Кога започахте да возите детето в количката по посока на движението?

  • 8 228
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 475
Откако смених зимния с летен кош, на 4.5м Peace

# 46
  • Мнения: 3 621
Преди по-малко от месец когато започнах да го возя в лятна количка. Една година и 1 месец го возех с лице към мен.
Съветвам те обаче по-рано да смениш положението, защото моя син все още не е свикнал да не ме вижда.

# 47
  • Мнения: 166
Нашата количка беше такава, че детето нямаше как да гледа към мен, т.е. откакто се е родила все гледа напред Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 424
Единствено кошът за новородено гледаше към мен. Смених с другия кош още в 3-я месец, а той има опция -да гледа към мен или по посока на движението. Избрах да гледе по посока на движението и на малкия си му беше много интересно и все още му е интересно. Имам прозорче на коша и си го наблюдавам. Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 601
Първите 3-4 месеца я возех в кош за новородено и беше с лице към мен, после до годинка я возех в кошницата за кола върху базата на количката, пак с лице към мен. Чак след годинка започна да се вози в летния вариант на количката по посока на движението.
Така сме прекарали много безценни часове комуникирайки с детето. Peace

# 50
  • Мнения: 399
И при двете си деца на 5 месечна възраст.

# 51
  • Мнения: 2 658
Ами е zнам кога точно. И моята количка е с кош, който можеш да сложиш в която си искаш посока. В началото, когато zапочнах да го иzполzвам, я воzех с лице към мен. После по някое време вече както дойде и според настроението ми/ й  Peace

# 52
  • Мнения: 2 674
Никога не е била возена срещу движението. В началото имахме кенгуру.

# 53
  • Мнения: 8 999
Когато се научиха да седят стабилно - към 7мия месец.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 272
От както го извеждам по разходки, а каката от 4-5 месец.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Миналата година когато махнах зимния кош, началото на май. Октомври края пак завъртях количката към мен да гледа малката, че тук при нас много духа, все още е в това положение количката, мисля още малко като се постопли пак да я обърна с гръб към мен. Като има опции количката ми да се върти, защо да разболявам детето си като му духа студения вятър насреща.
Ти най добре ще прецениш кога е време да завъртиш количката Peace

# 56
  • Мнения: 582
Само първите 2 месеца гледаше към мен  Peace

# 57
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ами някъде след 5- ти месец. Той вече можеше да се обръща и се завърташе по корем и гледаше в посока на движението.

# 58
  • Мнения: 645
В интерес на истината Яна хич не иска и да ме вижда Whistling, ако ме вижда иска да я нося, а ако не, си гледа спокойно. Но я обърнах късно (скоро) защото тук много духа а тя много се дразни на вятъра, а и е студен. Peace

# 59
  • Мнения: 199
Късничко - към 10 месеца. Но освен, че го виждах аз, някъде бях чела, че бебчето се развива и усвоява по-спокойно околния свят, когато вижда майката. В началото на него не му прави впечатление дали гледа нещата отпред назад или обратно... И тъй като това ми се стори логично го обърнах чак, когато той започна сам да се върти напред. (:  Сега зимата пак беше с гръб към движението - да му е завет.

Общи условия

Активация на акаунт