Жената ЛЪВ-25 част!

  • 24 479
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 668

Камче, причина има ли или ей така?


Има, не ми се работи.  Crossing Arms Искам да си гледам детето, ама ...... То не че съм си намерила работа,  Whistling ама мисълта че трябва да почна работа ме тормози. Просто знам какво ще последва като почнат нашите да гледат малкия. Мрънканици, изнервяния и т.н... Абе тъпа работа, която ме депресира.  Cry Ся да не помислите, че съм някоя мързелана,  Naughty просто така се чувствам в момента. Харесва ми да си гледам дечко, сега ми се е паднало дет' се вика, ама няма как.

# 676
  • Мнения: 9 776
Камче, няма ли вариант с ясла? И на мен ми се гледа, и засега ще го гледам. Но рано или късно ще трябва да се разделим. Но честно да ти кажа предпочитам ако ходя на работа /с нормално работно време де, не като моето ooooh!/ и малкият да ходи на ясла.

# 677
  • Мнения: 668
Ами, Поли имам много горчив опит с Виктор и яслата та този вариант го определям като супер краен.  Tired

# 678
  • Мнения: 9 776
Аз понеже нямам опит и затова така мисля. Даянка тръгна направо на градина на 3 години. Аз тогава всъщност почнах работа, пък  имаше кой да я гледа за зор заман. Сега като няма кой, яслата ми е единствен вариант. Но пък от тукашната са доволни в общи линии Rolling Eyes.

# 679
  • Мнения: 11 499
Камче, аз те разбирам напълно  Peace обаче след 6 години у дома ми беше писнало  #Cussing out
И сега да те питам за Египет. Чувала ли си за ексурзии и всичко около тях - път, билети, пари, дни? Имам желание да ида ама все още не ми се звъни по агенциите.

# 680
  • София
  • Мнения: 6 210
Ми то само топчето по средата втаса повече, Поли   hahaha! Изглеждаше по-дребно, докато редях него и рулцата. То сега на снимката не личи, ама ако ги бяхте видяли и тях - всяка кифличка с различен размер  ooooh!. Обаче опитах едно парче - изпекла се, тестото е хубаво на вкус, следователно почти всичко е под контрол! Само ми трябва точно око, за да преценявам размерите на тавите и габаритите на топки, топченца и тем подобни тестени фигурки  Laughing.
А бат Бойко не мой ме барне вече, щот от онзи ден съм Повелителката на точилката в нащо семейство  Naughty!

# 681
  • Мнения: 699
Ооооо Вени какво слънчице огря като отворих снимките. И на мен ми се струва, че не е втасала достатъчно, но може и тавата да ти е по голяма. Другия път направи по големи и по-малко на брой кифлички. Откъде намери търпение да завиеш толкова кифлоци. Като направиш още 2-3 до края на седмицата и ще си ОК.
За различните размери не се коси, аз правя същото никога няма 1 с 1 еднакво, нито търпение, нито желание имам. Нищо, че имам опит уж.

Вчера мъжа ми ме пита, "Какво правиш, само вкусотии въртиш, ща стана дебел". Отоговрих му, че поне така аз ще изглеждам слаба. Дали да не врътна и таз вечер едни кифлички или да си почивам  newsm78 . Пък обещах на Джуджи младша да правим мъфини. Уф не е никак лесно с тия манджи, толкова ми е втръснало. Искам готвачкаааааааааааааааааааа и чистачкаааааааааааааааааааа.

# 682
  • Мнения: 9 776
Альоооо, Повелителката, много ме разсмиваш hahaha hahaha Joy
Обаче убеди ли се колко е лесно всъщност да се работи с тесто? Че било се скъсало, че киФлата не станала като другата - голям праз Mr. Green. Като втаса всичко е 6. Още нещо се сетих. За да се личат хубаво разните му там фигурки, сгъвки и т.н., слагай повечко брашно. тестото да става една идея по-твърдо.

Аз отивам да дремуцам Heart Eyes.

# 683
  • Мнения: 668
Камче, аз те разбирам напълно  Peace обаче след 6 години у дома ми беше писнало  #Cussing out
И сега да те питам за Египед. Чувала ли си за ексурзии и всичко около тях - път, билети, пари, дни? Имам желание да ида ама все още не ми се звъни по агенциите.

Реа за съжаление с това не мога да помогна, тъй като ние не бяхме с агенция, а самостоятелно. Нали гостувахме на зълва ми, та те ни бяха взели билетите и ни развеждаха насам натам. Ако искаш попитай в тази тема. Може би там има хора пътували с агенция. Единственото което мога да те посъветвам е да проучиш за хотелите в които ще останете, защото съм чувала, че обявяват много ниски цени на екскурзиите и ги забутват в някой супер мизерен хотел. Ако искаш да отидеш на почивка по добре да не в Кайро, а някъде на Червено море. Пък пак можете да отскочите до пирамидите.  Wink Просто в самото Кайро, е адска лудница и мизерия на някои места.  Sick Има много красиви места за разглеждане и по поречието на р.Нил.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ау, Камче, колко интересно само! Колко време бяхте там? И какво дири зълва ти в Египет, ако не е тайна?

# 685
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаяси, не го знам колко е втасало, обаче много ти благодаря за рецептата, защото вкуса е точно такъв, какъвто харесвам. Не обичам питките да ми сладнят, предпочитам ги по-солени, а тази е такава.
Поли, аз докато разточвах корите ръснах още брашно, защото ми се залепваха на точилката и усетих, че става по-лесно за обработване тестото.
Хаяси, аз направих няколко големи и криви кифли, не ми харесаха, извадих ги, премесих ги и ги понижих в по-дребни веднагически  ooooh!. Няма да правя повече така  Mr. Green!

# 686
  • Мнения: 699
Ако се загледаш в моите на снимките ще видиш, че са ужасно криви и несъразмерни. Даже аз никога не мога да си точа корите в кръг и ги пораздърпвам с ръце. Ми нямам търпение  Blush Но виж като втасат не си личи почти. Пробвай другия път да втасаш тестото във фурната на 50 градуса, аз я покривам с кърпа тавата и за нула време е готово.

# 687
  • Мнения: 668
Ау, Камче, колко интересно само! Колко време бяхте там? И какво дири зълва ти в Египет, ако не е тайна?
Ами нали по Коледа бяхме там. Към 20 дена  Mr. Green Зълва ми е женена за Египтянин. Аз нали и снимки пусках, сигурно те е нямало.  Grinning

# 688
  • Мнения: 2 274
Хаяси, не го знам колко е втасало, обаче много ти благодаря за рецептата, защото вкуса е точно такъв, какъвто харесвам. Не обичам питките да ми сладнят, предпочитам ги по-солени, а тази е такава.
Поли, аз докато разточвах корите ръснах още брашно, защото ми се залепваха на точилката и усетих, че има става по-лесно за обработване тестото.
Хаяси, аз направих няколко големи и криви кифли, не ми харесаха, извадих ги, премесих ги и ги понижих в по-дребни веднагически  ooooh!. Няма да правя повече така  Mr. Green!
Вени, супер изглежда, браво!
Все пак като ги нареди в тавата колко време ги остави да втасат? Аз не че съм много добра в правенето на питки, ама с кифлите мисля, че се разбираме от един поглед, та за тва питам. Колкото до размерите - аз нямам една с една да си приличат! Деля тестото на малки топчета и ги разточвам всяка по отделно и те стават всяка със свой вид  Mr. Green
Хаяси и мен ме обвиняват за лИбовните дръжки  Rolling Eyes.
За училището - аз съжалявам, че се подведох по любознателността на Вили и не го оставих още една година да си поиграе. Обаче какво да се прави, късно се усетих!
Бенджи, мислехме да идваме на концерт, обаче нямаше как. Моят искаше да оставим детето само цяла нощ, а аз не се съгласих. Другия вариант беше да отиде сам, ама той без мен нещо е отвикнал да излиза, та чак ме хваща яд.

# 689
  • Мнения: 11 499
Камче, мерси ще видя довечера темата, ама хич не ми се рови тук и там, искам на лесно  Mr. Green

Вени видях ти питката, супер е браво, и това с кифленият вариант мн добре си го измислила. Да ви е вкусно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт