Отговори
# 60
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен!

Димяни, стискам палци всичко да е наред!!!

А относно това какво ти се яде и как изглеждаш да се определя пола на бебо, си мисля че не винаги са верни ( или на мен така ми се иска) - искам момиченце, нос това тестено дето ми се хапва, може да се радвами на сини пелени Simple Smile

Весел ден на всички!!!

# 61
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Hug.
Май всички сме болни на тема ягоди, а аз си мислех,че нещо не съм в час  Grinning. Кисело и люто ми се ядеше с Дани сега ми се яде сладко,а по принцип не го обичам. Според храната определят пола на бебето.Бабите казват,че като се яде кисело щяло да бъде момче.

# 62
  • Мнения: 66
Кисело ми се ядеше от началото на бременността , сега ми се яде повече сладко и тестяно и... тея ягоди  Embarassed

# 63
  • Мнения: 120
добро утро!
Димяни, да дадеш отчет веднага как са бебчовци Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Аз да се пооплача, с това гадене и неядене съм качила 3 килца, а като проям..лелееее, не се виждам , сигурно ще се търкалям за по-удобно , вместо да ходя. Досега винаги съм била горе 0 долу на едни килограми и това с напълняването ми е много любопитно  Laughing Важното е бебчовците да са добре, пък после те ще ни помогнат да свалим килограмите - като ги подгоним и з градинките smile3535

# 64
  • Варна
  • Мнения: 245
Само успях да вкарам новите мами, за друго нямам време,много работа, чукнахме стотака Wink
За срещата май ще успея на време, но както стане.

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
 Добро утро!
 Димяни, вече чакаме добри новини!  Hug

Гледам за ягоди си говорите и на мен ми се ядат, но още не съм, чакам да излязат истинските, ама дали ще дочакам.
  Относно запека - всичко което сте изброили съм пробвала, но няма ефект, та затова мисля да прибягна до лекарства, ама ще видим доки какво ще каже. Пък може и като спра но шпато и дуфастона и нещата да се подобрят, ама е много неприятно, аз не съм имала такива проблеми до сега и много ми тежи, да не говорим, че не мога да си хапна като хората, само мисля кое запича и тн и само салати и такива неща ям, а в същото време съм качила все едно се тъпча само с боклуци - не е честно!  Tired

Аз съм на БХС днес, стискайте палци всичко да е наред!

Аааа и много весело да си изкарате на срещата, много снимки да направите, та и ние да ви се порадваме!   bouquet

# 66
  • Мнения: 367
добро утро,

относно храните с ванеса налитах на кисело и черен шоколад както и мноооооого мандарини. сега съм на тесто и аз  Embarassed дай ми дюнери , пици манджа да не видя. хапвам и много салатка и фрешове си правя така цели плодове не ми се ядът. ягодите... много изкуствени ми изглеждат вчера ванеса поиска  и взех 200гр. заради нея, не бяха чак толкова изкуствени както изглеждат, но не бяха и от сладките. нямам търпение да дойде сезона на ягодите и черешите голямо лапане ще падне. и аз имам 3 килца вече на дупето  Embarassed  с ванеса качвах по малко, но сега надеждата ми е, че все пак по-голямата част от бременността ще е през лятото и ще качвам по-малко като се стопли и е пълно със сезонни плодове и зеленчуци

# 67
  • Мнения: X
 Hug Здравейте!
Този проблем с килограмите и мен ме мъчи. Много често огладнявам, а пък с плодове и зеленчуци не се засищам. Не знам какво ще измисля, но трябва да намаля тестените неща. Не че ям по много, но само с тях ми минава глада.
Хайде, днес които имат прегледи - да са успешни.   bouquet
Аз вчера много се изплаших, защото имах разстройство... нали много ме е страх от разни зарази, подплаших се, че е листериоза  ooooh!. Ама видях, че има и други симптоми, освен разстройството и се успокоих. Много внимавам с измиването на зеленчуците иначе.
Лек ден!!


