1001 нощи -Започнахме втора година , а Приказката ни живо продължение има - 126

  • 47 350
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 4

THANK YOU SIMONA Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 630
Момичета, и за мен всичко е нормално! Наистина екзалтирани сме от щастието  на нашите любими Берг и Халит / да не говоря и в притурка с Алиджим/ и тази екзалтация ни върти в един водовъртеж, но въртейки се, ние получаваме и глътки въздух / и то толкова необходими/ и от всички други  артисти, взели участие във неповторимия филм 1001 нощи. Не без значение е и това, че тази любов се е зародила в това обкръжение, а и не само за това.
В този ред на мисли аз искам да споделя, че е хубаво,  както нашето Аше постна снимки на нашите любимци с естественото им продължение на зародилата им се любов във филма  в първата страница на темата. Това е нещо с което ние се гордеем и то не трябва да се подтиска и се крие. Тази любов трябва да се развява като флаг за любовта във живота - такава каквато трябва да бъде за всяка жена, за всеки мъж!
Но искам и да допълня, че не вярвам някоя от всички нас, които се подвизаваме тук да бъде против постването на снимки на който и да е друг герой /артист/ от филма в тази тема. Аз лично нямам думата, защото с изнамирането на снимки и на новости за артистите не съм на ти , но с върховно удоволствие се наслаждавам на труда на неуморните пчелички, които ни доставят всеки ден невероятно блаженство от допира до нашите герои.Лични благодарности винаги съм отправяла към всички папарачки, преводачки за новости в професионалния  и  личен живот на артистите!  Въпреки, че не съм много съгласна да се ровя  в личния живот на някого, но те така ни омаяха, че и да не искат ние сме нащрек.
Та така, радвам се в тази тема да се срещаме по често /разбира се по възможност /  с всички артисти и снимачен екип на 1001 нощи. Зареждат ме с енергия. Като се почне от Онур Аксал /само как звучи/ и се стигне до Айше.
Много дълго стана! Извинявам се! Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 00:21 от Goni

# 48
  • Мнения: 2 411
КРАСИ ЗА ПОСТ 2 newsm51 newsm51 newsm51
ФРЕШ,ЧУДЕСНИ СНИМКИ! smile3525 smile3525 smile3525
МАРИ ЗА ПОСТ 311 ОТ ТЕМА 125 ЕДНО Г-О-О-О-О- ЛЯМО БРАВО! smile3501 smile3501 smile3501

# 49
# 50
  • Мнения: 4
Admirer,БЛАГОДАРЯ     bouquet  
Това е комедия, кога ли  е снимана  newsm78
Халит много ми хареса и тук Hug Hug
Очевидно и тези роли му се отдават много добре  Grinning

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 23:59 от fresh13

# 51
# 52
# 53
  • Мнения: 4
Здравейтеnewsm51
Ето ме и мен в новата ни тема - asha Благодаря! За лека нощ  luvbed нещо от мен  newsm51 Hug Поздрави! Hug newsm51

  Two Hearts

# 54
# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 4
joreste,прекрасни колажи newsm03 newsm51 newsm03

# 58
  • Мнения: 630
joreste, благодаря ти!  bouquet  bouquet newsm10 smile3525 newsm51

# 59

Общи условия

Активация на акаунт