от 20 лв билети за мен и детето, а то такава цена няма  Rolling Eyes. Дано тези по 14 и 15 лева да са на прилична места, ако не остава от 24.
Всъщност не до-уточних:
Аз запомних най-ниската и най-високата цена.Другите ги налучквам- но бяха горе-долу такива.

Аз мисля да водя детето и също не знам какви места да избера.Някой знае ли кой  сектор къде е горе-долу?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Гледах програмата и мисля да отидем когато цирка се премести в Люлин,надявам се тогава времето да е по-топло.
Къде я гледа тази програма? Мен ме интересува инфо за Надежда.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт