Алтернативни продукти за дамска хигиена 3

  • 55 852
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 997
За кеш в бг нямаш голям избор.
Или муункъп от екомама или фaмкъп от еколина.
Ето ги тук:
http://www.ekomama.net/producti-za-jeni/mooncup.html - 50 лв
http://ecolina-bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath … mp;products_id=33 - 37 лв.
Не знам как са им доставките и дали са включени, но в рамките на България едва ли е много, дори да не са.

# 16
  • Мнения: 2 229
От втория сайт е 5.50 доставката. От чужбина може да ти излезе по-евтино, Мелуна с доставка излиза 30ина лева май..

# 17
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря ви!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 314
Моята е от Еколина, Femmecup, излезе ми всичко 39.50лв, че и подарък имах в пакета. Ако поръчаш в момент , в който нямат в наличност, затова че ще изчакаш няколко дена, има 5 % отстъпка Simple Smile

# 19
  • Мнения: 123
Току-що поръчах Мелуна - 15,65 Евро с доставката
Сега започвам да чакам Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 93
Благодаря за новата тема!
И аз смятам да се сдобия с чашка. А кеш къде е най-евтино с одставка в бг?
Здравей, от еколината ако си поръчаш само чашка доставката ти е 4,50лв.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте, чета ви от известно време, но не съм писала! Навила съм се и аз да си взема чашката и видях, че има промоция на  femmecup от българския сайт! Ако купиш 2 чашки ти излизат за 69лв.   Grinning От това, което съм прочела до сега май няма недоволни от чашката, независимо на коя марка са се спрели? Ще се опитам да навия някоя приятелка и да си поделим доставката! Simple Smile  bouquet

# 22
  • Мнения: 6 997
В интерес на истината, имаше някой недоволен, обаче кой беше Thinking

# 23
  • Мнения: 2 185
В интерес на истината, имаше някой недоволен, обаче кой беше Thinking

Май Пачи_крак, но никак не съм сигурна  newsm78 .

# 24
  • Мнения: 2 229
Някой се оплакваше, че много протича и затова е недоволен, но не помня дали не беше, защото много бързо се пълни. newsm78

Току-що поръчах Мелуна - 15,65 Евро с доставката
Сега започвам да чакам Crossing Arms

Каква точно си поръча? Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 708
Здравейте и от мен в новата тема! Макар и все още само четяща за чашките  Wink .

# 26
  • Мнения: X
Palia, и аз бях така повече от година само четене... а сега с какво удоволствие си купих онзи ден 2 пакетченца превръзки ежедневни за първия, втория ден ако ми пропусне лекичко. Край на многото и дебели превръзки и мъките. Първия ми цикъл с нея макар и още неусъвършенствала се в поставянето изкарах все едно не съм в такова положение.
Съветвам всеки, който само чете и се колебае да пробва, едва ли ще съжалява.

# 27
  • Мнения: 123
Някой се оплакваше, че много протича и затова е недоволен, но не помня дали не беше, защото много бързо се пълни. newsm78

Току-що поръчах Мелуна - 15,65 Евро с доставката
Сега започвам да чакам Crossing Arms

Каква точно си поръча? Simple Smile

http://www.meluna.eu/index.php/menstruationsbecher/mensbecher-stiel.html
Тази

# 28
  • Мнения: 799
Аз изревах от чашите, защото първите 2-3 дни от цикъла ми протичат/преливат буквално на всеки час. И руква една кръв все едно съм без нищо, мамка му. По тази причина ходя с чаша и превръзка (еднократна), което не е нито много еко, нито ме кефи  Naughty
Другият цикъл давам последен шанс на чашите и ако пак е така (вече 3-4 цикъла поред е) ще се връщам на тампони, те поне издържаха по 3-4 часа.
За справка имам Дива къп и Муун къп, и очевидно невероятно обилен цикъл, граничеш с донорство  Peace

# 29
  • Мнения: 123
Аз изревах от чашите, защото първите 2-3 дни от цикъла ми протичат/преливат буквално на всеки час. И руква една кръв все едно съм без нищо, мамка му. По тази причина ходя с чаша и превръзка (еднократна), което не е нито много еко, нито ме кефи  Naughty
Другият цикъл давам последен шанс на чашите и ако пак е така (вече 3-4 цикъла поред е) ще се връщам на тампони, те поне издържаха по 3-4 часа.
За справка имам Дива къп и Муун къп, и очевидно невероятно обилен цикъл, граничеш с донорство  Peace
Леле,мила и аз съм така Hug
Ама дано се получи работата с чашка при мен,че наистина ми омръзна вече.
На 40 съм,тъкмо ще я ползвам до критическата Thinking
В повече ми идва всеки месец да купувам превръзки и тампони в промишлени количества,а от 2 месеца купувам и за голямата щерка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт