Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 5

  • 23 323
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 157
Добър вечер аз понеже не съм първа младост си избирам Умут Курт.За рециклирана госпожица като мен даже името КУРт е подходящо
Вече си в списъка под №2

# 62
  • Мнения: 2


а какво ще кажете за това?

# 63
  • Мнения: 10 240

Като че ли е малко самотен....

# 64
  • Мнения: 2 157
Сега да ви светна за притвореното око.Моя син има същия проблем.Това се получава при хора където имат мързеливо око  и трябва да носят очила.Това го забелязах още много отдавна и после вече видях,че носи очила с диотър,но не винаги. newsm78
Благодаря за информацията. Аз забелязах, че не винаги едното му око е притворено и си помислих, че е при определено психично състояние. Грешката е моя.

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 0
Кукли много напред сте дръпнали. Сега ще ви изчето първо и после ще се включа в дебатите. #Crazy

# 66
  • Мнения: 2


а тази ми е просто любима:)

# 67
  • Мнения: 581
цял ден ме няма номера са раздавани, много сте писали,едвам ви настигнах.До Джансел не мога да се доредя, особено след заканата на Морганчето че ще го остави кожа и кости, такъв мъж не ми трябва.

# 68
  • Мнения: 2 157


а какво ще кажете за това?
Браво момиче, бързо влезе в час   newsm10 newsm10

# 69
  • София
  • Мнения: 5 334
Днес shuffle-ът на iPod-а ми се гаври с мен. От 10 песни... 7-ма вече е френска. newsm78 hahaha hahaha hahaha
Размазвам се да пея, а дядо се кефи (върл франкофон е той). Stop

# 70
  • София
  • Мнения: 1


а какво ще кажете за това?

Е, тука вече хич няма да чакам ни ред, ни конкурс. Веднага му се хвърлям само по парфюм!

# 71
  • Мнения: 2 157

Като че ли е малко самотен....
Сигурно му липсва Париж! Като гледах във форумите как го бяха разпънали заради френския му акцент, не ще да е бил щастлив.  ooooh!

# 72
  • Мнения: 2 157
Днес shuffle-ът на iPod-а ми се гаври с мен. От 10 песни... 7-ма вече е френска. newsm78 hahaha hahaha hahaha
Размазвам се да пея, а дядо се кефи (върл франкофон е той). Stop
Че ние нали нищим в момента един френски гражданин. Всичко си е ОК

# 73
  • Мнения: 56
Я кажи какво пише по форумите за наш'то момче.какви кусури му изкарват #2gunfire #2gunfire

# 74
  • Мнения: 581
момичета, много ви се моля, сложете такива снимчици къде в леглото, къде на плажа и на Умут Курт. Поне да поизплакнем очите.

Общи условия

Активация на акаунт