д-р Янаки Янакиев

  • 45 585
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 18
Привет на всички във форума.Наскоро прочетох статия за д-р Янакиев,която ме заинтригува....специално за ДЦП.
Искам да помоля,ако някой е чувал повече за него или е ходил при него да сподели информация,дали е добър или да препоръчате друг.Благодаря предварително !!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 41
Здравей!Ние посещаваме д-ра,но по др причина.Като професионалист ни помогна много и сме доволни засега.Чувала съм ,че е добър и при ДЦП.Разбира се зависи от проблема.Ако решиш ,имам тел ,на който да запишеш час.Работи и със здравна каса.

# 2
  • Мнения: 18
Много ще съм ти благодарна,ако ми дадеш негов телефон и къде преглежда?

# 3
  • Мнения: 41
Преглежда в клиника Медлайн на ул Филип Македонски/в пресечката преди ВМИ/.Давам ти първо тел на сестрата,защото тя дава часовете-0887463657.А това е неговия за всеки случай-0886786733.Надявам се да ви е от помощ. newsm10

# 4
  • Мнения: 524
Не му се предоверявайте, това е човек, който се вълнува повече от парите.

# 5
  • Мнения: 2
Това е човек който не се интересува от случая на човека, а гледа само да прибере направлението а работата да я извърши някои друг, вместо него.НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ само ще пропилеете направлението си напразно, от личен опит  виго казвам ....и чак пък е скромен, за частно отговора му е НЕ РАБОТЯ С ПАРИ  Laughing Laughing : тябваше да му отвърна, а със ЗЛАТО или СРЕБРО работите докторе.не вярвам в цветни метали да иска да му се плати УЖАС !!!

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 21:34 от palomka

# 6
  • Мнения: 2
Доктор-Янакиев срамота е да отпращате хората във нужда,след като вашия син е в сащото неудобно положение.Помислете на тях как им се отразява вашето отношение. Пална 0 Е!!!

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 21:21 от palomka

# 7
  • Мнения: 728
Ако става въпрос за д-р Янакиев от Пловдив ще споделя за нашето посещение при него.
Посетихме д-р Янакиев преди около 2г./синът ми ходеше на пръсти и често падаше/Докторът направи преглед,беше мил,любезен и заключи,че детето има къси ахилесови сухожилия и е необходима операция.Показа ми в рамките на 2мин.какви упр-я да правя,а в напр.написа,че ми е проведено еднодневно обучение и ни каза,че ако сухожилията не се отпуснат след 6-8месеца да отидем ,за да ни назначи операция.Наблегна,че най-вероятно с упр-я няма да се оправи и,че ще се стигне до операция.
Не се доверих само на неговото мнение и посетих в София и после във Варна специалисти,които бяха категорични,че детето е с перфектни сухожилия и ходенето на пръсти ще отшуми между 3-4год.възраст/така и стана/
Това е нашата история,ти прецени сама дали да го посетите

# 8
  • Мнения: 11
Леле, защо говорите така? Какви пари е поискал и не е помогнал? При случая със сина ми не поиска пари и операцията е успешна. За мен си върши работата добре. А относно направленията, всеки работи за пари.

# 9
  • Мнения: 11
След като мина достатъчно време от операцията, мога да кажа, че резултата е фантастичен. Свободата, с която си предвижва краката е мечтата ми от раждането му. И се надявам и следващите интервенции да са така сполучливи.
Ще пиша за всеки, който се интересува, независимо, че не всечки са на мнение, че той е най-добрия.

# 10
  • Мнения: 838
Предварително се извинявам за дългия пост, но за мен темата не е място да похвалим или оплюем някого, а за да споделяме преживяванията си с цел  най-доброто за децата си:

