Big Brother Family - тема 4 (12.04 - 18.04) ГледайтИ, завиждайтИ....

  • 108 652
  • 3 595
  •   1
Отговори
# 3 585
  • Мнения: 1
и аз си гледах стъклен дом и накрая хванах 20 мин но това беше тъпо днес цената на истината

# 3 586
  • Мнения: 195
Марчето за мен си остава глупава, злобна женичка, но сега ще добавя и страшно неопитна. Егати връзките има, горката.

voltarena може ли да ти дам един съвет, пуффф сигурно ти е писнало от подобни като мен, но слушай патило. Вдигни високо главата, погледни огледалото и си кажи, че си прекрасна жена и тепърва ти ще изживееш най-прекрасните си моменти. Това го прави всеки ден. Определено помага и действа.  Hug Hug

Изгубих всякаква надежда ,че това ще ми се случи.

# 3 587
  • Мнения: 1
Аз също нямам фаворити много голяма простащина

# 3 588
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз мисля че Мария не е жертва в тази ситуация. Стоян право в очите си й казва, че няма да стане така както тя иска. Очевидно е че него моментната ситуация го устройва. Поне е честен с нея. Мария няма на кой да се сърди, трябвало е отдавна да му тегли шута.
Това че не му е изневерявала не я прави светица. Кой мъж би издържал на такъв психо тормоз?
Изобщо тези двамата напълно си се заслужават и не вярвам да се разделят. Предстоят им дълги години "семейно щастие". Жертва в случая е само детето им.

# 3 589
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Марчето за мен си остава глупава, злобна женичка, но сега ще добавя и страшно неопитна. Егати връзките има, горката.

voltarena може ли да ти дам един съвет, пуффф сигурно ти е писнало от подобни като мен, но слушай патило. Вдигни високо главата, погледни огледалото и си кажи, че си прекрасна жена и тепърва ти ще изживееш най-прекрасните си моменти. Това го прави всеки ден. Определено помага и действа.  Hug Hug

Изгубих всякаква надежда ,че това ще ми се случи.

До като не престанеш да страдаш- няма да ти се случи. Ще престанеш по някое време, но съм сигурна, че пак ще се натресеш на зле. Не претендирам да съм психолог, но твоето е странен случай.

# 3 590
  • Мнения: 4 435
Дайте идея за нова анкета.

# 3 591
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Банално- кои ще са номинираните утре....  Simple Smile

# 3 592
  • Мнения: 2 592
Дайте идея за нова анкета.

Нали утре има номинации. Може да е коя двойка бихме искали да излезе?
Но трябва утре да видим кои ще са номинантите
Иначе трябва да е анктета за за един ден ... защото утре така или иначе ще разберем кои са

# 3 593
  • Мнения: 195
Марчето за мен си остава глупава, злобна женичка, но сега ще добавя и страшно неопитна. Егати връзките има, горката.

voltarena може ли да ти дам един съвет, пуффф сигурно ти е писнало от подобни като мен, но слушай патило. Вдигни високо главата, погледни огледалото и си кажи, че си прекрасна жена и тепърва ти ще изживееш най-прекрасните си моменти. Това го прави всеки ден. Определено помага и действа.  Hug Hug

Изгубих всякаква надежда ,че това ще ми се случи.

До като не престанеш да страдаш- няма да ти се случи. Ще престанеш по някое време, но съм сигурна, че пак ще се натресеш на зле. Не претендирам да съм психолог, но твоето е странен случай.

Така си е. Таланта ми е да попадам на неподходящи. Simple Smile

# 3 594
  • София
  • Мнения: 1 078
Марчето за мен си остава глупава, злобна женичка, но сега ще добавя и страшно неопитна. Егати връзките има, горката.

voltarena може ли да ти дам един съвет, пуффф сигурно ти е писнало от подобни като мен, но слушай патило. Вдигни високо главата, погледни огледалото и си кажи, че си прекрасна жена и тепърва ти ще изживееш най-прекрасните си моменти. Това го прави всеки ден. Определено помага и действа.  Hug Hug

Изгубих всякаква надежда ,че това ще ми се случи.

До като не престанеш да страдаш- няма да ти се случи. Ще престанеш по някое време, но съм сигурна, че пак ще се натресеш на зле. Не претендирам да съм психолог, но твоето е странен случай.

Така си е. Таланта ми е да попадам на неподходящи. Simple Smile
Докато продължаваш да вярваш в това, нищо няма да се промени. Или сама търсиш такива връзки, за да кажеш за пореден път "Знаех си, все така с мен ще се случи"? Разчупи позната схема, повярвай в себе си и вдигни летвата!  Hug

# 3 595

Общи условия

Активация на акаунт