
Мим- ЙоЙо много обича да се заглежда в телевизора, като рекламите са й фаворит, каквото и да прави, като започнат и тя застава и гледа с отворена уста, даже аз ако застана пред нея, тя с се отмества да може да види, че й преча
Люби- от съвсем скоро слагам ЙоЙо сутрин на гърне, все още не мога да кажа, че има някакви успехи, в повечето случай тя не иска да седи там и става и тръгва нанякъде, До пък съвсем не одавна пък изобщо не я бях слагала. Не знам дали така рябваше да постъпя- но при нас така се получи, аз не се притеснявам обаче, предполагам, че все в някой момент ще свикне
. И сега пак аз да попитам- на обяд и на вечеря давате ли хлбя или сухар с яденето- че се как да постъпя- аз на обяд не й давам, а на вечеря, ако е супа, слагам по едно или две сухарчета.

Моята втора много бледа линия е Делян 
Толкова да бях сигурна. Не мога само да си обясна втората линийка. При Крис пак ми беше бледа. Не знам може би твърде много искам, за да стане.