 Какви са моите очаквания от един лекар, който нарича себе си професионалист и гордо заявява, че не работи за пари, а единствено в интерес на най-доброто за деца като моето- дете с тежка форма на ДЦП- професионализъм,отговор на въпросите ми относно състоянието на детето, защо е нужна дадена интервенция, каква е крайната цел с извършването и, и какво мога да направя аз като родител за да постигнем максимално добър резултат.
На сина ми трябваше да бъде направена ортопедична операция на лявата ръка.
Консултирах се с 4-ма лекари- първият предложи няколко варианта за корекции, но за нито един от тях не даде гаранция и за минимален положителен резултат, вторият  за по-малко от 5 мин преглед, без дори да види наличната медицинска документация  ми каза да си избера ден за операция, но на краката ooooh!, третият след преглед на документацията и куп консултации с различни специалисти, защото синът ми е с повишен анестезиологичен риск и вътрешна хидроцефалия(без клапа), ми отказа операция, защото клиниката в която работи(Университетска клиника по ортопедия „Проф.Бойчо Бойчев” в Горна баня) не разполага с нужните специалисти и в случай на проблем няма кой да се погрижи за детето, четвъртият ( ортопедия в ИСУЛ) каза да продължа да рехабилитирам детето още 5-6г докато завърши растежа си(когато вече ще е прекалено късно за каквато и да било операция) също ми отказа операция.
Мненията на всичките тези 4-ма специалисти, трима от които доценти едно с едно не съвпаднаха- всеки си бае и знае неговото.
Тъй като операцията не търпеше отлагане реших да заведа детето и при  д-р Янаки Янакиев, макар че  отзивите за него бяха и добри, и лоши.
Заведох детето на преглед,  по времето на който доктора ме информира, че ако има операция то тя ще е най-рано през май 2011г тъй като в момента няма средства по клинични пътеки, не можа да ми обясни обаче защо не може да направи нужното на сина ми в една операция вместо с две, въпреки факта, че това ще е  четвърта ортопедична операция (и 11-та като цяло) на сина ми, и въпреки високия анестезиологичен риск, но пък в момента в който казах, че ще платя операцията(за да не се налага отново след няколко месеца да минавам всички консултации нужни на анестезиолога, които включват рентгенови снимки и скенер- все пак не мога да облъчвам през месец детето- за 13г сина ми има 13 скенера, 1 ядрено-магнитен резонанс и над 25 рентгена- 9 от които за последната година- не питайте защо- всички са били по медицински показания, а детето вече свети в тъмното Whistling) се оказа, че няма никакъв проблем да се направи каквото трябва наведнъж с една операция за да спестим на детето следваща операция и упойка.
Направихме операцията, изписаха ни и доктора каза на 25-я ден да отидем да свалим гипса.
Дойде заветния 25-ти ден, няколко дни по-рано се обадих за да попитам удобно ли е да отидем, защото се пада в неделя, доктора каза, че няма проблем.
На 9.01.2011г отидохме и махна гипса- каза, че оперативните рани са перфектни и резултата дори е по-добър от очаквания.След като махна гипса каза, че за да не го боли детето и за запазване новата позиция на ръката ще е нужна шина, докато аз бях с детето в манипулационната доктор Янакиев и съпруга  ми слязоха на партера в болницата до магазина в който продават шини, за да каже доктора коя е най-подходяща за сина ми. Съпругът  ми като всеки нормален родител е обяснил, че в момента имаме шина, но тя е за изправена ръка, а не свита в китката, и е попитал доктора каква е целта на новата шина, колко време трябва да я носи детето, и след като тя е за ползване само нощем, можем ли да продължим да слагаме другата през деня, вместо отговор на тези си въпроси е чул следното- знаете ли аз колко съм богат, сега вместо да се занимавам тук с вашето дете можех да съм на карибите.
След тези думи е казал на продавача, че се отказваме от шините въпреки, че съпругът ми е отговорил, че не се отказваме. Качили са се отново горе при нас и доктора дори е казал на мен и детето сбогом от вратата на манипулационната, аз не съм го чула, защото детето плачеше от болка и докато го успокоявах се опитвах да помогна на сестрата държейки ръката му в позиция тя да работи спокойно докато маха конците от раните и ги превързва.
Излязох с детето отманипулационната и попитах съпруга ми- какво стана, къде е шината, а доктора?
Съпругът ми ми ми предаде разговора им и, че след него доктора се е разсърдил и си е тръгнал казвайки ни сбогом. Shocked
Сигурно е излишно да казвам, че останах втрещена- да зарежеш пациент по средата на преглед, без обяснения и прочие.
За мен такова поведение е непрофесионално и недопустимо- професионалистите обясняват на пациента на разбираем език какво и защо, иначе къде отива правото на пациента на информиран избор, а зрелите и разумни хора в случай на конфликт или недоразумение говорят и изясняват нещата.
Изводът за мен- надявам се след като отминат болките в ръката на сина ми, че ще видя поне положителен краен резултат от тази операция, поне там този доктор да си е свършил работата, защото контролния преглед при свалянето на гипса който не довърши и не си направи труда да отговори на съпътстващите го мои въпроси е всичко друго, но не и професионално отношение, а човешко хич и не търся, отдавна научих, че децата като моето не са живи хора за специалисти като този.
И не, тук не става дума за пари, защото операцията я платих в брой- 2560лв, в цената са включени и 2 контролни прегледа, а сина ми не получи дори един.

Последна редакция: вт, 11 яну 2011, 18:46 от pogar

# 11
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
 Shocked #Cussing out #Crazyкак може да има такива доктори и те са положили клетва

# 12
  • Мнения: 2 116
Ще следя темата!  Peace
На 04.01.2011г. бяхме на преглед при него! Препоръча ни операция /2ро такова мнение/ и ни записа за 06.04. по здравна каса!  Peace Наслушах се и аз на това колко е заможен и как можело да не работи няколко живота...  ooooh! Всичко правел за удовлетворението от крайния резултат! Както и да е! Каза ми че Мартин имал много голям шанс да започне да се движи нормално /в момента ходи на пръсти/, но и че е пропуснат момента когато всичко това е можело да се оправи с една операция....   Confused

# 13
  • Мнения: 3 914
И сигурно тук е мястото да ви кажа ,какво прочетох в другата тема,за консултации с Чавдаров,не че неговото мнение за мен е меродавно,но пък рядко се случва лекар,лекар да плюе,та си заслужава да се обърне внимание:
На въпрос на майка за състоянието на детето й,включващ мнението на Янакиев,отговора на Чавдаров е :а цитираният хирург няма и идея с какво се захваща.....

Вадете си изводите Peace

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте и на нас ни предстои операция при Янакиев  и събирам инфо.Има ли някой с усложнение след направена негова операция?Благодаря на всички.

# 15
  • Мнения: 2 116
Здравейте и на нас ни предстои операция при Янакиев  и събирам инфо.Има ли някой с усложнение след направена негова операция?Благодаря на всички.

Здравей полисHug Нашата мина на 07.04 и съм доволна!  Wink

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте мили майки!
Моето момиче вече порасна. През всичките тези години сме посетили не един доктор. Проблемът ни е в дясното краче. Случайно разбрахме за д-р Янакиев. Много предавания се излъчиха. Може би е помогнал на много деца. Дано да е така. Но ние специално се разочаровахме много. Така и не успяхме да се оперираме при "добрият самарянин". И не успяхме, защото преди 6 месеца ходихме на преглед на който стана ясно, че е необходима операция (по неговите думи всичко направено до момента е било напълно излишно). 6 месеца живяхме с надеждата, за изцелението от доктора. Дъщеря ми е студентка в чужбина и си планува лятото специално за да направим тази операция. Какво беше моето удивление, когато се обадих 4 дни преди датата за операцията, за да утояним приемането в болничното заведение, просто ние не фигурирахме в списъка на "любезния доктор". Държа се много аругантно по телефона с мен. От целия разговор стана ясно, че проблемът бил постъпването ни с направление. Накрая за да приключи разговора ми каза да си намеря друг лекар и затвори най-демонстративно.
Така дъщеря ми си рискува работата и училището за да получи помощ в нашата мила страна, но не успя.
Аз ще продължа да търся добри лекари, защото съм убедена, че не всички са като д-р Янакиев.
Били сме на операция в Токуда, където всичко беше много коректно и всички се държаха възпитано и любезно с пациентите.
Това е моята история, която се случи тези дни. Може доктора да се е самозбравил от своята слава.
Моят съвет е да не рискувате при такива "специалисти".

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, това не е единствения специалист, да не говорим, че за мен изобщо не е такъв. Него го вълнуват основно парите, ако си плащаш за процедурите които предлага, ще ги получиш навреме.
Ако не си плащаш те оставя да чакаш без да го вълнува проблема на детето. Хората със които работи са също корумпирани и надменни като самият него. При толкова много специалисти и ортопеди в Пловдив той е последния към когото вече бих се обърнал, пробвайте и ще разберете. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 58
Добре, кажете тогава добър детски ортопед в Пловдив. Ходили сме на два контролни прегледа при Янакиев през първата година на детето ни.  И двата прегледа  - платени - бяха с дължина около2 минути. Уж всичко беши наред, но сега забелязваме, че след като проходи детето много си криви едното краче навътре. В дилема сме дали да ходим пак при Янакиев или да търсим друг...

# 19
  • Мнения: 3 914
Ще отделя доста време да разкажа и аз опита си.Първото ми включване тук беше заради нещо прочетено,но сега имам преки впечатления и то от две независими консултации ,на Янакиев и на швейцарски ортопед,по отношение на моето дете и просто си струва да напиша подробно всичко,изкушението е голямо Mr. Green

Детето ми е с ДЦП-квадрипареза и лека сублуксация на лявата става,забелязана и наблюдавана вече 5-6 години.Напоследък разкрача тотално се ограничи ,но детето нито го боли,нито е спряла да стъпва ,нито пък да ходи/естествено ходи с проходилка но все е нещо/,общо взето няма проблем реален,но аз в качеството си на отговорен родител,реших че е време да отидем отново на ортопед ,за да видим дали трябва операция,всъщност дори се бях навила че може би такава ще и помогне.Отиваме първо при Янакиев,а и за късмет точно бях започнала много да мисля и медицинската му сестра се свърза с мен във Фейсбук,коментирайки под моя снимка на детето,че могат да помогнат и да я потърся.
Влизаме в кабинета и аз започвам да обяснявам накратко историята,все пак детето и е и почти незрящо с кофти очен проблем и един куп операции,които не са без значение все пак.Той ми казва-НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА/вдигайки ръка да ме спре да говоря ooooh!/.Попита ме дали е правена ортопедична операция някаква и след отрицателния ми отговор той заключи- Аха,с това дете изобщо не е работено ooooh!Ц-Ц-Ц,нищо не сте направили ooooh!
Естествено описа ми колко било тежко положението,как сме закъснели,как я стане,я не,как не ме понася и с тая майка нямало да се разбере,защото нали се сещате вече ,че аз вече избухвах на места/няма да описвам всичко,щото не си струва/.Назначи ни операция все пак,едва ли не аааайде,от мен да мине,която аз на следващия ден се обадих да откажа и така завърши тази част от контакта ми с този човек.Междувременно му обясних че аз сама съм рехабилитатор на детето си и бях впечатлена как той дори не ме поглеждаше в очите,някак с пренебрежение говореше с мен,нафукано,надуто .Очевидно този човек сам себе си е приел за Господ и ние простосмъртните за него сме просто част от пейзажа,който не е нужно нито да гледа ,нито да слуша ooooh!
На едно място в разговора ни,ако мога така да го нарека,казах фразата-Ако се съглася с операции...,не довърших защото той ме прекъсна с възгласа- Хахахах Как вие,аз трябва да се съглася ooooh!Странно,не бях ли аз родителя ,който носи отговорност за детето си,включително с решенията си за медициска намеса?.......Просто нямам думи,този човек е прекалил с тщеславието си.........
Днес бяхме при Бруно,чували сте го сигурно,той е швейцарец който приема в центъра в Ст.Град с помощта на Мануела Малеева ,уникалната бг тенесистка,която пък направи фондация в Ст.Загора за шини и квото се сетите за деца като моето.Още преди да влезем ,Мануела излезе и ме разпита накратко за историята,как е родена,колко е тежала,какво и що....,така че да обясни предварително на лекаря.Влязохме,поговорихме,прегледа я,за разлика от първия който просто я пипна,и знаете ли какво ми каза: Поздравявам ви ,че толкова добре сте работили с детето,че въпреки луксацията,която очевидно не и пречи,тя е в перфектно състояние,няма никакви изкривявания и просто нищо не се налага за сега,а да продължа с това което до сега съм правила.Наистина след време може да се наложи да наместят ставата ,но за сега,щом ходи,прави си гимнастиката,вертикализирана е и няма болежки никъде,няма нужда от упойки,болки,рязаници и т.н.
Написах всичко това просто ,ако се налага на някой избор,то да отсее за себе си най-важното HugИзвода за мен е ясен Peace
Успех а всички Hug

# 20
  • Мнения: 314
Все едно чета за моето посещение при великия ортопед.Аз обяче понеже бях с мъжа ми не бях удостоена с вниманието което е отделил на теб защото през цялото време той коментираше с мъжа ми законите на физиката,а когато не издържах и се озъбих резултата беше-добре няма да говорим повечеза никаква операция ,приключихме.
А при Бруно как да се запиша.Колко време ще преглежда.

# 21
  • Мнения: 3 914
защото през цялото време той коментираше с мъжа ми
Joy Joy Joy
Извинявай,попиках се от смях.Великия ортопед не гледаше мен,въпреки че аз се опитвах да говоря,а гледаше мъжа ми,и аз бях с него,но пък моя понеже си ме знае,че аз съм човека който говори с лекари,където и да е по света,просто си траеше.Ама онзи тъпак,някак по арабски,явно не виждаше смисъл да говори с жена,сигурно ни смята за измет.Той сигурно за това махаше пред мен с ръка ,с цел да ме спре.
При Бруно трябва да се запишеш от рано,май ще идва пак септември.Обади се в центъра в Студентски град,те ще ти дадат връзката PeaceПрегледа не е травмиращ,колкото се налага,толкова е

# 22
  • Мнения: 495
Ина StopАз пък мога да пиша за детската б-ца в Букурещ.По ни е наблизо.Дъщеря ми е с по-къс ляв крак ,тогава беше и със сколиоза.От малка е наблюдавана от ортопед.При първият преглед от най-добрия в Русе-не разбра,че е по-къс л. крак.Само я гледа как ходи/голям преглед ooooh!/изписа 2 стелки.Носи ги повече от година.За ефекта предполагам се сещате.Няколко год. по-късно наша близка ни срещна със завеждащия д. ортопедия в Б-щ.Изумих се.Половин час се занимаваха с дъщеря ми.Мериха я няколко пъти отвсякъде,което никой друг преди това  не беше правил.За 1 път и направиха снимка на таза.А през това време пред кабинета чакаха много хора.Препоръча да яде повече плодове.Въобще страхотно отношение.И накрая отказа да му платя прегледа.Така и не разбрах защо.Медицинската сестра,която ни свърза работи там.Незнам дали заради това.

# 23
  • Мнения: 3 914
elbosi, аз не хваля никого,просто дадох сравнение ,за да ОПЛЮЯ прехваления спец Янакиев Wink
Иначе ортопеди много,всеки сам избира къде и дали Peace

# 24
  • Мнения: 495
Да,разбрах още от 1 пост.Аз исках да споделя за самия преглед на Мони.А м/у другото преди 2 сед. ходихме  тук в Русе на ортопед/не сме ходили 2-3 год./ и я мери с книги  Simple SmileСтъпва в/у тях с левия.1 книга ,2 книги,опа 1 е.

# 25
  • Мнения: 1
Не съм доволна ,никакво внимание към детето и само един екограф.За тази цена не си заслужава.

# 26
  • Мнения: 1
zdraveite mili maiki predstoi mi operacia pri dr ianakiev sled kato ceta vsicki komntari nakoi sa dovolni drugi ne i se cudia kakvo resenie da vzema,a i neznam kolko vreme prodaljava tazi operacia

# 27
  • Мнения: 10
Не му се предоверявайте, това е човек, който се вълнува повече от парите. това за парите е вярно аз съм с инсулт наскоро ме оперира  и в болницата не допуснаха мои придружител а съм съм 100% телк подхвърляха ме от стая в стая като мръсно псе и вместо ръка оперира краксега ходя още по зле това чудовище е за растрел

# 28
  • Мнения: 10
zdraveite mili maiki predstoi mi operacia pri dr ianakiev sled kato ceta vsicki komntari nakoi sa dovolni drugi ne i se cudia kakvo resenie da vzema,a i neznam kolko vreme prodaljava tazi operacia много внимавайте

# 29
  • Мнения: 10
zdraveite mili maiki predstoi mi operacia pri dr ianakiev sled kato ceta vsicki komntari nakoi sa dovolni drugi ne i se cudia kakvo resenie da vzema,a i neznam kolko vreme prodaljava tazi operacia ВНИМАВАЙТЕ

# 30
  • Мнения: 10
Не му се предоверявайте, това е човек, който се вълнува повече от парите. това за парите е вярно аз съм с инсулт наскоро ме оперира  и в болницата не допуснаха мои придружител а съм съм 100% телк подхвърляха ме от стая в стая като мръсно псе и вместо ръка оперира краксега ходя още по зле това чудовище е за растрелСсамо кинти го вълнуват поредния палячо в медицината

