ЯНУАРЧЕТО порастна, вече е на три, мама и да пие в петък я мързи!

  • 29 391
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Пийте едно довечера и за мен, че тук алкохол не продават cry.
А как ви завиждам, че сте точно в този ресторант... оризовите им нудъли с пилешко са разкошни, както и патицата и телешкото на плоча  cry Абе всичката им манджичка е разкошна.

# 16
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ели, ще боли,ще боли и ще мине Hug Crazy Пък ти после го отпразнувай Mr. Green

Аз категорично ще дойда,ако ще и още едно да родя Mr. Green Mr. Green Така имам нужда, ама така имам нужда - цяла седмица се побърках от ходене по всякакви институции, подготовка на документи за деца,куче,кола, и накрая ми го забиха с паспорта на Дани Twisted Evil #Cussing out #Cussing out Системата им не работела, паспорти не правят , уж платих за бърза поръчка, днес трябваше да е готов, да пътуваме в неделя ,ама грънци #2gunfire Сега и на Рик му се объркаха нещата, никой не ти казва кога ще е готов паспорта, не можем да си планираме нищо, Рик лееекинкооо започна да се изнервя, правиме тук едни страшни схеми.....така че - идвам, и ще пия Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Даже сега ходихме до Дар от боговете и го видях и къде е Mr. Green /а в България не съм ходила на китайски от сто години/гнус ме е Sick/. Само на морето си имам един, на приятели е ,само там ходя.Ама сега, нали и Ивонска ще яде - та ако се гътна, няма да съм сама Mr. Green/


Десиии, разказвай как е там де - как пътувахте, децата как го понесоха, къде живеете сега, какво правиш по цял ден - докладвай Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
...Ама сега, нали и Ивонска ще яде - та ако се гътна, няма да съм сама Mr. Green/
...

Еш па таа!  Mr. Green Аз и да се капична, се един Шош ще отгледате! Ми, ти с тея 3 (три!!!) деца по-добре да оцелееш!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
...Ама сега, нали и Ивонска ще яде - та ако се гътна, няма да съм сама Mr. Green/
...

Еш па таа!  Mr. Green Аз и да се капична, се един Шош ще отгледате! Ми, ти с тея 3 (три!!!) деца по-добре да оцелееш!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

Очаквах този отговор, и понеже знам че си милосърдна - ако нещо ми стане от китайското - ти ще ми гледаш децата/и кучето/ Naughty Naughty Mr. Green Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
...Ама сега, нали и Ивонска ще яде - та ако се гътна, няма да съм сама Mr. Green/
...

Еш па таа!  Mr. Green Аз и да се капична, се един Шош ще отгледате! Ми, ти с тея 3 (три!!!) деца по-добре да оцелееш!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

Очаквах този отговор, и понеже знам че си милосърдна - ако нещо ми стане от китайското - ти ще ми гледаш децата/и кучето/ Naughty Naughty Mr. Green Mr. Green

Мисля, че ще се гътна още преди да си изстинала съвсем, при тая перспектива...  Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 18:58 от ivonska

# 20
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ив, а още не сме и пили Mr. Green А виж какъв черен мини сериал си спретнахме Mr. Green Mr. Green Ай наздраве Mr. Green Горките китайци довечера Crazy Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Ние с Лилита допиваме у нас!  Party Малко ни беше, ма пусти срам... тръгнахме си с другите!  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 471
Па да ви кажа с Ива си допиваме в тях....................положението рязко се влошава.................дръж се пиано бар

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 7 418
  Момичета,завиждам ви!  Mr. Green
  Аз съм на вълна търсене на лекар/болница за естествено раждане,но......Нещо не виждам никаква светлина в тунела.
  Искам и таткото да присъства.Оказа се,че за някои болници/лекари и това е проблем... #2gunfire
 
  Извинявайте,че не се вписвам във вашите хортувки.Ама нещо.....Чак сън не ме лови с тез' моите размисли.....

   Освен това ,затвориха единствен детски клуб до нас.Та сега ще влача Алекс по гинеколози и лаборатории,че вкъщи няма кой да го гледа....... Crazy

# 26
  • Мнения: 1 132

 Laughing Laughing
Завидях ви неблагородно.  Mr. Green
Селма, в Токуда? Имам спомени, че Джъст Ваня ражда там и беше много доволна.
KayRenn, къде си, че нама алкохол? Да пращаме? Аз живея близо до фабриката на Гролш, обмислям прекопаване на тунел (само десетина км) до там и да си пусна една чешмичка с биричка вкъщи.  Mr. Green

# 27
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Мопси, златна ще ти излезе пратката до тук Simple Smile. В Джакарта съм.

Днес си направихме разпускащ ден с едно българско семейство, живеещо от 2 години тук. Много приятно беше. Заведохме дечурлигата в един много голям детски център, те вилняха, а ние си похортувахме и се поопознахме. Те ме светнаха, че все пак се намира бира и винце по тия ширини, но е скъпичко. По празници може и да се черпим Wink.

# 28
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ауу, без алкохол? Това мъчение колко време ще трае. Абе Дес, аз не що пропуснах колко време ще сте там newsm78
Ние се разходихме, но определено мъ мързи и предпочитам да си седим в къщи Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 3 099
Освен мен, други оцелели от снощното надквакване няма ли?!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт