ЮЛСКА калпазанка, скри се да играе под пързалка!

  • 29 437
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 171
http://www.facebook.com/profile.php?id=1498931603&v=wall& … 148643&page=3

Пробвах без удивителния. Не знаех, че трябва да се изтрива.

# 721
  • Мнения: 4 371
Който чакаше майчинство да си провери сайта на НОИ, при мен има инфо за утре newsm44

# 722
  • София
  • Мнения: 2 925
Който чакаше майчинство да си провери сайта на НОИ, при мен има инфо за утре newsm44

Как се проверява сайта?  Whistling

# 723
  • Мнения: 135
Привет , момичета!
Аз прескачам в темата, но сега сме в предизпитна треска с каката и там съм се съсредоточила. Дано не се отплесна и да изпусна следващата темичка.
Много хубави снимки с прекрасни дечица!
И аз си чакам майчинството и дано го преведат до 27-28, че сме на сватба и да не отупаме чувала съвсем Laughing
И слънчицето чакам , че ми омръзна от студове и ветрове. Здравко сутринта пак гледа през прозореца и казва:" Духа уатъл сино , тудено дъс."( Духа вятър силно, студено, дъжд.)
Спокойствие на ходещите на ясла и бързо приспособяване към новостите.
Хубав ден!
https://benefits.nssi.bg/EGN/

# 724
  • Мнения: 4 371
Е, освен сайта, й трябва ПИК Mr. Green

# 725
  • Мнения: 12
ketito, ПИК кода принципно трябва да си го вземеш от НОИ, ама едва ли има смисъл, скоро и тази чешма ще пресъхне  Mr. Green
Дуци, мерси, че донесе благата вест, верно има инфо вече за утре, тъкмо се чудех с какво ще купя памперси на дребното, че за капак е и осран и тотално ми обърка сметките с памперсите  Crazy
ДжиджиБиджи, твоя момък много напред с материала, аз има да мечтая за такива сложни изречения от устата на Петър. Най-сложното, което казва е "Тати нани". Лошото е обаче, че като го питаш какво прави тати, винаги отговаря с "Нани"  ooooh! /то не че е много далеч от истината, де  Close/
Петър в последно време има нова страст, да "рисува". Може по цял ден това да прави, стига да има кой да виси до него и да му рисува нещо от време на време. Купих му моливи, обаче тях не ги иска, понеже са доста бледи. Най-много обича с химикал и с пастели, понеже нанася с тях най-много поражения  Mr. Green В резултат на това вкъщи са орисувани с химикал стените, дамаските на столовете, хладилника и фризера, както и половината му играчки. Бяха орисувани с пастели преди това, обаче успях да се изчистя с цената на доста пот и солидно количество мокри кърпи... За навън съм му взела тебешири, понеже преди това ме тормозеше да му рисувам с камъни по асфалта  Crazy

# 726
  • Мнения: 222
аз пък си чакам половинката майчинство  Crossing Arms там където се вижда какви документи са получени в НОИ (в сайта) пише че е подадена за преизчисление декларацията, демек очаквай скоро  Wink
Dicey и Мати е на вълна рисуване,но аз съм скрила всички пишещи средства у нас, че иначе няма да остане място ненарисувано  Crazy един ден като го взех от баба му беше целия нарисуван - крака, ръце, дрехи... ooooh!
нашата най-нова и любима дума е Няма  hahaha

# 727
  • Мнения: 312
Всички дечица са много сладки Hug Hug Hug
И Симона също не говори много.Единственото изречение е -мамо иж(мамо виж),но и на това съм доволна.От няколко дена като я питам на колко си годинки казва-де(две) и си показва всички пръсти на ръцете hahahaПреди като съм я питала само си показваше едното пръстче.Тя също е много буйна,вчера за кой ли път падна от стола,и естествено след 5 мин. пак се качи на него.

# 728
  • Мнения: 0
Виждам, че всички сте сложили прекрасни снимки на порасналите юлчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да не останем и ние по-назад ето и от нас по-актуални снимки:

http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=27190&id=15 … 800648&page=2

Мисля, че вече може да се види...

# 729
  • Мнения: 219
Е, Десита, просто няма такъв шафер!!Чудесни сте!

# 730
  • Мнения: 2 762
Който чакаше майчинство да си провери сайта на НОИ, при мен има инфо за утре newsm44

 При мен няма инфо- значи и утре няма да ме огрее  Close

 Всички снимки са супер.  Hug

# 731
  • Мнения: 135
Еееееееееееееееее, супер е шафера!
И не се бойте, отведнъж като почнат да редят изреченията... Моя и "гад мъсна " е научил и "дисльо" Whistling
И напоследък ми казва: "не ика" и повече не се разправяме.
А, и на мен ми излезе за утре превод Money

# 732
  • София
  • Мнения: 1 946
и на мен ми пише, че имам превод за утре  smile3508

# 733
  • Варна
  • Мнения: 189
Момичетаааааа от Варна, на проверка на заявление в сайта на детските ясли излиза класирането! Успех на всички! Ние сме приети в ДЯ "Русалка".

# 734
  • София
  • Мнения: 2 925
Преместихме бебешките легла и вече си имаме детска стая и съответно спалня  Mr. Green
Стискайте палци да спят там, за сега са много щастливи и си влезнаха в леглата по 100-тина пъти  Joy

И още нещо, от както се оплаках, че Маги не говори, всеки ден е с нова дума  Shocked За пореден път се убеждавам , че оплакването във форума действа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт