Изкуство с мъниста 4

  • 72 729
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 165
Пинкито - това последното дръвче е страхотно!!! И другите са много хубави, но това ти е най доброто поне за мен. Що не снима в по близък план резултата с краклето?
Крис - БРАВО!!! Невероятен екип сте, поздравявам ви!  bouquet
и аз ще се пуФалвам скоро Wink

# 736
  • Мнения: 1 280
Ами щото съм патица.. Blush  ,ще го снимам..Аз нижа мъниста от 5-6 дниииии...имайте милост... Joy   Още дори не схващам как по добре да си снимам дръвчетата...ама ще се науча!   Трябва да стават по хубави..нали така човек се учи... Laughing

# 737
  • Мнения: 0
разглеждам ви нещата и чета какво сте писали толкова много съм пропуснала има и нови творци-всичко най-добро в майсторенето ви желая-Пинкито първите ти неща са стахотни представям си какво ще правиш след месец,Крис изглежда че вкъщи сте само таланти събрани,дръвчетата на милото ти ми събраха очичките.Изкам и аз да се похваля с моите нови дръвчетаhttp://anitsirk.snimka.bg/arts/anitsirk.500417.20797575 Днес ходих до емарт но имаше табела затворено за неопределен срок,някои от русенките да знае нещо по въпроса О Корни да на забравя да изкажа почитанията си към твоите творения-страхотни са,идеални просто

# 738
  • Мнения: 1 280
Он,много са ти хубави дръвчетата,имаш много интересни идеи..аз кога ли ще си имам такава плантация от дръвчета..????   Cry
Имам да наваксвам толкова много... Hug

# 739
  • Мнения: 139
Пинкиии  Hug Hug Hug Ам, к'во да КАЖА - ТО ДУМИ НЯМАМ  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Това третото ти вече съвсем е върхът!!! Ти си много талантлива и така или иначе си го можеш - просто не мога да си представя, какво ще следва за напред  smile3521

Ян, ти с гръм и трясък се завърна Hug Hug Hug това величие на втората снимка кога успя да направиш  newsm78  bouquetнаправо е велико   bouquet  bouquet  bouquet
Хайде Раковинка, пУфали се, че отдавна не сме ти се радвали  Hug Hug Hug

Сарабиа,  Hug успокои ме, че от както видях тоя пост и все се чудя...пък то...фен било  Laughing

# 740
  • Мнения: 1 280
Днес нямах време,много задачки,та това на бързо....ама наистина това е най-бързо  приготвеното  зеленоподобно на дръвче....http://pinkito.snimka.bg/experiment/forest-trees.536692.20861972.big
Докато не ги свърша тези пилета,все тях ще слагам,ама споко..имам само още 2... Joy

# 741
  • Мнения: 0
Крис това е мамето ,ползвах я за поставка,а пък то и на мен мъжът ми почна да ми бучка мънистата че имам да правя бая дръвчета,като са готови ще покажа

# 742
  • Мнения: 1 280
Купих си въртележка за мъниста..ама май нещо не мога да ги нижа много бързо...абе сръчко... Blush
Май сме за нова тема,а? 

# 743
  • Мнения: 531
 Embarassed Простете за досадния въпрос, непосилно ми е да прочета всичките страници и теми, нещата ви са страхотни, но бихте ли ме ориентирали къде да прочета за технологията (от А до Я) и набавянето на материалите за тези дръвчета (за гр. Пловдив питам). Невероятно е!
Благодаря!  bouquet

# 744
  • Мнения: 139
Пинки, ай със здраве да си ползваш пумпала...ще му свикнеш  Wink
Евро, няма къде да изчетеш точно от А до Я  Laughing Всичко е ровене, гледане из форумите за мастър класове, И тука на първа страничка има линкове към различни схеми и начини, не е нужно да четеш всички теми, но е нужно да се поровиш. Ако имаш конкретен въпрос, всеки който знае би ти отговорил, ама така...Пък за пловдив не знам, ама повечето си купуваме мъниста от Ем арт...не знам има ли в Пловдив, но може да видиш и в сайта им, правят доставки  Hug

# 745
  • Мнения: 95
evro, за Пловдив веднага ти отговарям - търси Бижуленд. Аз не съм ходила в магазина, но знам, че има много мъниста. Някъде около "капана" бил.

# 746
  • Мнения: 531
Благодаря и на двете ви!
kris70, имах предвид не техниката на самото плетене, това ясно - всеки си има муза или схема, а след като се нанижат "клонките" как се сглобяват, после сглобените "клонки" как ги сглобявате в стебло и с какво ги покривате стеблата, та изглеждат толкова красиви, на мен ми хрумва че може да се омотаят с конци, но вашите са едни такива лъскави и истински. Дънерите, основите и те... изобщо много ми идва мистерията на мен. Laughing

А, прочетох и че ползвате някаква машинка за навиване (!?) и нея ли по магазините ще намеря?

# 747
  • Мнения: 1 280
Моето ново дръвче....http://pinkito.snimka.bg/experiment/forest-trees.536692.20889840.big
до края на албума.  Не станаха хубави снимките,ама ми е тъмно..,иначе  скулптурата стана интересна.

# 748
  • Мнения: 165
Чудесно е Пинки   bouquet
Разгледах и другите творения в блога ти, нямам думи, останах възхитена!!!

# 749
  • Мнения: 139
Пинки, ти просто изтрепа рибите, направо съм с очи облещени в монитора  #Crazy Браво на теб   bouquet  bouquet  bouquet

Евро, то и за стебла има МК я поогледай в руските форуми. Ако нямаш линкове, по-късно ще ти пусна, че сега трябва да изчезвам.

Общи условия

Активация на акаунт