Хайде пак на почивка в Сандански

  • 129 456
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Около километър и половина е, Алексче.  Но е нагоооооооре, нагоре, един баир, не е работа.

# 46
  • Мнения: 497
Ха, ха, и ние утре сме там.
Алексче, не е много малко разстоянието, но в никакъв случай не е чак пък непреодолимо, особено ако имате желание за разходка. Минавали сме го няколко път-точто от Тайм аут до австрийския...

# 47
  • Мнения: X
Щом е километър-два, не е проблем.

Медите определено изглежда страхотно, а и офертата им е добра: 218 лв. за две нощувки със закуска и вечеря в двойна стая.

Събирам още мнения!  Peace

# 48
  • Мнения: 5 370
Наистина е много хубав хотелът, а каква горичка има зад него и каква разходчица може да си спретнете.....
Дано само вътрешният басейн да е топъл, че миналта година, когато ходихме, беше 24 градуса, никой май не плуваше, имало някаква повреда???

# 49
  • Мнения: X
Сега видях, че офертата на Медите се отнася за апартаментния комплекс; той на какво разстояние е от самия хотел? Нещо не можах да намеря инфо.  newsm78

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 854
Някой ако може да препоръча кръчма около центъра на Сандански, много ще съм благодарна   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 915
Ресторантът на Интерхотел Сандански имаше страхотни оферти за хранене на бюфет.
Ако консумирате и напитки, обаче ще ви излезне солено.

# 52
  • Мнения: 3 695
Някой може ли да даде отзиви за х-л Перун?
Предварително благодаря!   bouquet

# 53
  • Мнения: 3 051
Да не питаш заради изтеклата оферта на Грабо.бг?  Mr. Green
Като се върнем ще споделя впечатления.  Peace

# 54
  • Мнения: 3 695
Заради 50% отстъпка питах, ама като видях, че над 600 души са си купили пакета  Crazy - мога само да ти пожелая да си я ползваш когато ти е удобно.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 051
E, 600 човека са взели ваучер, но може би не всички ще го платят.. Иначе говорих предварително с хотела и казаха, че ще приемат всички, дори да мине срока и да не се притесняваме.. Ние мислим да ходим през седмицата, за да е по-спокойно..  Peace

# 56
  • Мнения: 3 695
Приятно изкарване и да разкажеш после!  Peace

# 57
  • Мнения: 252
Здравейте!
Честита нова година на всички - здраве, щастие късмет!

Искам да попитам някой може ли да ми препоръча вила, къща под наем в Мелник или Сандански - сатав въпрос за далечните 3-6 март 2011, но понеже сме доста хора около 13 човека /заедно с децта/ и започвам още от сега търсенето. Предпочитаме къща, а не хотел че с децата ще вдигнем всичко на главите си  Laughing
Благодаря ви предварително?

# 58
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.Интересува ме някой който е ходил по здравословни причини в Сандански-какъв е резултатът.Искаме април да заведем дъщеричката ми там.

# 59
  • Мнения: 3 695
Здравейте.Интересува ме някой който е ходил по здравословни причини в Сандански-какъв е резултатът.Искаме април да заведем дъщеричката ми там.
Не сме ходили специално заради това, но и двата пъти спряха като с магическа пръчка продължителните кашлици на дъщеря ми. Единия път бяхме само за 3 нощувки. Успех и на вас!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт