Здравейте, мили мами - бъдещи и настоящи. Имам мъпрос към вас..

  • 1 589
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Кървенето не означава, че е "кухо яйце".
Иди все пак и на друг лекар наистина.

Успех!

# 16
  • Мнения: 337
Честито, и при мен беше така, направих си тест още на 6тия ден след като ми закъсня и се появиха две лентички, след два дена го повторих и той пак показа две лентички.  Мисля че две седмици след това отидох на преглед и установиха оплодена яйцеклетка. Така че ти е време да отидеш някъде където имат ултразвук. Лека бременност  Peace

# 17
  • Мнения: 528
Честита ти хубава новина и лека и без аварйна бременост

# 18
  • Мнения: 414
Според мен иди на друг гинеколог. Понякога вторите гинеколози виждат бебето в "кухото" яйце. Може да е било рано за да се види.

# 19
  • Мнения: 442
Анет, много съжалявам за диагнозата. И ти съчувствам, като преживяла същото.
нума обяснение за това положение, или обяснението беше "дефектно оплождане". така или иначе се наложи да ми напрвят аборт по лекарско предписание. точно година след това бях бременна с първото си дете. а сега вече са две. така че - не се отчайвайте, дайте си няколко месеца почивка и опитвайте пак - щом се е получило веднъж (макар и с "кухо яйце", това си е бременност, сигурно си усетила признаците), значи ще стане пак!

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
Минали са 7 седмици от последния ми цикъл. Дали да отида при друг гинеколог? Не вярвам, че ще ми каже нещо по-различно. А и имам кървене...
7 седмици от цикълата ти/ мисля че това е някъде 5 с. от зачеването- приблизително де/не е литвърде рано да прецени за кухото яйце .
След някоя друга седмица отиди отново на преглед при друг лекар.
Ама ти пишеш че имаш и кървене  newsm78

Последна редакция: ср, 26 окт 2005, 01:00 от nelisa

Общи условия

Активация на акаунт