Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 6

  • 22 439
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Добрич
  • Мнения: 0
Фермата е засята изгледах другия си любим сериал Езел и пак при вас.

# 721
  • Мнения: 1
Каква плачка бе хора,няма сега да се караме.Айде пак на купона и ако някой неумишлено е казал нещо или дрег нещо е разбрал погрешно,да му е простено от господ , от нас и от космоса/майтапче/и това е. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 2 156
Давайте да пишем да не оставяме темата на 49 страница.
Мойта тръпка от един куп време е, каква е ролята на Сайме.Всеки път чакам да има малко просветление,ама сценаристите капка по капка ни го дават.В тази серия капката беше "живея там и не мога нищо да направя"
Другата ми тръпка е как ще се разберат Хасрет и Мурат за баса.
А, то имало нова тема.
Ами по въпроса за баса то май отговора ще дойде от отговорите на анкетата. Виж колко хора мислят между кого ще е първата целувка.

# 723
  • София
  • Мнения: 30 206
и аз гласувах с 1-ва опция

# 724
  • Мнения: 0
Змийче, нали намаш предвид нашата МУРАТУБА- със стихчетата?
Вярно ,че тя каза че ще отсъства,но невярвам да ни погоди  такъв номер newsm78

Включвам се от чужд компютър, за мъничко....


  bouquet  bouquet
Момиче, съжалявам че оставям в теб погрешно мнение. Извинавам се много ако съм те обидила и засегнала, но в това шоу аз виждам човек-творец, човек с въображение. И понеже аз нямам такова, затова реших че само поет може да съчини този сценарии. А ти си го приела като обида. Извинявам се, за мен всичко беше шега и театър, ако мислех, че ти ще го изтълкуваш като обида, въобще нямаше да пиша във кой се съмнявам.
Накрая от шоуто излезе играчка-плачка  #Crazy #Crazy #Crazy
Аууу, много се смях, със сълзи се смях на гостите и вашата реакция.Още не съм изчела всичко, но да ви кажа само, че който не ви или ни харесва, просто няма да дойде точно в тази тема да пише.И да пълни салона и балконите, нали ?
Сега сигурно и в румънския форум ще говорят, че нали малко по малко и тук се регистрират.
Сега Мурат и Елчин, утре и другите също.Много забавно и готино е всичко Hug

# 725
  • Мнения: 1
И аз гласувах с първа опция, но ми се струва,че сценаристите няма така бързо да ни предложат целувка.Целувката в турските филми си е чисто секс,бЕ.Къде ти.Виж ,така да се докооосват, май само въображението ми остана.

# 726
  • Мнения: 1
Да се местиме ли вече.

# 727
  • Мнения: 2 156
Каква плачка бе хора,няма сега да се караме.Айде пак на купона и ако някой неумишлено е казал нещо или дрег нещо е разбрал погрешно,да му е простено от господ , от нас и от космоса/майтапче/и това е. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Много съжалявам, че Муратуба се обиди. Ама те поетите наистина са много чувствителни, а аз като човек скаран с литературата, въобще не съм си помислила, че мога да я засегна. Както и да е, минало свършено, назад не се връща.
Ще се постарая да не се мяркам пред очите й.
Спирам със спама.

# 728
  • Мнения: 0
и аз гласувах с 1-ва опция
Аз съм единствената дето гласува за Левент и Балчичек за майтап.
Мъ шъ взема да позная и ще си искам от организаторките на конкурса бонус точки тогава.

# 729
  • Мнения: 1
Как можаха да дойдат точно на края на темата,румънците ще гледат новата тема,ей,язък.

# 730
  • Мнения: 1
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Praynig Praynig Praynig

# 731
  • Мнения: 0
Каква плачка бе хора,няма сега да се караме.Айде пак на купона и ако някой неумишлено е казал нещо или дрег нещо е разбрал погрешно,да му е простено от господ , от нас и от космоса/майтапче/и това е. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Много съжалявам, че Муратуба се обиди. Ама те поетите наистина са много чувствителни, а аз като човек скаран с литературата, въобще не съм си помислила, че мога да я засегна. Както и да е, минало свършено, назад не се връща.
Ще се постарая да не се мяркам пред очите й.
Спирам със спама.
Ми то не е за обиждане това, напротив.Змийченце, ти си уникална като остана по едно време само в темата и пишеш пост след
пост и викаш помощ за гостите Joy Не мога да си събера устата от смях.И такива бисери ги ръсиш, хахахаха.

# 732
  • Мнения: 0
Хайде да му е Честит Рожденния Ден на Мурат Й.
Пожелавам му здраве и много семейно щастие с когото си е избрал и развитие в кариерата.

Змията не се притеснявай Муратуба е много свестен човек, ще разбере, че това е шега Peace

А от мен имате лека нощ и сладки сънища,всеки да сънува това за което мечтае.
До утре/днес/ luvbed

# 733
  • Мнения: 1
Така де,ако трябва шА сЪ извиняваме на нашата поетеса и заради тебе,я какъв герой си ни ти.Змийче,те поетесите са освен чувствителни са и ДОБРИ хора,не се коси,не е такъв човек тя, няма да се сърди много.Аз се местя дами.

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 00:34 от nikoleta_11

# 734
  • Мнения: 1
Ей,тая 50-та страница все не я докарвам.

Общи условия

Активация на акаунт