Като сме заговорили за хапване - ето по една тортичка, а кафенцето е безкофеиново!  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 09:52 от Анонимен

# 68
  • Мнения: 36
Добро утро

Честита ни нова темичка Hugгледам  вече сме 100 ...... smile3501
Добре дошли на новите мами Hug
Дамяни и на всички които са днес на преглед  fingerscrossed fingerscrossed и да разкажете
относно храните определено наблягам на кисело от самото начало сега започнах със сладолед ,който никога не съм обичала Rolling Eyes
момичета, защо така един ден съм добре ,на следващия мнооого зле Sick,чудя се кога ли ще спрем с тия неразположения #Crazy Sick
лек и спокоен ден

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте мпмичета  Hug!
Димяни, стискам палци всичко да е наред и да ти кажат че са слдуранки Simple Smile!
Дайте тая рецепта за фрикасето, че аз никога не съм правила, да взема да се пробвам:).
А за това какво ми се яде - ами и аз наблягам на тестените неща...ужас  Simple Smile ! Плодове хич не ми се ядат, насилвам се от време на време де Simple Smile. А иначе определено се чувствам погрозняла, появяват ми се пъпки ...и изглеждам така като бях в кря на 5ия месец с първата бременност...ама ...какво да се прави. А... и огладнявам честичко Simple Smile

# 70
  • Мнения: 109
Добро утро и минавам само да ви пожелая хъбав ден! Бъдете много усмихнатиии.....Аз изчезвам,че в неделя имам изпит и имам да чета страшно многоо Hug А и сега прочетох от старата тема Тина и аз съм право 3-та година,радвам се да видя още една колежка Laughing

# 71
  • Мнения: 206
Добро утро и от мен! Аз май съм от по-къ?сно ставащите мами  Embarassed Изядох си мюслите и вече съм на линия  Wink
Димяни, успех на прегледа, чакаме новини. Дали ще ти кажат вече какъв е пола на близнаците? че и аз се вълнувам кога ще разбера за моите  Praynig . Наизлязоха прогнози за 2 момичета, а бащата твърди, че щял да е истински майстор, ако са момче и момиче  dance
Та за ягодите  Laughing и аз ги видях вече в магазина, но мисля, че са някои изкуствени. Иначе ходихме на гости и там ни почерпиха, но бяха в плодова салата, та много не можах да им усетя вкуса  Thinking Вероятно следващия път и аз ще си купя, защото ги обичам.
Иначе на мен не са ми се променили вкусовете досега, ям си и си обичам всичко, което и преди. Чакам и аз лятото, когато ще има много и вкусни плодове  newsm22
Дават в момента по НОВА за храните и бременността. Храни, които ако ядеш преди и по време на зачеването може да определиш пола  newsm78. Дали според вас важи и тези храни, които хапваме по време на самата бременност?

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 10:38 от addy_1

# 72
  • Мнения: 189
Гледам пак за ядене сте се заговорили.....Аз си купих вече ягоди, хапнах една, две и ги наложих със захар, много обичам сиропа после, нооо на следващият ден половината се бяха развалили. Това потвърждава предположенията ви, че са изкуствени, но пък ако ви се яде, не виждам защо да не куснете една-две.

Добре дошли на новите майчета, много сме- силни сме Laughing

# 73
  • Мнения: 134
Добро утро момичета,бих искала да помоля мамите от Пловдив за малко помощ,да ми препоръчат добър гинеколог.В момента ходя при гинеколкога на поликниниката в която ми е личния лекар,но той не ми отделя повече от 10-15 мин. на месец.Това ми е първа бременност и нямам много информация за каквото и да било за сега де.Бих била благодарна да ми дадете съвет къде ходите вие и доволни ли сте,благодаря ви предварително.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен   food010
Добре дошли на новите мами  Hug

Гледам че си говорите за килограми и размери. На мен ми е първа бременност и нямам база за сравнение - но корема ми е доста подут. Раста и на дупе  newsm45 . Преди 10 дни някъде бях на консултация и се оказа, че съм качила 2 кг - и това за няма и два месеца  Embarassed

А за яденето - ям си както и преди, само дето включих и закуска (преди нямах този навик  Embarassed )

Успех на всички, на които има предстоят прегледи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт