Идеи за подарък на мъж зодия Телец

  • 28 322
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
.. Или пък някакъв хубав шал- гърлото е слабото място на Телето.
Само към кашмирения зелен шал не слагай бонбони против възпалено гърло  Joy

# 16
  • Мнения: 1 912
.. Или пък някакъв хубав шал- гърлото е слабото място на Телето.
Само към кашмирения зелен шал не слагай бонбони против възпалено гърло  Joy

 Mr. Green Ако са нЕк`ви вкусни, аз не бих ги отказала  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 370
Айде да се изказа като жена на Теле от 7-8 години.

Аз изненади не му правя НИКОГА. Обикновено го питам какво ИСКА. Неговите подаръци са СКЪпи, например, сега иска трета пушка, ловец е. Еми не мога да му извадя 1000 лева за пушка, затова участвам с част от сумата.

Друго, на което знам, че ще се радва, е нож, от тия, в специализираните магазини. И такова нещо съм му подарявала.

# 18
  • Мнения: 4 300
Като вземете да се втелявате мама му стара......
Сега и да ти кажем какъв подарък уйдисва на телец, утре ще се окаже, че доминиращ е асцендентът му в скорпион и пак ще има рев на умряло, плюс три реда сълзи, два реда сополи. Айде холан. Купи му тенджера под налягане.

# 19
  • Мнения: 147
първа идея портфейл- Marc O'Polo ....май ще е това .Все пак има време до май

# 20
  • Мнения: 73
Към портфейла и вратовръзка поне добави. Само портфейл не върви. Какво значи да я "уцелиш"? Вратовръзката е аксесоар който присъства в голямо количество и разнообразие в мъжкия гардероб. Достатъчно е на теб да ти харесва. Идеалният подарък за по-непознат мъж (който носи вратовръзки разбира се). Кожено коланче може би...

Babe factor, къде прочете че обичали пълнички?

# 21
  • Мнения: 2 136
първа идея портфейл- Marc O'Polo ....май ще е това .Все пак има време до май
Има да, ама и бая пара трябва да спестиш за вътре в портфейла Wink

# 22
  • Мнения: 655
Аз като жена Телец, бих се зарадвала на билети за театър или кино  Grinning, някакви шоколадови бонбони с нестандартен вкус, бутилка хубаво уиски или вино, Naughty никакви дрънкулки или сувенири,  лични вещи (като дрехи)- предпочитам да си избирам сама...
Ако се чудиш за цвят избери нещо зелено...
Не че вярвям много в зодиите  и връзката им с характера Laughing Laughing Laughing Hug

# 23
  • Мнения: 426
Към портфейла и вратовръзка поне добави. Само портфейл не върви. Какво значи да я "уцелиш"? Вратовръзката е аксесоар който присъства в голямо количество и разнообразие в мъжкия гардероб. Достатъчно е на теб да ти харесва. Идеалният подарък за по-непознат мъж (който носи вратовръзки разбира се). Кожено коланче може би...

Babe factor, къде прочете че обичали пълнички?
Ми навсякъде го пише по книгите които съм чела. Телците са първични мъже, обичат жената да си има всичко, малко месари си падат, и в прекия и в преносния смисъл.

# 24
  • Мнения: 73
Ми навсякъде го пише по книгите които съм чела. Телците са първични мъже, обичат жената да си има всичко, малко месари си падат, и в прекия и в преносния смисъл.

 Laughing Виж ти! Аз пък такова не съм чела. Не че много телци познавам, но тези които познавам наистина не си падат май по кльощавки.

# 25
  • Мнения: 81
някакви шоколадови бонбони с нестандартен вкус, бутилка хубаво уиски или вино
Peace

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 575
Моят мъж е Телец. Кефи се на каквото и да е, но да е спортно. Обожава всякакви спортни неща...от маратонки, до палатки  Grinning

И да, мъжът ми изобщо не обича "пълнички"  Wink

# 27
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Зодията ни е романтична, но не и претенциозна. Едно обаче със сигурност знам: Не обичаме кухнята и готвенето. По скоро резултата след това. Нооо... при всеки човек е различно. Може зодията да е една, ама хората са различни. Peace

# 28
  • Поморие
  • Мнения: 85
Като съпруга на Телец мога да споделя моя опит - най-много се радва на някой романтичен жест - например екскурзия до мечтана дестинация и да направиш целия ден специален с много малки жестове, които да направят денят незабравим. Това наистина се помни. Всичко материално е преходно и се забравя. Моя съвет  освен подаръка , направи и някаква романтична изненада - Телеца обича такива неща - да се чувства специален.

# 29
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Обича, обича... така си е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт