90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №92

  • 31 991
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Добро утро фиданки   bouquet
sunnytania мерси за закуската!
marettto благодаря за чайчето!
Валенцето доколкото имам спомен ние почнахме на една дата.Страхотен резултат си постигнала до сега  Hug
Днес съм на плодове.Приготвила съм си ябълки,киви и сурови лешници.

# 676
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен... Simple Smile И аз днес съм плодова ... започнах с ананас и мисля днес това да е плода... приготвила съм и домати, краставици, както и бадеми Simple Smile Аз имам днес много за учене... да видим как ще се случат нещата Simple Smile
Валенцето, ... уникални резултати! Simple Smile
Успешен ден!

# 677
  • Мнения: 66
Здрвейте момичета,

и аз се похваля Wink- след вчерашния подов ден съм -0.5кг Simple Smile. Днес ми е белтъчен ден. За закуска 3кивита, обяд-руло стефани със спанак и салатка домати и краставици, вечеря- печено пиле.

# 678
  • Мнения: 517
Ей, как сте..Simple Smile)
Аз преди месец приключих диетата и все още поддържам килограмите си.Нито грамче някак качено. Появи ми голям проблем при WC и въпреки това весичко е наред. Спрях да ям тестени закуски, сладкото е сведено до минимум и не ям бял хляб. Това не са ограничения въведени от мен, а всичко е от самосебе си. Не изпитвам желание да ям баници, кифли, пици и прочие.. Сладко ям, но рядко.
Спрях да пия много вода, в това отчитам голям минус.
Гергана Султанова съм, за тези които ме знаят. Смених си името, заради някои съображения Simple Smile)
Желая на всички успех. Сега се настройвам отново да започна диетата, но все още не е дошъл моменттът Simple Smile

# 679
  • Мнения: 0
Гергана,здравей.Помня те аз точно започнах диетата и скоро след това ти я приключи.Разделно ли се храниш сега или само си ограничила сладкото и тестеното?Само с плодове ли закусваш?Инересувам се защото много ме е страх като приключа режима да не кача обратно килограмите.

# 680
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!
Aneeta,никога не съм хапвала сушени плодове,защото съдържат по-висок процент въглехидрати(захари) в сравнение с пресните плодове, но пък хапвам понякога ядки.Но все пак сушените плодове са си разрешени в плодов ден и можеш спокойно да си ги хапваш.
Браво,Нана, не се и съмнявах в теб!
Maxell,може да ги подслаждаш само във въглехидратния.Ще свикнеш да ги пиеш чисти - не е трудно.
Marettto, честито за хубавите новини!За стриите - може да се появят и от отслабване.
Missy8008,честити поводи и на теб и много успех!
Zvun4e, колко си висока?Историята ти на качване на кг и начални кг съвпада едно към едно с моите данни - направо се учудих.

# 681
  • Мнения: 0
Добро утро, фиданки! И аз отчитам малък - днес след белтъчния ден  Simple Smile
Днес съм на варива:
З-портокал
О-1 купичка боб
В-1/2 купичка боб
Пак ме е налегнал глада, а има 1 час до обяда.  #Crazy

# 682
  • Мнения: 7
Simple Smile не се смей... 159 см... Simple Smile понякога тези кантари, които мерят височина, кг и т. н. (аз вкъщи нямам и само на такъв се меря) ми показва 161-162 см... Simple Smile

# 683
  • Мнения: 0
От няколко дни се чудя и чак сега се сещам да попитам.. може ли във въглехидратен ден да се ядат филийки с мед?

# 684
  • Мнения: 66
Kristin, според мен може Peace .

# 685
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки Hug Hug
Ladena  аз мисля че ти си по прекалила във въглехидрятеният ти ден
2 пакетчета беик ролс и то за вечеря,незнам ама мисля че това е много.А пък и това мляко не трябва ли да ти е в белтъчения ден
Реа и от мен бързо оправяне,ако не се чувстваш добре с този режим смениго и спортувай повече
MaGGiE_88 аз мисля че мъслините не са в плодовия ден
marettto не се притеснявай  има и такива дни в които просто няма как да не съгрешиш
zvun4e и аз в плодовият ден си потправям леко салатката ,просто немога без това
SMG добре дошла,и аз съм от скоро на този режим,но мога и аз като теб да се похваля ,че сантиметрите стават все по-малки.
Kristin_ аз мисля,че не може да сложиш в бобената салата лютеница, не дей да правиш такива прегрешения може и без нея, какво толкова.Ако толкова много обичаш бобената салата в тази комбинация,помисли си как ще изглеждаш когато свърши режима.
mimeto15 за стъфидите незнам дали може,защото в тях има захар
mama tini ако толкова много неможеш без кафе,пийва го без захар
Валенцето браво,браво на теб
irina браво и на теб, пожелавам ти още много миноси, пожелавам ги на всички
BAD WOMAN това е страхотно да си запазиш килограмите,браво на теб.
  bouquet  bouquet  bouquet хайде лек и миносов ден,аз пак ще пиша

# 686
  • Мнения: 0
момичета да не забрявя да ве питам
Понеделник съм на плодов,а ще трябва да пътувам. Rolling Eyes Thinking може ли да сменя дните
да направя утре да ми е плодов,а понеделник въглехидрятен
ще се радвам ако ми отговорите Hug Hug

# 687
  • Мнения: 7
александричка1, на първа страница си пише всичко ясно...
ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРАВИЛА, КОИТО ТРЯБВА ДА СПАЗВАМЕ ПРИ ДИЕТАТА:
1. Стриктно трябва да се спазва последователността на дните-белтъчен ден, ден за варива, въглехидратен ден и плодов ден

# 688
  • Мнения: 130
Александричка освен,ч е не трябва да разменяш дните, пътуването е идеалния вариант да не прегрешиш в плодов ден. Тогава си ангажирана, нямаш време да мислиш за храна. Пожелавам ти успех в този ден!Щве се справиш!

# 689
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Искам да ви се оплача, че след вчерашния ми плодов не стига, че нямам минус, ами имам +300 грама Shocked

Общи условия

Активация на акаунт