Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 081 380
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 459
Колко съм изпуснала...Ще попълвам колекцията

# 1 321
  • Мнения: 23
Ейййй, чудна темичка. Мацката дето ме изпревари и ви намери  за безценни, най точно го е казала. Невероятни сте! 50% от песничките и филмите не подозирах че съществуват, другите които много ме радват не съм виждала и слушала поне от 20г. Голямо МЕРСИ!!! Сега по същество-Мименце и Светле, или който знае, дайте please още прекрасни серии за Ну пагади! А песничката за Снегурачка, дето се пее в един от епизодите на Ну пагади дали го има на MP3? А някъде да съм пропуснала онази забавна песничка на Хиподил за скакауеца?  А за Мечето Ръкспин някой дали не е намерил нещо??? Всички вие сте толкова милички.  Hug

# 1 322
# 1 323
  • Мнения: 720
Ейййй, чудна темичка. Мацката дето ме изпревари и ви намери  за безценни, най точно го е казала. Невероятни сте! 50% от песничките и филмите не подозирах че съществуват, другите които много ме радват не съм виждала и слушала поне от 20г. Голямо МЕРСИ!!! Сега по същество-Мименце и Светле, или който знае, дайте please още прекрасни серии за Ну пагади! А песничката за Снегурачка, дето се пее в един от епизодите на Ну пагади дали го има на MP3? А някъде да съм пропуснала онази забавна песничка на Хиподил за скакауеца?  А за Мечето Ръкспин някой дали не е намерил нещо??? Всички вие сте толкова милички.  Hug
Сериите Ну пагади доколкото знам са 18 епизода - поне аз толкова имам
http://mimito-dobri4koto.mylivepage.com/  тук бях почнала да ги качвам (във файлов архив), но мисля че до 8 -ма серия качих , и реших че няма интерес към тях и спрях  Rolling EyesАма ако кажете и другите ще кача  newsm78
А песничката за Снегурочка - мисля че и нея я имам на МР3 , ще я кача и нея в сайта на mimito-dobri4koto , но сега нямам време , утре ще я потърся и ще я кача  Hug
Другите две ги нямам...

# 1 324
  • Мнения: 23
Светленце, ти надхвърли всичките ми очаквания. Цели 18, та това супер. Моля те качи ги, за да имат и другите достъп до тях. И за песничката съм ти мноооого благодарна.  Утре ще те посетя на сайта ти.  Hug Heart Eyes

# 1 325
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте търся една песен,малкия я пее от няколко дена,но единственото което можах да разбера от текста е "чука трака влака". Някой дали я знае и евентуално от къде да я изтегля.
И аз я търся. Заглавието и е нещо като "Влакче на крачета", ако не се лъжа и Калина я пее така:
Пуф-паф, пуф-паф
чуйте, чуйте влака
в детската градина трака.
Или поне ние това разбираме. Rolling Eyes

Това ли е?

Зимно влакче на крачета
гази пухкавия сняг,
с него горските джуджета
слизат от балкана чак.

Припев:(повтаря се 2 пъти)
Пуф-паф /2
чуйте,чуйте влака,
в детската градина трака.

Хей, дечица, отворете
нося блага новина,
Дядо Коледа пристига
с натоварена шейна.

Припев:(повтаря се 2 пъти)
Пуф-паф /2
чуйте,чуйте влака,
в детската градина трака.

# 1 326
  • Мнения: 1 178
Здравейте,търся песничката Калинка-Малинка,но не мога да я открия, някой има ли я?
  Izvinyavam   se,nyamam   v  momenta   kirilizator  ....seshtam   se   samo   za   Kalinka   Malinka   na  Iordanka  Hristova
  zapovyadai:    http://store2.data.bg/gichoiemi/Detski%20pesni/Jordanka%20Hristo … 0i%20Zvunchetata/
Благодаря за песничката,но тази е друга. Вече намерих тази,която търсих - http://zazz.bg/play:9a06fbce

Калинка

Припев: (х4)
Калика калинка калинка мая,
като ягода в градинка калинка мая.

Като калинки заедно летим,
по цели нощи неспим,
на сърцата ни има крила,
винаги пеем песента.

Припев: (х12)

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 22:16 от ilenkata

# 1 327
  • Мнения: 254
Благодаря Ви за Мая..

# 1 328
  • Бургас
  • Мнения: 537
Една мама беше качила книжката "Чук и Гек" в нета.  newsm78 Може ли някой да ми даде линк към нея, че не можах да я намеря!?! Praynig Благодаря предварително!!!  bouquet

# 1 329
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Една мама беше качила книжката "Чук и Гек" в нета.  newsm78 Може ли някой да ми даде линк към нея, че не можах да я намеря!?! Praynig Благодаря предварително!!!  bouquet

"Чук и Гек" или "Чук и Пук"?

# 1 330
  • Мнения: 720
Светленце, ти надхвърли всичките ми очаквания. Цели 18, та това супер. Моля те качи ги, за да имат и другите достъп до тях. И за песничката съм ти мноооого благодарна.  Утре ще те посетя на сайта ти.  Hug Heart Eyes
Добре тогава , ще сложа и останалите серии ... Rolling Eyes
А песничката я качих вчера , макар че май  е само откъс от песничка   Embarassed Rolling Eyes
ето :  http://mimito-dobri4koto.mylivepage.com/file/630/4534_NU_PAGADI.mp3

# 1 331
  • Мнения: 23
Мерси! Чудна песничка. Свалих си я!!!Чакам и филмчетата. Няма две мнения по въпроса:  "НУ ПАГАДИ" forever.

# 1 332
  • Бургас
  • Мнения: 537
Една мама беше качила книжката "Чук и Гек" в нета.  newsm78 Може ли някой да ми даде линк към нея, че не можах да я намеря!?! Praynig Благодаря предварително!!!  bouquet

"Чук и Гек" или "Чук и Пук"?

[/size]Леле, срам Embarassed, даже съм объркала името!!! Да, за "Чук и Пук" става дума!!! Rolling Eyes

# 1 333
  • Мнения: 1 327
тук можете да видите трейлърите на анимационни филми /и не само  Simple Smile http://bg.dtrailer.com/home/show/animation/

# 1 334

Общи условия

Активация на акаунт