# 31
  • Мнения: 10
Привет на всички във форума.Наскоро прочетох статия за д-р Янакиев,която ме заинтригува....специално за ДЦП.
Искам да помоля,ако някой е чувал повече за него или е ходил при него да сподели информация,дали е добър или да препоръчате друг.Благодаря предварително !!!!!!!!!!!! чувал съм че помага но на мен ми направи походката още по злеТАКА ЧЕ ВНИМАВАЙТЕ

# 32
  • Мнения: 10
Това е човек който не се интересува от случая на човека, а гледа само да прибере направлението а работата да я извърши някои друг, вместо него.НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ само ще пропилеете направлението си напразно, от личен опит  виго казвам ....и чак пък е скромен, за частно отговора му е НЕ РАБОТЯ С ПАРИ  Laughing Laughing : тябваше да му отвърна, а със ЗЛАТО или СРЕБРО работите докторе.не вярвам в цветни метали да иска да му се плати УЖАС !!!
На този палчо БОГ ДА МУ ПЛАТИ НЕКАДЪРНИК

# 33
  • Мнения: 10
Ако става въпрос за д-р Янакиев от Пловдив ще споделя за нашето посещение при него.
Посетихме д-р Янакиев преди около 2г./синът ми ходеше на пръсти и често падаше/Докторът направи преглед,беше мил,любезен и заключи,че детето има къси ахилесови сухожилия и е необходима операция.Показа ми в рамките на 2мин.какви упр-я да правя,а в напр.написа,че ми е проведено еднодневно обучение и ни каза,че ако сухожилията не се отпуснат след 6-8месеца да отидем ,за да ни назначи операция.Наблегна,че най-вероятно с упр-я няма да се оправи и,че ще се стигне до операция.
Не се доверих само на неговото мнение и посетих в София и после във Варна специалисти,които бяха категорични,че детето е с перфектни сухожилия и ходенето на пръсти ще отшуми между 3-4год.възраст/така и стана/
Това е нашата история,ти прецени сама дали да го посетите БЯГАТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТОВА ЧУДОВИЩЕ

# 34
  • Мнения: 10
Imp
Леле, защо говорите така? Какви пари е поискал и не е помогнал? При случая със сина ми не поиска пари и операцията е успешна. За мен си върши работата добре. А относно направленията, всеки работи за пари.

# 35
  • Мнения: 10
ТОЙ РАБОТИ ЗА МНОГО ПАРИ КАКВО И КАК ИЗТОЧВА ОТ КАСАТА ЗНАЕ САМО ТОИ

# 36
  • Мнения: 10
хора според всичко видяно до тук съм на мнение че този палячо трябва да бъде съден с цялата тежест на Българското  Законодателство и да бъде забит на кол пред министерство на здравеопазването

Последна редакция: вт, 11 юли 2017, 21:33 от rady_boy@abv.bg

# 37
  • Мнения: 6
Изключително недоволна съм от доктор Янакиев. Посетих го с 5 месечната си дъщеря за преглед на ставите. Прегледа беше платен, не приеха направлението, издадено от личния лекар за ортопед. Прегледа приключи точно за 1 минута като прегледа ставите на екограф и каза всичко е наред. Нищо не ми обясни, попитах 2 неща и той отговори с подигравателен тон. Въобще не съм доволна, не бих го посетила отново, неприятно отношение, никаква заинтересованост от негова страна.

# 38
  • Мнения: 4
Подновявам темата,защото този лекар е под всякаква критика.Много нагъл,много арогантен и "голям специалист". Оперира сина ми на 3 месеца неуспешно,после още веднъж оперира,че уж първата операция нещо се било объркало.Постави игла на втората операция в крачето на бебчо за по добър ефвкт,но видиш ли пак станало нещо и пак никакъв резултат,объркал бил мястото на иглата.Потресена съм от нехайството му и това,че ни подхвърляше ту от един на друг негов колега.След операция той нито идваше да види детето,нито ни викаше на контроли НИЩО!! Ходехме всяка седмица за смяна на гипс и пак ни прехвърляше на колеги.Бягайте от него всичко е за пари и нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт